Jump to content
GIGN Forum

Ka Zem Pc Uztaisiit Serveri Lasi Sheit


Recommended Posts

Jau ieprieksh atvainojos par Jauna Topica sakshanu... wink.gif Bet tas ir juusu laba? tongue.gif

Taaakss...."Noka4aa sho te" cs1.6patch_v23 -- http://baltgames.lv/v2/downloads/258/ -- un tad uzinstalle uz CS MAPI (pec instalizacijas paradas shortcut un tad uzspiezham PROPERTIES un tad tur ir rindinja Target un tur ieraxtam "C:\tur kur tev atrodas CS mapee\hlds.exe" -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map ---- un tam patcham nak tur liidzi ari C-D Serverim jau uzmaukts laugh.gif Vairak informacijas Skype -- my skype name -- elanzz vai ari raxti sheit pat Topica!!!! naughty.gif

Edited by elans
Link to comment
Share on other sites

Jau ieprieksh atvainojos par Jauna Topica sakshanu... wink.gif Bet tas ir juusu laba? tongue.gif

Taaakss...."Noka4aa sho te" cs1.6patch_v23 -- http://baltgames.lv/v2/downloads/258/ -- un tad uzinstalle uz CS MAPI....un tur liidzi ari nak C-D Serverim jau uzmaukts laugh.gif Vairak informacijas Skype -- my skype name -- elanzz vai ari raxti sheit pat Topica!!!! naughty.gif kapec nearxta neviens? smiliez.de_2477.giftongue.gif

UN??? smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

aj elans met mieru ar shiem smirdigajiem postiem, tas ko tu te tb izcelies vien sux hard

worm pamaciba ir keda + tai var pielikt klat amx pluginus XD.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif Vot es ari taisiiju pec WORMA pamaciibas!!!!!!!!!! dry.gif un nevar pluginus piebast!!!! AMX modam var bet paprovee AMXX smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

tad vienkarsi tu esi lame.gif un ej vis.gif

jo ka em^ teica tie kas citigi lasa un maak domaaat tie arii saprot un var izdariit, es pat shon uzmetu jauno amxx 1.70 bet par nelaimi nerada most dmg kill ataker un victims sad.gif

Bet WORMA pamaciiba ir KEDAA ! DOMA LIDZI UN UZTAISISI

vispar ieteikums par tik idiotiskiem spam fluud un parejiem postiem atvienot tevi no postoshanas

Link to comment
Share on other sites

jaa taa tas ir muusdienu lielaakaa probleema ir taa, ka cilveeks vienkaarshi nespeej pareizi izlasiit.

OFFTOPIC~

es Pieņemu ka šis topiks ir tikai spama derīgs....

Mūsu jaunatnes lielākā problēma ir "Akūts slinkums"

Viņi nedara neko paši... viņi gaida kad kāds iestums tiem karoti mutē...

Es viņus sauktu par liekēžiem.... viņi noārda un padara nevērtīgu visu cilvēku

grūto darbu/laiku/pacietību&nervus...

OFFTOPIC~

es nesapratu īstenībā ko viņš no šī topika vēlējās......

viņš māca kā uztaisīt serveri vai viņam vajag to?

(topika nosaukumā neredzu teikuma pieturzīmi)

izskatās tā.... vinš ir uztaisijis savu serveri un grib sev pagarināt krānu par 10 cm...

P.S. amxmodx 1.7 NELAGO(ir šādi tādi bugi, bet nelago.)

P.P.S. es domāju kad labāk aizklopēt sadaļu Counter-Strike & server mods/plugins.

es domāju kad visos postos ir visa vajadzīgā infa.... tas mācītu cilvēkiem meklēt(pa citiem topikiem)

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...