Jump to content
GIGN Forum

fasdfsdfs


Epix
 Share

Recommended Posts

afk vajag caur xb mest ārā . "xb 1 epic afk"

Tāpat arī pārējos. Nav lāgā jēga banot [xk = 5min bans, kā jau minēja] cilvēku par to vien, ka šamais aizgājis pačurāt vai iedzert kādu malku ūdens, manuprāt.

Tas tā - mans viedoklis. Bet kopumā vajadzība pēc šāda topika ir nulle, turklāt saturs ir diez gan pastulbs. :coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bieži ir tā, ka afkeris paliek pēdējais, tāpēc arī slay vai kick. +xk ir domāts tam, lai arī viņu izmantotu. Ir varianti, ka cilvēks ir afk - tu viņu izkiko, bet viņš uzreiz ienāk atpakaļ, lai izspēlētu vienu raundu un atkal stāvētu afk. Autokick gaidīt arī riebj, ja afkeris traucē spēli. (runāju vispārīgi, nevis par šiem gadījumiem)

Link to comment
Share on other sites

Bieži ir tā, ka afkeris paliek pēdējais, tāpēc arī slay vai kick. +xk ir domāts tam, lai arī viņu izmantotu. Ir varianti, ka cilvēks ir afk - tu viņu izkiko, bet viņš uzreiz ienāk atpakaļ, lai izspēlētu vienu raundu un atkal stāvētu afk. Autokick gaidīt arī riebj, ja afkeris traucē spēli. (runāju vispārīgi, nevis par šiem gadījumiem)

Nu, no tāda skatapunkta, arī pēc 5 min ienākot var stāvēt turpināt stāvēt AFK. Bet, nu daram katrs pa savam.

Link to comment
Share on other sites

Bieži ir tā, ka afkeris paliek pēdējais, tāpēc arī slay vai kick. +xk ir domāts tam, lai arī viņu izmantotu. Ir varianti, ka cilvēks ir afk - tu viņu izkiko, bet viņš uzreiz ienāk atpakaļ, lai izspēlētu vienu raundu un atkal stāvētu afk. Autokick gaidīt arī riebj, ja afkeris traucē spēli. (runāju vispārīgi, nevis par šiem gadījumiem)

10 balles Tev kad atbildēji uz tik sasirgušo jautājumu ! Paldies :)

Kas atiecas no manis - Ja man vajag wc or kaut ko es izeju disconnect un atbrivoju vietu citam, to dara ari lielākā tiesa Adminu kuri ir adekvāti !

ne nu normali, maucam csgo, peksni zvana telefons, kamer runaju zole mani izkiko(jaa biju afk), hvz tur bans vai kas, nevar vairak ieiet serverii :D pizgec del 1x afk? :D pie tam serveri ir autokick, nahuj jamet ara? zole daunis, cheers

Kas atiecas uz Tevi Epix , šo uzbraucienu pacelsim biki augstāk. Es ļotu ceru kad šāda Tipa Admini būs mazāk GIGN serverī un forumā ! Lai Tev jauka diena !

Un runājot par banu to liek serveris nevis es - xk "nick" <iemesls> - Spēlētājs tiek izkikots un 5 min bans no servera ! Pie tam vēl mani arī ir kikojuši , bet es nečīkstu !

Edited by zOle`
Link to comment
Share on other sites

veciit man rada, ka esmu admins, reali es neko te neadmineju. Nee, es vienkarsi nesaprotu kapec jakiko, nomiru un pacelu mob, praktiski 10sec ilgak butu pagaidijis un viss ok. Nee, bet ierauga, ka kads afk uzreiz kiko, stulbi.

labi, nav butiski, es tikai velejos verst uzmanibu, ka tik strauji kikot cilvekus nav forsi.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Pauly, nomierini mēnešreizes. Jau, manuprāt, otrais topiks kur nāc dirstie pa bezpriģelu un lej klāt ugunskuram benzīnu. Epix jau arī pārcenties.

Šinī gadījumā es uzskatu, ka pietiek noslayot, ja afk ir ar bumbu vai palicis pēdējais, tālak ar to tiks galā autokickers.iNav jau nekas ļoti traks, bet vienkārši liekas problēmas paši sev radat pārcenšoties.

Link to comment
Share on other sites

Kas par punķainu bērnudārzu šeit?

Epix Tu esi kaut kāds punķains tīnis ar verbālo caureju, kurš nespēj savaldīt savas emocijas par to, ka mamma nav iedevusi pietiekoši lielu kabatas naudu priekš jauna skina? Raksti kaut kādas raudulīgas sūdzības, pietam vel īpaši neizceļoties ar intelektra līmeni.

Skatos, ka lielākā daļa šeit ir iekāpusi bērnībā. Varbūt Jums vēstules uz sīrupu sākt rakstīt?

Būtu tā kā pieauguši cilvēki atrisinājuši problēmu savā starpā, nevis rakstījuši forumā visus lamuvārdus, ko esat iemācījušies.

Kas attiecas uz tevi - zole, nav nepieciešams kikot adminus par AFK, ja tiešām tik ļoti traucē, vienmēr ir slays. Vispār jebkāda veida adminu komandas uz otru adminu nav vēlams izpildīt.

Vispār arī parastos spēlētājus nav īpaši nepieciešams kikot. Uzliec sleyu vienreiz, nākamā roundā jau parasti autokiks izmetīs. Protams, tas neattiecas uz gadījumiem, kad tas tiek īpaši speciāli darīts, bet es vismaz nekad neesmu to redzējis.

Es ceru, ka vairāk neredzēšu šādas tizlas sūdzības un intelektuālo šovu no adminu puses.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...