Jump to content
GIGN Forum

Elektrības patēriņš


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vēlējos uzzināt cik es īsti maksāju par elektrību tīri par savu tehniku, neskaitot boileri, ledusskapi, mikreni etc.

Man lietotākās lietas ir Dators 550w, Flatron W2261v monitors(laikam 39w) un kino zāle, kurai es nevarēju atrast info(būtu forši, ja kāds atrastu). Kino zāle ir Samsung AH64-04467F.

Cik es izpratu, tad formula ir šāda ar aprēķinu(pieņemot, ka lietoju katru dienu 16h to visu) --

0.589(w)x 16(h) x 0.15(tarifs) x 30(dienas) = 42.408 eiro mēnesī. Tā ir vai nav?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Nopērc/sadabūn verķi kuru ieliek starpposmā vadam un viņš pateiks cik tā iekārta ēd elektrību

kā jau zorgs teica, priekš pc tā ir max jauda, vislaik netiek max lietots. tāpat ar kinozālei.

Ja parasts PC + kinozale + monis rītu 42e... ir takš drusku nereāls cipars, ne?

Link to comment
Share on other sites

Ok, jā, to es saprotu.

Nu, nerubiju neko par tām lietām, bet zālei ir 800w, tātad iekšā ir jābūt tajā dvd(kastē) pastiprinātājam uz 800w. Lai to pagrieztu uz pilnu jaudu tas patērēs 800w, līdz ar to, ja man zālei max ir 50vol, maximāli klausos uz 20(jo tā jau visa māja skan), tad patērēs kaut kādus ~350w...

Link to comment
Share on other sites

Tu gribi pateikt to, ka uz visas kinozāles ir 80w? Esmu šokā.

EDIT: Nu, es runāju 800w pa spīkeriem, pašai kastei nezinu cik... Vai arī spīkeri nav tādi. Kad pirku, pirms kaut kādiem 5 gadiem manual pat lasīju un tur bija. :/

EDIT2: Long short, visu sapratu.

Paldies.

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Rēķini, ka visas maks. jaudas ir norādītas kā maksimālās. Tu tak nebliez visus ekrānus/skaņu uz maksimālo. [gaišums/kontrasts/background gaišums skaļums u.t.t.]

Tad arī mazāk tērē. Reāli tas mērāmais būs vienīgais, kas aptuvenu skaidrību viesīs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...