Jump to content
GIGN Forum

Fps


XekToR
 Share

Recommended Posts

intereseetu paris lietas , man pc ir diezgan ok es uzskatu :

Sempron AMD 2700+

geForce FX5200

512 RAM

80gb cietais .

bet ir sekojosha probleema .. esmu stipri parliecinats ka uz shii pc vareetu vairaak dabuut aaraa fps nekaa 60-80 bazee @ gign.lv , un smoke 15-30.

uzskatu ka no pc neko daudz nerubiiju tikai speleju cs - ir padaudz citu aizraushanos ,tapec luudzu paliidziet man ..

neiesakiet tikai :

1) 640x480 rezoluciju (pats shobriid speleeju 800x600 #16 color)

2) jaunu pc pirkt.

p.s. idiotus vnk palugshu neko neraxtit, ja gribas kko raxtiit aizej apziimee mammu ar floomiishiem kamer gulj ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

okz dari taa

1. novelc pavecakus, bet stabilakus draiverus Geforcei

2. dabuu refreshlock progu (sapratisi kas jadara)

3. panem x3m configu par pamatu (vismaz es tadariju)

man ir sekojoss kompis 1200 Duron PC133 Rams 512Mb un Geforce Titan 3, a FPS ekas ap 90 - 120 un ara ap 80.

Link to comment
Share on other sites

okz dari taa

1. novelc pavecakus, bet stabilakus draiverus Geforcei

2. dabuu refreshlock progu (sapratisi kas jadara)

3. panem x3m configu par pamatu (vismaz es tadariju)

man ir sekojoss kompis 1200 Duron PC133 Rams 512Mb un Geforce Titan 3, a FPS ekas ap 90 - 120 un ara ap 80.

aha.gif un vel neaizmirsti izdarit format C

Link to comment
Share on other sites

Teikšu godīgi vaina ir Video kartē !pērkot datoru visas firmas saliek krutu procesoruy daudz rama bet vislaik tika liktas sliktas video kartes rā ekanomējot un dziemžēl tu uz to esi iekritis un ja vēl tev viņa nav 128bit tad nemaz nebrīnos par tavu fpsnevelti es tādu video karti otram kompim JAUNU pa 20ls paņēmu caur ss.lv!

Link to comment
Share on other sites

^Ali^ smiliez.de_2538.gif

nezinu bet man ar savu 64 video un 256 ram un 2.6 penti 4, stabils 100 naughty.gif nu labi smoke ir galiigaa pakaljaa mazaak kaa 40 confused.gif

aa un fps var paaugstinaa tar +developer 1 (man liekas ka periezi uzrakstiiji) tipa shita ieraksti pie cs shortcut galaa aiz target nu vismaz HHH dabuuju 100 no 76 irakstot shito tekstinju

Link to comment
Share on other sites

Xa Xa vienk panem un nolaadee A-Tuner ( Paarluukprograma Nvdia ) un isleedz

V-Sync off !

Mans Pc pentium 4 , 256mb RAM , GF 5600 , man Fps 100 ari visas atstecaas , un in da smoke 90 ! happy.gif

GL smile.gif and http://download2.times.lv/master/files/Dri...1.8.28.5664.exe

Edit : Ganjau tew sanaaxs !

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

XekToR lol, man procis tik ir mazliet mazaks un fps ir 25-35 + smoka vispar 4fps. Butu priecajies par to pashu, pameigini paspelet uz maneja pc happy.gif ,bet ok par to pashlaik nejiet runa, ta tad es domaju, kad problema ir RAM'a, jo vismaz tur ir mana problema, kadelj tik sudigs fps. Ieliku vienu dienu (aiznjemos) 768 mb ram un fps bija stabili 100, lidz ar to var secinat, kad vaina ir ram'a - vai nu man vinjsh chupa,vai wnk models par sudigu. So iesaku dabut (aiznjemties, whatever) un patestet ar lielaku ram. user posted image

Link to comment
Share on other sites

tu saproti ka tas developer vai ka tur neko nedod tas tikai tev bus skatam tie fps man ta liekas ka bija jo nu ja es uzliku developer man rada vispar kautkadi 300fps bet lielaaks ka 100 nemaz nevar but p.s 512 ram ir pietiekosi lai pavilktu norm cs 1.6 @100fps ja ir norm viduha un procesors taka procesors xeq ir norm tad ka jau tweicu vainiga ir VGA

Link to comment
Share on other sites

intereseetu paris lietas , man pc ir diezgan ok es uzskatu :

Sempron AMD 2700+

geForce FX5200

512 RAM

80gb cietais .

bet ir sekojosha probleema .. esmu stipri parliecinats ka uz shii pc vareetu vairaak dabuut aaraa fps nekaa 60-80 bazee @ gign.lv , un smoke 15-30.

uzskatu ka no pc neko daudz nerubiiju tikai speleju cs - ir padaudz citu aizraushanos ,tapec luudzu paliidziet man ..

neiesakiet tikai :

1) 640x480 rezoluciju (pats shobriid speleeju 800x600 #16 color)

2) jaunu pc pirkt.

p.s. idiotus vnk palugshu neko neraxtit, ja gribas kko raxtiit aizej apziimee mammu ar floomiishiem kamer gulj ! wink.gif

izpildi visu peec shii video video

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...