Jump to content
GIGN Forum

bla tiesiibas


spayk
 Share

Recommended Posts

svejki gign parstaavji, es juus trauceeeju sakaraaa ar admin tiesiibam

neko jaunu, orginaaalu nevaru izdomaaat, bet tomeer kaut ko sacepsu

nick: spayk

speleeeju: nez pietiekami, tas ka kuram

adminright: esot bijusas

skill: nav pats augstakais, bet tomeer censos

ta nu saaaksu cept - tiesiibas man vajadziigas deeeel sevis un isteniiba arii prikolaaam smile.gif , ja man piescirtu adminright apsolu, ka nekaaadus suudus netaisiisu(ai poh kaut, ko izdariisu ka parasti laugh.gif )

uz servera ir daudziem sloti kaa noprotu, tadaa gatijuma man tos nevajag, bet no slap, kick, arr, ban un atsay - es neatteiktos smile.gif

Tiesiibas pieprasa lielu atbildiibu, I know, but wthat I can do biggrin.gif

Ai da labi nevaru neko ladziigu izdomaaat, kad buus leilaaka interese paturpinaaau dry.gif

So iepriekseeejo teikumu nekritizejat tongue.gif

P.S ka vienmeer es cereesu uz atsauksmeem biggrin.gif blaa stuulbs teksts!!!

Link to comment
Share on other sites

neliels smiliez.de_2523.gif

Labvakar, mani sauc Leoniids Shaiba. Hanteles..... hantele ir man otrais vaards, bet vari mani saukt par kukainiiti. Dazhreiz aizraujos ar sevi, ljoti biezhi apmekleeju kosmotologa kabinetu .... es tur par apkopeeeju stradaaju.

Bet buutiiba visa mana dziive ir dators ......un taaa....lieliskaa, maiga, fascineejoshaa pele. Kas var buut labaaks par romantiksu vakaru, svechu gaismaa divvientuliiba ar peli. Taaka araa es neeju, un 4atinjaa arii dzen veel neesmu iemaaciijies ielogoties, tad visa mana komuniceeshanaas ar arpasauli un citiem cilvekiem, ir cs speeleeshna! Un dazhreiz mani paarnjem nepaarvarama velme, kaadu ieslepot vai pat izkickot......man nevajag eest, man nevajag dzert....dodiet man tikai admin tiesiibas!

Veel viens iemesli kaadeelj veeleetos iegot admin tiesiibas ir: mana opapa peedeeja veeleeshanaas, ko vinjsh izteica mirdams - " Si dichiara, inoltre, che questo nome viene sottoposto al copyright e sarа presente nel Catalogo Delle Stelle pubblicato dalla Name a Star con tutti i diritti e i privilegi che ne derivano" jaa tieshi taa vinjs arii teica.

Protams dabuudams admin tiesiibas, es kalposhu gign severim liidz peedeejam asins pilienam.....liidz speeeku izsiikumam......lidz savam peedeejam saulrietam........vai arii kameer man vienkaarshi apniks!

Vienmeer juusuu domaas klejojoshais Leoniiids Shaiba.

Link to comment
Share on other sites

uyinaators kaada jeeega bija tavam textam?

un starp citu kapeee off topick, lai cinaaas varbuut kaut ko dabuuus es rec dodu, bet uz paarbaudes laiku rolleyes.gif

P.S That all about this topick

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...