Jump to content
GIGN Forum

Nacisti, Fashisti, Esesieshi Un Vinju Pretinieki


DuH
 Share

Recommended Posts

Protesta akcija pret 16.marta atzīmēšanu notiks arī visattālākajā Krievijas pilsētā - Vladivostokā. Organizācijas "Vienotās Krievijas jaunā gvarde" Piejūras novada reģionālā nodaļa mītiņa laikā iznīcinās 200 konservu bundžiņas ar Latvijas šprotēm.

roflmao

Origjinaals

Link to comment
Share on other sites

njaa taa vinni ierieba, pilniigi man palika slikti ap sirdi, tomeer esmu latvietis.

ssodien skolaa raadiija krievijas tv dokumentaalo (jaa noteikti) filmu "Baltijas nacisms"

tik lielu dirshanu sen nebiju redzeejis, tiek staastiits pe vienu bilde pilniigi no cita notikuma, piem., Villnnaa iesolljo kareivji un teksts, ka tiek ar prieku sagaidiiti krievu kareivji, lai gan iisteniibaa bildee ir Lietuvas armijas ienaakssana Villnnaa.

Paraadaas mistiskie aculiecinieki, kas ir redzeejushi briesmu lietas, lai gan citur nekur taadu lieciibu nav, respektiivi atrodas vieniigais liecinieks notikumam. Protams monteetie teksti kuros paraadaas Hilera vaarda iestarpinaassana leggionaaru zveerestaa.

un veel pilns ar tiiraako dirshanu.

Link to comment
Share on other sites

es to filmu veeleetos noskatiities tiiri intereses peec, jo to laiku veesture man ir diezgan tuva teema. bet nu tas viss, kas notiek pie mums shaados datumos ir zemiski.

p.s. offtops - emsi, nax tu visu postu galaa baaz to alienu iekshaa?

Link to comment
Share on other sites

tā filma ir sūdaina propoganda. redzēju kkādas 10min no tās filmas, kuras demonstrēja raidijumā "Kas notiek Latvijā?" + mani nereāli notracināja, tas Mr.Kabanovs vai kā viņu tur... pretīgs cilvēks... būtu labāk tās šprotes kā zaceni izmantojuši, lol aizlaist zudumā 200 bundžas, LOL!

P.S. Farewell - ŠPROTES!

Link to comment
Share on other sites

mani nereвli notracinвja, tas Mr.Kabanovs vai kв viтu tur... pretоgs cilvзks...

Ja Kabanovs ir "kreiso"- PCTV apvienibas dalibnieks. "Kas Notiek Latvijв?" kruti pateica viens no lv leмionвriem. Domburs (raidоjuma vadоtвjs) jautвja vai vajadzзtu izvirzоt kriminвllietu pret Kabвnovu un, lai bвю aiz restзm, bet leмionвrs pateica :"Ne, viтam cietuma forma nepiestвvзtu"! Filma pati pa sevi tоrвkв propoganda.Diemюзl Krievijas vзstnieks Latvijв arо domв, ka filma balstоta uz tiєiem faktiem. Maskavas Televоzоjв рovakar viтu rвdоs, lai turpinвtu skalot krievu tautas smadzenes pa lv.

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

noskatījos visu to filmu.

a kāpēc mēs nevaram? esmu pārliecināts, ka varam. mierīgi atrastos krievu tautības cilvēki, kuri par pārdesmit latiem sastāstītu tādas blēņas. un varētu televīzijā rādīt. un krievijas ārlietu ministrija varētu iesniegt vienu notu pēc otras, bet mēs varētu teikt - "hei, tā ir dokumentālā filma!"

Link to comment
Share on other sites

Da manis pēc lai pērk 200 bundžas un vēl pēc tam piepērk arī 20`000 kastes Laimes šokolādes fabrikas Zefīra kastes un arī 5000 pudeles Latvijas Balzāma, Olainfarm produktus utt. smile.gif!

Musulmaņi dedzina karogus un boikotē Dāņu preces, gudrie krievi iepērk ļaunuma perēkļa valstī, pret kuru tiek vērsti protesti, preces un iznīcina - man piemēram, ne silts ne auksts kā viņas izmanto, galvenais, ka ienāk nauda Latvijā. smile.gif

(sanāca varbūt diezgan murgaini, jo mani traucē rakstīt - pārlasīt un izlabot man negribās)!

Link to comment
Share on other sites

zbis, kad es no skolas gaaju redzeeju dahuja mentus vecriigaa! plus mees ar draugiem gaajaam skatiities un nekas iipash tur nebija! tikai daudz cilveeki staav, bet menti tos cilveekus blokjee!

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

zbis, kad es no skolas gaaju redzeeju dahuja mentus vecriigaa! plus mees ar draugiem gaajaam skatiities un nekas iipash tur nebija! tikai daudz cilveeki staav, bet menti tos cilveekus blokjee!

Ja drīkst zināt kāds sakars Tavam gājumam pa Vecrīgu un mentu redzēšanu ar augšminētajām šprotēm? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man skiet ka jautraak buutu, ja vini aiz protesta nemtu uz teiksim izniicinaatu 200 o kartu saakuma komplektus

vai

teiksim demonstratiivi nevilktu kaajaas 200 latvijaa razhotu gumijnieku paarus. tie staaveetu centraalajaa laukumaa vientulji noraadot shii ciema nostaaju

vai

sapirktos latvijas snabi un 200 no latvijaa razhotajaam pudeleem nenodotu lokaalajaa taras uznemshanas punktaa

tas buutu nezheeliigi

Link to comment
Share on other sites

teiksim demonstratiivi nevilktu kaajaas 200 latvijaa razhotu gumijnieku paarus.

tas buutu nezheeliigi

Es domāju atkal otrādi, ka šoreiz viņi tieši vilktu kājās un, blood, tā novalkātu!

Vienkārši kājas neceļot - šļūktu, griezīgi un paemojoši un plēstu zoles!

Tā izrādot necieņu gan Latvijai, gan A/S Kvadrāts, kas zābakus taisījis Latvijā, un tad kad būtu novalkāti pirmie 200, tad viņi vienkārši paņemtu un paņirgātos - nopirktu vēl četrsimts un vēl niknāk vilktu kājas! thumbsup.gif

P.S. Aizmirsu ierakstīt - VOT TAS BŪTU NEŽĒLĪGI!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...