Jump to content
GIGN Forum

Windows 2003 Server


Recommended Posts

Skatoties kāds tev PC.

Jā tev tie PC parametri nav diezko spīdoši, tad nav vērts, jo tad tev vēl lenāks paliks viss kas jau ir.

Mopshem man ir

Procesors:AMD SEMPRON 3000+ S.754 64-BIT BOX

Mātes plate:ASROCK S754 NF3 250 8CH LAN SATA RAID

Operatīvā atmiņa:MEMORY DIMM 512MB PC3200DDR

Cietais disks:SAMSUNG SP80 160GB 7200 RPM 8MB

CD iekārta:LITE-ON DVD+/-RW DL

FDD:SONY FDD 1.44MB MPF-920-E/131

Video:R9550 256MB DDR128BIT TVODVI

Es domaaju ka derees!

Link to comment
Share on other sites

Mopshem man ir

Procesors:AMD SEMPRON 3000+ S.754 64-BIT BOX

Mātes plate:ASROCK S754 NF3 250 8CH LAN SATA RAID

Operatīvā atmiņa:MEMORY DIMM 512MB PC3200DDR

Cietais disks:SAMSUNG SP80 160GB 7200 RPM 8MB

CD iekārta:LITE-ON DVD+/-RW DL

FDD:SONY FDD 1.44MB MPF-920-E/131

Video:R9550 256MB DDR128BIT TVODVI

Es domaaju ka derees!

Uz šāda PC vari likt droši Windows Server 2003. Taču pirms to dari padomā kartīgi, vai tev tiešām tas ir vajadzīgs? Tu esi nopietni apņēmies, ka vēlies to. Vai arī tev Counter-Strike serveris ir vajadzīgs, tikai tāpēc, lai pa retai reizei savāktos ar draugiem uzpēlētu.

Bet plus ir tāds, ka tu vari uzregulēt to Windows Server 2003 tā, lai strādā ar tavu 64-BIT procerosu. Īsāk sakot tu varēsi izmantot savu procesora jaudu 100% Bet es tam arī īpašu jēgu neredzu. Jo lielākā daļa programmu strādā uz 32-BIT. Vispār mājas lietotājam 64-BIT sistēma pagaidām nav vajadzīga. Bet kas zin, kas būs pēc gada. wink.gif

Edited by White_Eagle
Link to comment
Share on other sites

Cik es emu dzirdējis, ka serverias itkā labāk iet uz windows OS, tapēc liec da jebkādu OS tikai ne vecāku par 95

Atļaušos tevis teikto apstrīdēt.

Counter-Strike serveris labāk strādā uz Linux OS. Ja protams viss ir kārtīgi nokonfigurēts.

Bet par Windows 95 & 98 labāk aizmirsties, jo tagad jaunās programmas ir uz citiem protokoliem taisītas, ka uz Windows 95 & 98 tās programmas nemaz neies. Vispār tā jau ir 8 gadu veca OS, un tās laiks ir pagājis. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

spēlēt ir paredzēts uz win primāri ( možka arī tikai uz win ), bet tas taču netraucē turēt serveri uz linux? un ja uzliek uz grafiski nesmuka (kantaina) dizaina linuxa un viņu labi nokonfigurē, viņš patērēs mazāk resursu un vairāk resursus atdos serverim.

P.S. nepiesities vardiem lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...