Jump to content
GIGN Forum

got scammed by HVN jeb BOTa


_PUNK_
 Share

Recommended Posts

Da nejau vienkārši linki no zila gaisa uzradās. "Headmasters" gateri sauca spēlēt un tad ķip mēs nevis teamspeakā, bet yourspeak vācamies. Pretī bija scameris nevis uzprogrammēts bots kas linkus met. Un jā tickets jau sen iesniegts, esiet uzmanīgi no šitādiem - tie scami arvien viltīgāki un ticamāki paliek.

edit: scamera inventory -http://steamcommunity.com/profiles/76561198154797249/inventory/ vakar vēl bija pilns ar skiniem, pa nakti bija daudz keyu, tagad laikam tie pārdoti un ir jau jauni upuri, var jaunus itemus redzēt.

My story!

Link to comment
Share on other sites

Es par to ka zābaks ir scammeris, reāli dzīvē izskatās tāds, neuzticams :D + izskatās, ka šeit darbojas organizēta grupa, kura cenšas aizsargāt vadoni. Kā mēs visi zinam, tad zābaks ir pieredzējis programmētājs, kurš droši var uzprogrammēt jebko. screenus un visus citus sūdus var uztaisīt jau priekšlaicīgi, pēc tam photoshopā pārveidot.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā lāci.

Jo pēc visām bmwpower tradīcijām visi resnie arī ir uzmetēji. Un mēs zinām, ka zābaks ir resns (beef's protams ar ir šajā sarakstā)

Pēc powera tradīcijām uzmestais beigās izrādīsies uzmetējs. Tagad jāatrod tikai lohs.

Link to comment
Share on other sites

Izrediģējiet savus draugu sarakstus un sāciet domāt ar galvu, kā arī padomājiet par to, kas rakstīts steampowered agreementā... dauņu bari, kas pohujā visu spiež un piekrīt! Ar HVN ir spēlēts daudz kopā un labi zinu, ka man neko nav rakstījis un nekad nav apčakarējis - GIGN adminu reputāciju nezskatu par iespējamu apšaubīt...

Link to comment
Share on other sites

Izrediģējiet savus draugu sarakstus un sāciet domāt ar galvu, kā arī padomājiet par to, kas rakstīts steampowered agreementā... dauņu bari, kas pohujā visu spiež un piekrīt! Ar HVN ir spēlēts daudz kopā un labi zinu, ka man neko nav rakstījis un nekad nav apčakarējis - GIGN adminu reputāciju nezskatu par iespējamu apšaubīt...

Jūs laikam internetā pirmo dienu? Tādi metieni lasīti/redzēti no ķip labiem draugiem, foruma dieviem utt. Tas ka ir admins kādā saitā vairākus gadus automātā viņu neiedala neuzmetēju grupā. Tas tā, pa vispārēju tēmu, ne konkrēti šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

bla Epix atdod tās sekundes no manas ņivjibennās dzīves. Un bla tagad rakstot es atkal patērēju tās nevērtīgās sekundes. fuck

double played :D

jaa, viss vislabakajas povera tradicijas :D :D hahaha

daunisi pashi saspiez linkus un tad gauzas asaras lej =[

atsutat man ieskenetu ibankas kodukarti, loginu un paroli, atvichaju naudu no konta nezagshu, zveeru, debilikji :D

p.s. pec iesaistisanas saja topika, man mistiski stima uazicinaja kaut kads kamislox, tatad kapeikpisejs seit pat vien grozaas :D protams es tadu nezinu un nosutiju vinu uz ateju :D ja tu, pedinj, so lasi, tad stima akaunta vertiba un spelju skaits bija izdomats, man nav ne jausmas cik verts un cik tur speles, skaitit ari netaisos :D

Link to comment
Share on other sites

Es HVN un visu viņa kompašku izdzēsu no friendlistes - neiešu riskēt ar savām kastēm nakuj. Tagad tika pubā spēlēšu. HVN noteikti uz vienu roku ar Fujitsy, jo tas arī no steama pazuda -sazagās skinus un tagad Majamī olas sauļo.

Btw Niknais arī ar HVN uz vienu roku.

Link to comment
Share on other sites

emys ir dirsējs, jo manā friendlistā rāda, ka viņš pēdējo reizi online bijis nedēļu atpakaļ. Nedēļa neklasificējas kā pāris dienas.

sorry pīlīt, sadirsu par dienu daudzumu, bet skaties no gaišās puses, es neteicu, ka tu kādu piepisi. :D

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu nekas izmekletājs Caps un arī neplānoju kautko te baigi izmeklēt! Šo postu liku kā GIGN admin, lai visus GIGN komunas dalibniekus informetu un bridinatu, ka izmantojot HVN jeb BOTā vardu un kurs ir GIGN admins tiku noskamots. Thats all. Ta ka nav steam chat history pieejama, tad pierdadijumi ir ierobezoti. Un to bilditi BOTa var uztaisit pat ne programetajs, ta ka to vari nemaz nepostot!

Anyway - uzmanas!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...