Jump to content
GIGN Forum

Oj Bwlee Liela Probleema


StreeT
 Share

Recommended Posts

Man <manam pc> ir ATKAL notikusi sausmiiga probleema vai kluume nezinu kaa to nosaukt. Vopshem shoriit sleedzu iekshaa komp un skatos nortons nav iesleedzies sleedzu sho iekshaa a tur internal eror.... lab poh nodomaaju un palaidu firewall a tur tas pats. Bija taada baigi sranaa juska. Kompiss baigi leeni straadaa cs fps 7-15 viss lago. Gribeeju uzprasiit vai inetaa kkur var izskeneet kompi kkaadaa webaa?? man liekas kkaut kur biju par kko taadu dzireedejis. Varbuuut kaads var uzrakstiit kur to var izdariit. <ja protams var>

Link to comment
Share on other sites

http://www.google.lv/search?hl=lv&q=Online+Antivirus&meta=

Izskenē ar kādu no šiem

p.s tik grūti bija ierakstīt tur 2vus vārdus?

Ja neko neatrod tad nokacaaa so TEEEE SPIEED ieej safemodee (cerams ka zini kā to dara) un izskēnē!

Un arii SOOOO

p.s.s GL kad to dari ieteiktu izraut tīkla vadu!

Link to comment
Share on other sites

Pārinstalējot windowsu bez format c/d, tavs windows prosta tiek tā teikt repairots, visi faili (ja tie nav sistēmas) kuri bija ar vīrusu palika tavā kompī.

Vari mēģināt skanēt ar šo. Tomēr labāk būtu pilnībā noformatēt partīciju uz kuras stāv windows. Un vēl...iesaku nomainīt Nortonu pret kaut ko citu. Vislabāk būtu protams kāds kaspersky, bet ja baidies, ka tas ēd pārāk daudz resursus, tad vari mēģināt ko citu, to pat avast! 4 Home vai kādu AVP

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

naakamreiz kad liec virsuu winu sadali cieto, tai lai uz C staveetu tikai os, progr. faili un veel paliktu vietinja, es domaaju ka ar 10gb pilniiibaa pietiek. Tad sainstelee visas programas, kuras tev vajadziigas un beigas uztaisi c diska imidzhu ghostaa. (tikai skaties lai nebuutu viirusi) un tad naakamreiz, kad tev viss konkreeti no4akareesies OS, tad vnk 30min laikaa tu no imidzha varresi uzmest svaigu OSu ar visaaam savaam programmam. Vismaz es taa daru.

veel es tev vienkaarshi ieteiktu pameigjinaat system restoru, ar kaadu atpakalj ejosh datumu (kad tev viss vel gaaja)

Link to comment
Share on other sites

NU vopsh shodien izformatizeeju d disku un c diskaa atstaaju tikai windowzu failus izskeneeju viirusa nav nu tur taa saka <skeneeju ar ali dotajaam progaam jo nortonu nevaru uzinstaleet raada ka c: disk fuul un avg nevaru uzinstaleet jo raada ka nevar uztaisiit exe failu. Firewals neliazhaas jo kkaads ics service is not running un ja spiesh starteet tad paraazha ka nevar to servici palaist sad.gif iepostotu bildi, bet paint nestraadaa sad.gif Meiginaashu likt virsuu jaunu windowzu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...