Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans.


Rihardsq
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 19232

| ADMIN: Ūpis

| BANNED NAME: phoon

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:1863668814 (nosteam generated ID)

| REASON: aim

| TIME SET: 2014-11-27 21:57:02 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/19232

Uzskatu ka šis ir nepaties bans, gignā spēlēju otro dienu.

http://cookie.gign.l...41-cs_italy.zip Sākat skatīties ~ 55000 Tikc

Paldies.

Edited by Rihardsq
Link to comment
Share on other sites

Tajā spēlē biju arī es, gribētos teikt, kad pēc demo noskatīšanās es nesaskatīju,kad viņam raustītos tēmeklis, bet lai vai kā, vietām bija aizdomīgi momenti, negribētos jau teikt, kad tie deff momenti ir pa deffu visi, itkā jau tie spoti standarta, bet laikam mans viedoklis nosliecas uz to, kad nav viņam nekā un ir tīrs, es nebūšu pārliecināts, tāpēc būtu labi, ja noskatītos vel kāds admins no tās spēles piemēram Keda jo viņš bija tur, bet man liekas kad tīrs, bet šie momenty italy kartē lika padomāt.

Link to comment
Share on other sites

Ūpi, man ar SKREEMS bija tieši tāpat, bet man bija pāris mirkļi nevis viens, bet pēc demo skatīšanās nekas tajā brīdī nekratījās, es arī tiešām skatījos to brīdi ...

Ūpja gadījumā, Iekš spēles, viņš bija italy pie hostu mājas un tieši nošāva enemy, bija 1-2sekunžu kratīšanās (nedabiski), un protams nošāva. nezinu kāpēc, bet spēlē nokratās kārtīgi bet demo viss normāli, nevaru šo situāciju izskaidrot - redzu ka jau otro reizi ir tā!

Link to comment
Share on other sites

Pieņēmu, ka tas bija aims, bet jā, demo to redzēt nevar. Laikam cfg lags vai es pat nezinu kas.

Edit: Tiko gribēju noņemt, bet uz šī nika stāv vairāki bani. Gan par aim, bhop un wh. Tāpēc bans netiks ņemts nost!

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

Opā, kas tad te atkājas! Un tev vēl liku silence, par to ka iekarsi un aizstāvēji ka tev ir orģināls nick un citi tādus nelieto, tādi kā tev!

Un izlasi ko viņš teica, jautājums izsmelts!

Edit: Tiko gribēju noņemt, bet uz šī nika stāv vairāki bani. Gan par aim, bhop un wh. Tāpēc bans netiks ņemts nost!

Link to comment
Share on other sites

Kurā mirklī man kaut kas kratās? Es neko neredzu un es nelietoju palīgprogrammas!

Ja nelieto, tad nomaini niku, jo šim nāk klāt slikta slava!

Kā arī tev šeit nekas nav jākomentē, atstāji postu - gaidi, izlemsim, dosim verdiktu! Kā redzi, tas ir, ka bans paliek! Un nejau dēļ palīgprogrammām, bet gan uz šī nika ir daudz citi bani bijuši! Ja gribi kko komentēt izlasi 1000 reizes, ko es rakstu, lai nesanāk muļķi tēlot! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...