Jump to content
GIGN Forum

Palīgā!


Recommended Posts

Serveru sadaļa

seit es velos lai izmaina tas ir iespejams??

Nomierinies, aizej pasēdi uz podu, palasi avīzi, piecelies paskaties kādus shit.gif esi sadarījis wc.gif , padomā, nolaid ūdeni, aizej nomazgājies hump.gif .

Izej laukā paskraidā smiliez.de_2036.gif pārus apļus apkārt savai mājai, padomā kāpēc tu tā darīji blink.gif . Pēc tam aizej uz savu UuuBer_kruto forumu kā tu te visu laiku centies iestātīt visiem & poster_spam.gif un vēlllll nāk te kauko nīdēt par kaukādu Lagu pilnu serveri, itkā kādam tas rūpētu. Ja mana OME vēl būtu dzīva, viņa paņemtu un tevi ar sixnu kārtīgi noslānītu nunu.gif , lai tew un visiem pārejiem vienreiz pielektu un līdz mūža galam to atcerētos old.gif Priecājaties ka jums vispār te kauko līdz, neeeee bet vinš te vēl nāk un nīdd "Paliiiiiiiiiiiigaaaaa, man bixes pilnas"

l0ck.gif

smiliez.de_2523.gif Soory bet man nervi netur, es jau cikk peles un klavietūrasneesu saplēsis hmm.gif

Link to comment
Share on other sites

1 Kartam man serveris nelago un vinu neapdirs neviens

2 ja tava ome nopertu es vinu nosistu neapvainojies

3 kas jums gruti izmainit 1 info ???? psc saucas cilveki kas palidz

4 neesiet zmogi un izmainiet davai

5 nelecies jo var slikti beigties es zinu ka tu uzliksi man te banu bet tas ari nav godigi un tas nozime ka tu esi mikstais ja liec banus netiec savadak gala smiliez.de_2524.gif

6 kapec worms, macho nak uz manu serveri un 4ito ???? smiliez.de_2523.gif

7 nebanojiet mani tiekat savadak gala un ja jus gribat palidzet cilvekiem tad tarat to nevis neko nedarat sezat tik

Edited by JokeR
Link to comment
Share on other sites

1 Kartam man serveris nelago un vinu neapdirs neviens

2 ja tava ome nopertu es vinu nosistu neapvainojies

3 kas jums gruti izmainit 1 info ???? psc saucas cilveki kas palidz

4 neesiet zmogi un izmainiet davai

5 nelecies jo var slikti beigties es zinu ka tu uzliksi man te banu bet tas ari nav godigi un tas nozime ka tu esi mikstais ja liec banus netiec savadak gala smiliez.de_2524.gif

6 kapec worms, macho nak uz manu serveri un 4ito ???? smiliez.de_2523.gif

7 nebanojiet mani tiekat savadak gala un ja jus gribat palidzet cilvekiem tad tarat to nevis neko nedarat sezat tik

6 Punkts DA BEST biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

1 Kartam man serveris nelago un vinu neapdirs neviens

2 ja tava ome nopertu es vinu nosistu neapvainojies

3 kas jums gruti izmainit 1 info ???? psc saucas cilveki kas palidz

4 neesiet zmogi un izmainiet davai

5 nelecies jo var slikti beigties es zinu ka tu uzliksi man te banu bet tas ari nav godigi un tas nozime ka tu esi mikstais ja liec banus netiec savadak gala smiliez.de_2524.gif

6 kapec worms, macho nak uz manu serveri un 4ito ???? smiliez.de_2523.gif

7 nebanojiet mani tiekat savadak gala un ja jus gribat palidzet cilvekiem tad tarat to nevis neko nedarat sezat tik

itkaa wormaam un maho nebuutu ko dariit un liist tav lagmashiinaa. tad jau labaa smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...