Jump to content
GIGN Forum

bezsakarigs bans bez info.


GitlerZ
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Šovakar ap 21:30 spēlējot cs_italy mapē man uzlika banu-ķip aktīvs bans.Nav man bijis nekāda bana. Un parādās tikai -

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: aktivs bans! More info in console..

Bet konsolē rāda tieši to pašu,bez jebkāda bana info.Vēlētos palīdzību :)

Ceturto reizi ejot serverī arī dabuju info +-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 23197

| ADMIN: *KaPcCoNiJ

| BANNED NAME: GitlerZ

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:1683510350 (nosteam generated ID)

| REASON: aktivs bans

| TIME SET: 2015-03-17 21:46:15 (14 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/23197

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kāpēc ir uzlikts aktīvs,neēsmu es pats pētījis vai ir,vai nav,bet ja par tevi runa,tad ar stulbībām neēsi izcēlies un viss ir kārtībā.Ir iespēja kad varbūt pārskatijās un uzlika nepareizajam,bet gaidīsim par ko tev ir aktīvs bans no KapcC.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu!

| BAN ID: 11943

| BANNED NAME: GitlerZ (HW_ID_0:0:412311710), ADMIN: epro*

| REASON: aim

| TIME SET: 2014-04-17 18:10:46 (334 days 18 hours 44 minutes ago)

| EXPIRE: Never

Link to comment
Share on other sites

Nopietni? Man ir bijis bans par aimu?? WtF ;D kapēc tad mani neizmeta no servera uzreiz kad izbanoja? Un es tač esmu spēlējis pietiekoši ilgi ar visiem jums kopā,lai viss serveris zinātu kad man nav nekāda aima.Cmoon. Varbūt demo pieliksiet klāt tām aima situācijām? tiešām gribēttu redzēt kur esmu tā šavis,ka kādam liktos ka man ir aims.

Link to comment
Share on other sites

bļed, es te visu laiku pa velti runāju? katram adminam atsevišķi jāpiet? jūms nav apnicis likt banus par 300 dienas veciem baniem? Ja nav pie kā piekasīties, neaiztiekat spēlētāju. Šitais čista izskatās pēc man viņš nepatika, tāpēc atradu par ko nobanot.

PAR AKTĪVIEM BANIEM ATKĀRTOTU BANU NELIEK!

nākamajam no CSS komūnas, kas izdomās atkal banot par 300 dienu vecu banu tiks nogriests access.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...