Jump to content
GIGN Forum

Dažādas Lietiņas!


Recommended Posts

Tātad man ir savs serveris un es gribu viņu tādu normālāku pataisīt, bet nav pietiekamas zināšanas kā to panākt... XD.gif Pietam šīs lietas interesē ne mani vienu vien! violent1.gif Lietas, kas jānoskaidro ir sekojošas:

1. Kā uzlikt vienkāršu CS servera monitoru, kā GIGN.lv - neizmantojot localhot un DB!

Pārbauda vai serveris onlinā, ja ir izvada vienus datus, ja nav izvada ofline!

2. Kur lai dabūn kko līdzīgu GIGN.lv servera restarta pluginam??

Tipa pēc 30sec restartējas rounds!

3. Kurā failā var izlabot šīs rindiņas (You have been banned from server), lai varētu pārlabot uz (Tava pakaļa ir izbanota) ?? blink.gif

4. Kur un kas jāliek, lai tad, kad lādējas serveris, tur kur rakstīts "Content hosting provided by:" rādītu banneri! smiliez.de_2477.gif

5. Pastāstiet kko noderīgu un interesantu, ko var izmantot serveriem! naughty.gif

Paldies dūdiņas!

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 17 2006, 20:36'] Tātad man ir savs serveris un es gribu viņu tādu normālāku pataisīt, bet nav pietiekamas zināšanas kā to panākt... XD.gif Pietam šīs lietas interesē ne mani vienu vien! violent1.gif Lietas, kas jānoskaidro ir sekojošas:

1. Kā uzlikt vienkāršu CS servera monitoru, kā GIGN.lv - neizmantojot localhot un DB!

Pārbauda vai serveris onlinā, ja ir izvada vienus datus, ja nav izvada ofline!

2. Kur lai dabūn kko līdzīgu GIGN.lv servera restarta pluginam??

Tipa pēc 30sec restartējas rounds!

3. Kurā failā var izlabot šīs rindiņas (You have been banned from server), lai varētu pārlabot uz (Tava pakaļa ir izbanota) ?? blink.gif

4. Kur un kas jāliek, lai tad, kad lādējas serveris, tur kur rakstīts "Content hosting provided by:" rādītu banneri! smiliez.de_2477.gif

5. Pastāstiet kko noderīgu un interesantu, ko var izmantot serveriem! naughty.gif

Paldies dūdiņas!

Taas rindinjas var izlabot

Valve\cstrike\addons\amxmodx\data\lang

RTur tik meklee un labo kas tev patiik no anglju valodas uz Latvieshu. Piemeram kur raadaas droppet do slot reservation tu uzliez serveris ir pilnsvai kaukaa taa.

Link to comment
Share on other sites

Taas rindinjas var izlabot

Valve\cstrike\addons\amxmodx\data\lang

RTur tik meklee un labo kas tev patiik no anglju valodas uz Latvieshu. Piemeram kur raadaas droppet do slot reservation tu uzliez serveris ir pilnsvai kaukaa taa.

Jā es zinu,ka tur būtu jālabo, bet nevaru atrast īsto failu! XD.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 18 2006, 09:57'] Es būtu ļoti pateicīgs, ja kādsman uzrakstītu līdzīgu pluginu, kā gign.lv serverī, kas automātiski restartē roundu pēc 30sec, ja serverī atrodas 2+ spēlētāji! cool2.gif

Var mēģināt...tikai es GIGN serverī neesu spēlējis jau kādus 3 gadus un esu aizmirsis kāds viņš tur izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Neesu nekāds programmētājs,ne arī skriptotājs. Kko salasīju, beigās sanāca vot tāds shits.

P.S Nezinu vai plugins strādā biggrin.gif jo serverī biju vienīgais spēlētājs un vajadzēja pārbaudīt ar komandu.

/me listen: Westlife - Uptown Girl smiliez.de_2524.gif

rround.sma

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...