Jump to content
GIGN Forum

Balsošanas palīdzība


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Šovarkar ar brāli piedalīsimies kārtējajā "kurš smiesies pēdējais". Neilgi pirms 10mitiem (radijījuma sākums), viņu facebook lapā (https://www.facebook.com/kurssmiesiespedejais?fref=ts) parādīsies posti ar "rūķitis un pūcīte - es" un "slinkie susļiki".

lūdzu spiežat laik "rūķītim un pūcītei". Pretinieki šoreizi ņipri!

Paldies,

Beefs

P.S. - šovu var skatīties online vai klātienē Blaumaņa ielā (pašā centrā, uz vietas var nopirkt šmigu un ir diezgan fun, skatītāji reāli noderētu, kas smejas par maniem jokiem un nesmejas par pretinieka jokiem)

:)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tāda, ka facebook balsošanā mēs dabujām 23 laikus, kāmer pretinieks dadubja 25 (uz to momentu). Un lielākā daļa laiku nāca no man brāļa Viestura draugiem! :(

Beefs

EDIT:

te jums anekodte:

Puisītis pilda mājas darbus. Pēkšņi istabas vidū wzummm bruumm kabūūūm.. atveras faking portāls un no tā iznāk kails vīrietis!

Puisītis: --- ĀĀĀĀ ! Kas tu tāds esi??!?!?!?

Vīrites: Neuztraucies! Es esmu tu! Tu no nākotnes!

Puisītie: No way!!! WOOOWOWO! Tas ir superīgi! Neticami! Wow! es tik labi izksatos! Saki man! Saki - kas es būšu nākotnē???

Nākotnes puisītis: - tas ir vienkārši, draudziņ! Tu būsi pedofīls!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Tagad jāraud.

Edit: bet var arī aiziet dirst. tik pat laba 'opcija'. Raudāt un dirst! Sķiet reāli kruti! Diršot pieraudāt saujas un izdzer!

Pirmā reize, kad neredzu ''Beefs'' posta beigās. Pasaule pilna brīnumiem. :D

Link to comment
Share on other sites

tam pedofīlijas jokam tu izlaidi svarīgāko daļu par durvju aizslēgšanu, kas atbildi "pedofīls" padara 10x smieklīgāku. patiesībā šo joku nevar tik smieklīgi atstāstīt kā tas ir komiksā

bet beef, klausies manu joku, es pats viņu izdomāju:

darbā es esmu darbinieks, universitātē es esmu students, skolā es esmu skolnieks, bērnudārzā es esmu pedofīls

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...