Jump to content
GIGN Forum

Naaksi Vai Nenaaksi


allworth
 Share

Recommended Posts

Tu tak gāji uz pareksa bankomātu, laikamno turienes ari nauda. A un es nomaksāju rēķinu - kopējais bija ap ~77ls. par taviem ~13 kalsbergiem + 2 tunča picā + 2grauzdiņi + cīgas bija ap = 22ls

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Kā? Es gāju uz automātu un pazudu? biggrin.gif Tā es saprotu. Tad man Tev jādod 22 ls? Ja jā, tad kur, kad?

P.S. Man patika macho sejas izteiksme, kad es atnācu. Viņš likās pārsteigts. laugh.gif Apmēram tā - WTF ROFLOLMAO.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

zb kapeec es vienmeer palaizhu garaam visu jautriibu...

besii! fujitsy bija? pastaastiet veel par citiem kauko - esmu pietiekami dzirdeejis par allworth, test2 - macho atkal punkjojaas un gaaja uz toleti shnjaukt degunu?

nak3d seedeeja un runaaja ar kaadu gudro par battlefield or so?

nu davai koljiijaties tongue.gif

naakamreiz noteikti atvilkshos - ripas beidzu riit aizvakar un dzert vAreeshu peec 6-7 dienaam or so

Link to comment
Share on other sites

Tests jāvārno smile.gif. Gaidu sīkāku infu par nākamo pasākumu, kas varbūt ir konfidenciāla shock1.gif . Pa ausu galam saņēmu norises vietu un laiku, bet nezinu, vai šī informācija ir izpaužama, vai pasākums plānots šaurā pulkā. Drošības pasākumu dēļ, neko neteikšu smile.gif līdz turpmākai informācijai no organizatoriem. Ieintriģēju, a? A?A?A? V elike na 20 ls? A? 1 na 1? A?

Link to comment
Share on other sites

džondžām.

4.gif Šitas bija lol, pirmo reizi tādu tekstu dzirdēju.

Bet jā!

Manī mājo vilšanās, ka Pains man nepaziņoja par pasākumu un neredzēju info arī GIGNā!

Alvi un Testatoru gribēju satikt. smile.gif

(mistisks smailijs starp priekiem un beedaam)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...