Jump to content
GIGN Forum

NU sveikinji gignieshi


crytical
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi gign speeleetaaji un gign admini.

Neesmu jau nekaads referaatu raxtiitaajs un baigais filazofs , vai veel kautkas , bet kautko centiishos uzraxtiit taa lai juus saprastu mani!

Mani sauc Juris , esmu 17 gadus vecs un paslaik maacos liepajaaa .Esmu humoristisks cilveeks vispaariibaa , bet to censhos neizraadiit.

Patiik sabiedriski tusinji un u.t.t.Tas buutu par mani!

Es gribeetu luugt jums gign admini kaadas admin tiesiibas , buutu glaimots par kautkaadaam admin tiesiibaam.Kaapeec es gribu tiesiibas ?

Taapec kad ljoti traucee TK , kautvai vinji ir jau mazaak palikushi gign serverii (paldies par to gign admini). Un man nepatiik arr ,kad

neuzliek kartes saakumaa , ja esmu pievienojies veelaak.Un man skiet kad ir gign serverii chiiteri dazhi , vismaz man taa liekas.Un to jau

var pateikt kursh ir 4iiters un kursh nee.4iiteri skrien vienkaarshi , bet labi speeleetaaji kautko njemaas un neshauj caur sienaam ... smile.gif

Tie buutu tie pashi galvanie faktori.

Speeleeju gign serverii nepaaraak ilgi , bet speeleeju!! Varbuut neesmu iipashi labs speeleetaajs , be no cs`a sajeedzu un speeleet maaku un patiik speeleet:)

Cs man dziivee nav galvenais , kaaa dazhiem smile.gif neteikshu kuriem.Cs ir kaa hobijs neliels.SPeeleeju vismaz man liekas pietiekoshi daudz , ar meeru.Mirc ir un varu sazinaaties caur to ja vajag.Visvairaak speeleeju naktiis ..........

Gaidu atbildi , un ceru uz juusu atsauciibu.

Link to comment
Share on other sites

man apmeeram rodas priekshstats par cilveeku kad vinsh uzraksta vot apmeeram shitik garu tekstu.

Nu tad ko es varu pateikt par tevi. Chiiterus tu no labiem speeleetaajiem neatshkjirtu taapat kaa govs neatshkjir astrologu no astronauta.

Cik es saprotu tev vajag kick tiesiibas (prieksh TK). Nu tad ko es tev varu pateikt - prieksh TK ir gignaa iebuuveets plugins kas slejo kexu ja tas TA uzmochii raunda saakumaa un novaac ja tas notiek atkaartoti raunda viduu.

Un man nepatiik arr

ok nedosim.

Vispaar es shaubos vai tev kaut ko iznjemot votes vareetu pieshkjirt.

Link to comment
Share on other sites

Atvaino luudzu, bet tu gribi teikt ka visi, kas skrien tikai vienkaarsi (tas laikam buutu tikai taisni) ir chiteri... smiliez.de_2125.gif Un nosauc kaadu chiteru, baigi gribas uzzinaat, kurs ir taads slikts cilveeks, kas skrietn vienkaarsi, kautko nemas, un sauj car sienaam !?

Link to comment
Share on other sites

Toch es varu pateikt 2vus .... 4iiiterus Sternwolf un xny , speele ar WH esmu redzeejis , seezh vinji poligonaa , kad biju riigaa redzeeju!!!.Arr man nepatiik , kad neuztaisa admini neuztaisa . TK iedomaajies ja tev uzmet viens granaatu virsuu , vai itkaa nejaushi ieshauj galvaa ar deagle , nu diezkas var notikt , vinjam pat slay nebija.

Man jau pietiktu tikai ar taaam trim vote tiesiibaam.Arr , kick , map changu , nebuutu jau pa iiestam kad taas buuutu iistaas tiesiias nevis vote , bet ja nevar savaadaak tad taas ar labas.

Ceru uz juusu atsauksmi.

Link to comment
Share on other sites

cilveeks , tu ar biji poligonaa , kad sterns ar chiitiem speeleeja , pareizaak ar wackhack ?Un xny ar speelee ar chiitiem to es ar redzeeju , mazins perdels vien vinsh ir , bet sternam gan ir ap 35 gadi smile.gif

Nu , bet es gribeetu zinaat , vai es tad vareetu sanjemt kaadas tiesiibas uz gign servera, neesmu no tiem cilveekiem , kas grib tiesiibas PONTA peec.Likshu lietaa tikai tad kad to TIESHAAM vajadzees

ceru uz juusu atsauciibu , plzzz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Toch es varu pateikt 2vus .... 4iiiterus Sternwolf un xny , speele ar WH esmu redzeejis , seezh vinji poligonaa , kad biju riigaa redzeeju!!!.Arr man nepatiik , kad neuztaisa admini neuztaisa . TK iedomaajies ja tev uzmet viens granaatu virsuu , vai itkaa nejaushi ieshauj galvaa ar deagle , nu diezkas var notikt , vinjam pat slay nebija.

Man jau pietiktu tikai ar taaam trim vote tiesiibaam.Arr , kick , map changu , nebuutu jau pa iiestam kad taas buuutu iistaas tiesiias nevis vote , bet ja nevar savaadaak tad taas ar labas.

Ceru uz juusu atsauksmi.

smiliez.de_2477.gif , Sternwolf ir nemākulīgs spēlētājs. Viņam ir pāri 35 gadiem . Ok , es pats zinu ka "poligonā" uz visiem datoriem stāv OGC . exe , bet tu tiešām zini , ka viņš spēlēja cs.gign.lv ? Domāju ka ne.

Par xny teikšu vienu : vinš katru dienu spēlē cs.4tus.lv . IZSLĒGTS , KA VIŅŠ IR OGC KLIENTS smile.gif .

Un vispār smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif .

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kaapeec bet manliekas ka ewilwarrior crytical un infusion ir viena un taa pasha persona =) jo piemeeram infusion neiedeva tiesiibas paraadiijaas divi pavisam jauni niki kas nemaz nekad nebija redzeeti(vismaz es nebiju redzeejis) kas apgalvo ka speeelee gign utt. un kaada sagadiishanaas vinji veel divi jau ir draugi =( sorry ja lkjuudos

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc šī sadaļa vispār tāda ir ieviesta? Visi tiesību prasītāji ir spēlētāji, kas nesen ir piereģistrējušies uz gign (ar izņēmumiem). Protams, ka uzreiz grib tiesības, un kā nu kurš prot, savu prasību pamato. Bet vai tad kāds tās ir dabūjis tikai dēļ tā, ka šeit ir iepostojis savu lūgumu? laugh.gif

Man jau patiesībā liekas, ka tie tiesību prasītāji ir pāris kexi ar n-tajiem nikiem no dažādām ip adresēm.

Bet nu tāds spams jau vien sanāk visos topikos.

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kaapeec bet manliekas ka ewilwarrior crytical un infusion ir viena un taa pasha persona =) jo piemeeram infusion neiedeva tiesiibas paraadiijaas divi pavisam jauni niki kas nemaz nekad nebija redzeeti(vismaz es nebiju redzeejis) kas apgalvo ka speeelee gign utt. un kaada sagadiishanaas vinji veel divi jau ir draugi =( sorry ja lkjuudos

Starp citu , infusion ir mans skolas biedrs , es eju deviitajaa klasee , vins iet septiitajaa klasee.

Aizgaajaam vienreiz abi uz klubu (4F Saharova 13 - no turienes speelee fake/facility , zed , visi paareejie indigo) , speeleejaam , tad redzeeju , ka infusion speelee cs.gign.lv , pats pameeginaaju , saaku speeleet un speeleeju veel jo projaam.

Tas , ka tu mani neesi gandriiz nekad redzeejis nenoziimee , ka es vispaar nespeeleeju cs.gign.lv.

Taa ka beidz muus jaukt un kaut kaadas mistiskas sakariibas veidot. stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

DuH , es nedomaaju taada pro speleetaaju vedaa , bet speeleet vispaar jau maaku!!!evliwarrior par xny tas ir toch kad vinsh ar chiitiem speelee.ViTP es nesparatu kas tas !!

smiliez.de_2477.gif , klau tu vispaar zini kas ir cs.4tus.lv ?

Noteikti nezini...

nejaajies - pats piefikseeju ka xny ar chiitiem speelee...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...