Jump to content
GIGN Forum

opa!->D1oMoN bans


AbigoR
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 19018

| ADMIN: Squeez

| BANNED NAME: opa!-> D1oMoN

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:30486354 (nosteam generated ID)

| REASON: sound hack

| TIME SET: 2014-11-17 20:30:41 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/19018

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: sound hack! More info in console..

(Pārējie niki - AbigoR, Mr. Hallowed un The-One-Above-All)

16. raunds ~70k tick

Esmu pie Lielā Angāra ieejas, dzirdu, ka kāds atšauj šahtas. A plants ir tīrs, tātad nešāva no šejienes. Pārbaudu Priekštelpu - tīrs, un var dzirdēt, ka sāk plantot C4. Skrienu atpakaļ, A plants vēlaizvien tīrs, tātad 100% ka bumba lejā. Nošauju pretinieku.

(Btw, skaņa ir uz MAX.)

Pēc īsa brītiņa saņemu banu par "Sound hack". (Kas tas vispār ir?)

Demo : http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2014-11-17/20141117-2012-de_nuke.zip

Btw, links uz CS:S instalāciju: http://thepiratebay.se/torrent/9740032/Counter-Strike_Source_v34_by_VulcanCsS

Nezinu, vai Squeeze vienkārši sadusmojās, ka vislaik mirst un meklēja tizlu iemeslu, vai vnk spēlēja bez skaņas.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, tātad sākumā jau spēlējot biji ļoti aizdomīgs ... mani jau JEW/JITSU brīdināja, un viņš jau bija gatavs likt banu!

1. Links uz instalāciju, mums nav vajadzīgs ...

2. Visu laiku tu zini kur ies vai skries pretinieks, vai nu tev ir sound hack, lai gan cauri sienai neizskatās ka tu redzi, bet vienmēr zini kur izziet daudz labāk, un nekļūdies!

3. Tu gāji lēnām uz rampu jau, un pēkšņi pirms vispār kaut kas sāk liecināt par bumbas plant, jau sāc skriet uz plantu!

Droši JEW/JITSU varbūt vēl izteiksies ....

Lai nobanotu ir jābūt iemeslam, lōģiski, bet tas nav tizls iemesls.

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

2. Es visu laiku spēlēju tikai to 1 rush, vislaik +/- skrienu to pašu ceļu, esmu jau iemācījies kur parasti visi sēž, pārējais ir tīra reakcija.

3.Varēja redzēt, ka mūsējos rampā pļauj nost.

EDIT: Kas vispār ir "sound hack"?

Edited by AbigoR
Link to comment
Share on other sites

1.Zināms cilvēks, agrāk ir šauts kopā ne vienā vien klanā iekš v34, ja nemaldos bijām kopā Exanā, un man liekas tu vel biji critical vecajā, domāju Bullis tevi pazīst.

2.Labi, lai vai kā noskatījos es to demo, viss ko es varu pateikt, viņš deffo gandrīz vai tāpat kā es, viss ko viņš dara ir rašo, lielākoties pušoja bunžu ar p90, ko daru arī es lielākoties, jo man pubā nepatīk sēdēt, bet tas kad cilvēki bļāva, kad kā viņš zin, viņš varbūt vietām nedzird, bet viņš vienkārši tajā momentā kad tiek izmests fleš, aizskrien zem fleša uz tādu spotu kur ir iespēja kad kāds sēž, un kas mani fascinē, ir tas, kad spēlētāji laika gaitā ejot raundiem, nemaz nepiefiksē, kad viņš dara visu laiku vienu un to pašu, jeb * devene * , * bundža * , * pa kreisi aiz zaļajām durvīm * , vai uz priekšu pa taisno ārā no mājas, vai arī * auģša ar flešu pa kāpnēm uz jumtu * , vēlāk gan pamanīju kad viens Naurēns laikam atkoda kad viņš dara to pašu, bet no sākuma visi bļauj kad viņam ir kkas, kaut gan viņš tīri uz skaņas spēlē un skrien deffā, jo nu es varu piekrist, ko gan lai dara citu pubā, ja gribās izklaidēties, bet savādāk, es domāju viņš ir tīrs, es viņu neizstāvu, bet ir redzēts ne viens vien šāds spēlētājs, un tas kā viņš spēlē v34, salīdzinot ar čaļiem kas stmd mauc, ir vel nekas, tāpēc nav ko kliegt.

3.Biju izbrīnīts par vienu lietu ko es varu pieminēt, tāda "Sound hack" nav un nekad tāds nav bijis, kā tu to izskaidro Squeez?Es saprotu, kad ir dažādas palīgprogrammas, bet nejau reasonā ir jāraksta "sound hack" , nu kur jau?beidz.. par šito es mazliet pasmaidīju, bet lai jau.. , bet visā kopumā, puisis ir tīrs un ir ar galvu uz pleciem, tāpēc es domāju spēlēt ir atļauts viņam arī turpmāk gignā, tāds ir mans viedoklis, pirms demo skatīšanās es jau nopratu kad būs kārtējais deff variants, un tā arī bij.

4.Tas kad tevi brīdina otrs administrators, šajā gadījumā JEW, neko nenozīmē, tikpat labi tevi tur brīdināt varēja kāds cits kad viņš esot netīrs, ir jāpastāv par sevi, nevis jāfunkcinē uz pusi par kāda teikto, es domāju, šajā gadījumā varēja novilkt banu, uzaicināt D1omonu skypā vai kur citur un apspriest visu un pieaicināt JEW, šeit varēja iztikt bez bana, bet ja reiz viņš ir uzlikts, tad apspriedīsim, bet es uzskatu kad puisis ir tīrs.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

1.Zināms cilvēks, agrāk ir šauts kopā ne vienā vien klanā iekš v34, ja nemaldos bijām kopā Exanā, un man liekas tu vel biji critical vecajā, domāju Bullis tevi pazīst.

2.Labi, lai vai kā noskatījos es to demo, viss ko es varu pateikt, viņš deffo gandrīz vai tāpat kā es, viss ko viņš dara ir rašo, lielākoties pušoja bunžu ar p90, ko daru arī es lielākoties, jo man pubā nepatīk sēdēt, bet tas kad cilvēki bļāva, kad kā viņš zin, viņš varbūt vietām nedzird, bet viņš vienkārši tajā momentā kad tiek izmests fleš, aizskrien zem fleša uz tādu spotu kur ir iespēja kad kāds sēž, un kas mani fascinē, ir tas, kad spēlētāji laika gaitā ejot raundiem, nemaz nepiefiksē, kad viņš dara visu laiku vienu un to pašu, jeb * devene * , * bundža * , * pa kreisi aiz zaļajām durvīm * , vai uz priekšu pa taisno ārā no mājas, vai arī * auģša ar flešu pa kāpnēm uz jumtu * , vēlāk gan pamanīju kad viens Naurēns laikam atkoda kad viņš dara to pašu, bet no sākuma visi bļauj kad viņam ir kkas, kaut gan viņš tīri uz skaņas spēlē un skrien deffā, jo nu es varu piekrist, ko gan lai dara citu pubā, ja gribās izklaidēties, bet savādāk, es domāju viņš ir tīrs, es viņu neizstāvu, bet ir redzēts ne viens vien šāds spēlētājs, un tas kā viņš spēlē v34, salīdzinot ar čaļiem kas stmd mauc, ir vel nekas, tāpēc nav ko kliegt.

3.Biju izbrīnīts par vienu lietu ko es varu pieminēt, tāda "Sound hack" nav un nekad tāds nav bijis, kā tu to izskaidro Squeez?Es saprotu, kad ir dažādas palīgprogrammas, bet nejau reasonā ir jāraksta "sound hack" , nu kur jau?beidz.. par šito es mazliet pasmaidīju, bet lai jau.. , bet visā kopumā, puisis ir tīrs un ir ar galvu uz pleciem, tāpēc es domāju spēlēt ir atļauts viņam arī turpmāk gignā, tāds ir mans viedoklis, pirms demo skatīšanās es jau nopratu kad būs kārtējais deff variants, un tā arī bij.

4.Tas kad tevi brīdina otrs administrators, šajā gadījumā JEW, neko nenozīmē, tikpat labi tevi tur brīdināt varēja kāds cits kad viņš esot netīrs, ir jāpastāv par sevi, nevis jāfunkcinē uz pusi par kāda teikto, es domāju, šajā gadījumā varēja novilkt banu, uzaicināt D1omonu skypā vai kur citur un apspriest visu un pieaicināt JEW, šeit varēja iztikt bez bana, bet ja reiz viņš ir uzlikts, tad apspriedīsim, bet es uzskatu kad puisis ir tīrs.

1. Neadekvāti - Tas ka tu viņu zini, nenozīmē ka viņš nevar čītot, un neiederas šajā topic!

2. Adekvāti - Izteici savu viedokli (izteiks arī citi, tieši par demo)

3. Neadekvāti - Pastāv tāds kā soundhack, vari arī savādāk viņu saukt vienkārši skripts(pasmējos par tevi, pirms demo noskatīšanās ir jābūt neitrāli noskaņotam, šo ka liekas ka viņš ir tīrs varēji likt pie 2.punkta.

4. Neadekvāti - Pieminēju ka JEW/JITSU arī iespējams izteiksies, bet nejau bans gāja dēļ JEW teiktā. redzi banu liku es. Pārprati tekstu!

Link to comment
Share on other sites

1. Neadekvāti - Tas ka tu viņu zini, nenozīmē ka viņš nevar čītot, un neiederas šajā topic!

2. Adekvāti - Izteici savu viedokli (izteiks arī citi, tieši par demo)

3. Neadekvāti - Pastāv tāds kā soundhack, vari arī savādāk viņu saukt vienkārši skripts(pasmējos par tevi, pirms demo noskatīšanās ir jābūt neitrāli noskaņotam, šo ka liekas ka viņš ir tīrs varēji likt pie 2.punkta.

4. Neadekvāti - Pieminēju ka JEW/JITSU arī iespējams izteiksies, bet nejau bans gāja dēļ JEW teiktā. redzi banu liku es. Pārprati tekstu!

Labi lai jau tev tiek ja tu man neuzticies, pieņemsim viņam "bija" kkas, bet es tik cik šauju kontru, es pirmo reizi dzirdu, kad ir tāds skaņas skripts, tas ir cjipa kā?tu takā dzirdi piemēram nukē no rampas kad ielā skraida,vai es tevi nesapratu? :D , es zinu ir bhops un vel visādi tur mēsli, bet kko tādu es nebiju gaidījis, un galvenais kad tu uzstāj kad tāds esot.. nu kur jau "Squeez" ? , beidz :D .

EDIT: Zinu kad goā ir tāds sound hack, kad sāk pīkstēt nākot čalim tuvāk, bet nejau v34.

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Marz, varbūt viņš domā to figņu, ka skaņa ir 3x skaļāka. Tālāk tu nedzirdi, bet viss ir vienkārši skaļāks, līdz ar to uz fona skaņām ir vieglāk sadzirdēt un noreaģēt uz to.

Tieši tā arī es domāju, tas cik es sapratu nav atļauts Gign.lv serverī, lai gan grūti to ir pierādīt .... jo no rampas izstabas pēkšni pagriežas uz ielu jo tur rašo no angāra, mēģināšu dabūt šīs te epizodes!

Varbūt viņu tad nesauc par SoundHack, bet es zinu ka tāds Sound Skripts ir ... un diži noteiktajam nosaukumam nav nozīmes, jo pieredzējušie admini saprata ko domāju!

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā arī es domāju, tas cik es sapratu nav atļauts Gign.lv serverī, lai gan grūti to ir pierādīt .... jo no rampas izstabas pēkšni pagriežas uz ielu jo tur rašo no angāra, mēģināšu dabūt šīs te epizodes!

Varbūt viņu tad nesauc par SoundHack, bet es zinu ka tāds Sound Skripts ir ... un diži noteiktajam nosaukumam nav nozīmes, jo pieredzējušie admini saprata ko domāju!

1.) Nevis no rampas istaba (Oh come on, basic Latvian), bet no priekštelpas - 2 dažādas vietas.

2.)Durvis tāpat vien nestāv vaļā + izskrienot caur durvīm var REDZĒT pretinieku, kurš aizskrien aiz stūra + šahtas ir ciet (kā jau minēju pirmstam) ~ 70k tick

3.)maddn, vieta par kuru uzlikts ban ir - 71,3k tick. Var dzirdēt plant sākumu.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nost no temata, bet nevaru izturēt šādus izlecējus, kuri paši raksta kaut kādus sū**s, bet noliek citus.

1.) Nevis no rampas istaba (Oh come on, basic Latvian)

AbigoR, nopietni? Basic Latvian?

Btw, links uz CS:S instalāciju

Nezinu, vai Squeeze vienkārši sadusmojās, ka vislaik mirst un meklēja tizlu iemeslu, vai vnk spēlēja bez skaņas.

Arī pacentos un izcēlu. "Btw" "vnk" tie vispār nav vārdi. "vislaik" kas tas vispār ir? Tas arī nav vārds. Pašam klibo latviešu valoda un pārmet citiem. Pareizi būtu "visu laiku". Un šie ir tikai daži piemēri, uz komatiem pat neskatīsimies! :slap:

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nost no temata, bet nevaru izturēt šādus izlecējus, kuri paši raksta kaut kādus sū**s, bet noliek citus.

AbigoR, nopietni? Basic Latvian?

Arī pacentos un izcēlu. "Btw" "vnk" tie vispār nav vārdi. "vislaik" kas tas vispār ir? Tas arī nav vārds. Pašam klibo latviešu valoda un pārmet citiem. Pareizi būtu "visu laiku". Un šie ir tikai daži piemēri, uz komatiem pat neskatīsimies! :slap:

Tiem, kas nevēlas informāciju, kas nav par attiecīgo tematu (sūdzība par "ban"), tālāk nelasīt, jo atbilde domāta sluT.

Izskatās, ka atbildes no adminiem, izņemot vainīgo, galveno (maddn) un MarZ, var saņemt tikai "ārpus tēmas".

Saprotu, ka temats jau aizgājis ļoti tālu no būtības, un atvainojos tam, kas šo lasa, bet laikam jau jāatbild, ja Slut raksta atbildi tikai šim iemeslam, nepieminot neko par pašu banu, kam šis viss ir domāts, laikam krājot abilžu skaitu.

"Vislaik" ir pieņemams "visu laiku".

Btw, vnk, k ir vienīgie manis izmantotie saīsināto vārdu veidi.

Apsveicu, tu atradi reto manis pieļauto komata kļūdu, nevis komatu kļūdas EDIT: Atvainojos, atradu vēlvienu komata kļūdu, tagad ir komatu kļūdas.

Atvainojos par to, ka lietoju šos daudzviet sastopamos saīsinātos vārdu veidus sarunā ar cilvēku, kas privāti runājot pret mani attiecas kā pret, citējot, "bērnu kliedzot par kaut ko" ar "saviem smieklīgajiem attaisnojumiem", un par to, ka vienā vietā pieļāvu komata kļūdu, nepamanot vienlīdzīgos palīgteikumus, bet tomēr lūgšu nākamreiz nerakstīt, ja tas nav attiecināms uz šo "bana" izskatīšanu.

Bet, protams, ja nevari noturēties, sluT, vari rakstīt personīgi. Varēsim pārspriest tur. Galvenais, lai neraksti nevajadzīgu informāciju šeit. Atceries, atbildēm šeit vajadzētu būt tikai par "ban" izskatīšanu.

EDIT: Attiecināts atkal uz sluT atbildi, šoreiz uz to, kas seko pēc šīs.

1) Var jau arī bez apvainojumiem.

2) Piedod, ja "lūdzams", "lūgšu", "vari rakstīt privāti. Varēsim pārspriest tur", "atvainojos" tev likās kā aizliegums vai mācīšana, vai pavēle.

3)Ja tev tas nav jādara, es tev neko nelieku, tikai pasaku, ka tas būtu tikai labi.

Tas, ka turpini rakstīt nelietderīgu informāciju, kas virstēmu neattīsta, neizskatās părāk vajadzīgi.

4)Piedod, bet vienīgais, kurš apceļ, precīzāk apvaino, esi tu (vienīgais, kurš šeit vispār ir izmantojis lamuvārdus un citus nepieklăjīgus vārdus) un Squeez (privāti). Vienīgais, ko es darīju, ir aizrādīju istabas pareizrakstību, kas ir pirmais, ko iemāca. Tā kā, acīmredzot, es zinu to, kā šis vārds jāraksta, es varu aizrādīt (kaut gan tu, sanāk, man "atļāvi" par to pat apvainot) - nevienā vietā neaizrādiju par citām gramatikas kļūdām, neskatoties uz to, ka tādu ir daudz.

+ Mans aizrādījums ir tikai maza piebilde, bet tavas atbildes ir tikai apvainojumi, tāpēc tevis teiktais vairāk attiecas tieši uz tevi.

Piedod, sluT, bet šeit vairs uz tavām "sirsnīgajām" un "mīļajām" atbildēm neatbildēšu, jo neizskatās, ka tas būs produktīvi. Atvainojos, ja kaut kas liekas aizvainojoši, bet rakstot nevar visur precīzi attēlot intonāciju. Vienīgais, ko varu ieteikt, lai lasītu, kā es iecerēju, ir lasīt mierīgā, lēnā balsī.

Edited by AbigoR
Link to comment
Share on other sites

1. Pārlasot Tevis rakstīto, secinu, ka Tu esi vēl lielāks bezsmadzeņu radījums nekā iepriekš domāju.

2. Tu nebūsi tas cilvēks, kurš man kaut ko mācīs vai aizliegs.

3. Sūdzības par baniem izskata konkrētas "amatpersonas", kuras ir atbildīgas un iesaistītas. Man tas nav jādara un nedarīšu + bans ir iekš CSS, kas vispār neskar mani. Kā arī atbildot par tavu teikto "atbilžu krāšanu" - vispār smieklīgi.

4. Tas, ko vēlējos pateikt ar iepriekš rakstīto, ir tas, ka nevajag apcelt citus par lietām, ko pats neievēro! Precīzāk, Tu neesi nemaz tiesīgs to darīt! Brīvs!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Pārlasot Tevis rakstīto, secinu, ka Tu esi vēl lielāks bezsmadzeņu radījums nekā iepriekš domāju.

2. Tu nebūsi tas cilvēks, kurš man kaut ko mācīs vai aizliegs.

3. Sūdzības par baniem izskata konkrētas "amatpersonas", kuras ir atbildīgas un iesaistītas. Man tas nav jādara un nedarīšu + bans ir iekš CSS, kas vispār neskar mani. Kā arī atbildot par tavu teikto "atbilžu krāšanu" - vispār smieklīgi.

4. Tas, ko vēlējos pateikt ar iepriekš rakstīto, ir tas, ka nevajag apcelt citus par lietām, ko pats neievēro! Precīzāk, Tu neesi nemaz tiesīgs to darīt! Brīvs!

bish sakaapis chominj.. nolaidies no maakonjiem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

šodien mēģināšu apskatīties demo, jebkurš (ieskaitot adminus) kurš turpinās bezpriģelu, kas nav saistīts ar demo riskē ar atvaļinājuma saņemšanu.

hawaii uzskati šo ari par brīdinājumu, nahuj nevari pienācīgi uzrakstīt momentus un gaidīt, kad citi apskatīsies demo? lieka mutes dzesēšana nevienam šinī tēmā nav palīdzējusi. Izdari to, ko gaida no tevis un netaisi lieku drāmu.

over&out līdz vakaram!

Link to comment
Share on other sites

Brīdinājums. Pagājušas tikai 5dienas, tajā laikā jau kāds vēl varēja noskatīties un izteikt domas! Nebija laika darba dienā noskatīties, tāpēc to darīju šodien!

Tātad, jā piekrītu ka viņš dodas rush parasti pa vienu un to pašu ceļu! Bet spēles laikā pārčekoju kādu defus viņš izmanto, un defu parasti izmanto tieši tad kad tur ir pretinieks! Grūti man noticēt ka tās ir cūcenes!

10k - palēninājumā noskatījos, ka tu ieturēji nelielu pauzi, un tieši tiklīdz terorists atvēzē HE, tu jau nomērķējis skrien virsū.

20k - Skrienot arā no kvadrāta, tu pat nenoreaģēji uz Silly izmesto flash, bet skrēji viņam mugurā jau berot, protams, čali kas stāv no labās puses tu nevēlētos uzreiz nošaut jo tas būtu parāk traki!

25k - Nu šeit tiešām ir kaut kas nesaprotams, kāpēc tu pēkšņi negribi lekt uz jumta vai turpināt skriet, ik pēc īsa brītiņa čeko teroristu mašīnu? Viņš tur stāvēja, ēnas nekādas nebija, bet ik pēc kāda tava soļa tu atskaties uz mašīnu, iepriekš tā nedarot! Un vissapkārt bija tavējie kas skraidīja, tāpēc uz skaņu to norakstīt nekādīgi nevar!

35k - Sāc jau kāpt pa trepēm uz jumta, un spontāni atkāpies un izmet flash, turpinājumā tu jau sāki laist tēmekli uz teroristu un nošauj to, pārējo jumtu pat nepārbaudi ... itkā zinādams kaut kā ka tur neviena nav!

62k - Šajā raundā, nekur pat nevēlējies apstāties un pačeko skaņu, vienkārši skrien virsū visiem pretiniekiem, lai gan arī INFO tev nedeva un apkārt tavējie bija pilns. Tīrs rush, bet negaidīti precīzi pretinieku uzminēšana!

Laigan daļu no šiem varētu norakstīt uz cūceni, es tik biežām cūcenēm nevēlētos ticēt + tas ka situācijās nepārbaudi pārējo apkārtni, bet tieši tikai skrien uz pretiniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu TIEŠĀM būtu paskatījies, tad būtu ievērojis, ka:

10k - apstājos un sāku lēnām iet, jo NEVIENA nebija priekštelpā un kvadrātā, tāpēc negribēju ieskriet barā bez P90 (ar kuru būtu skrējis bez domāšanas).

20k - nebija UZ KO reaģēt, jo neviens flash netrāpīja. 1. bija PIRMS es izgāju no kvadrāta, 2. bija PĒC tam, kad biju jau izskrējis no priekštelpas.

25k - negāju tālāk, jo visi ceļi prom no T spawn jau bija noklāti (1 nāca no rampas, 1 nāca no ielas (kuram iešāvu, jo biju aizdomājies, ka kāds T vēl varētu būt spawn)), tāpēc skatījos uz respu un tad uz jumtu. Pēctam varēja redzēt, kā AK stobrs izlien caur mašīnu.

35k - vienīgais brīdis, kad neskrēju, jo man bija shotgun. Nekur, kāpjot pa trepēm, neatkāpos - vienmēr mēģinu izmest tur flash, ja esmu 1., kurš iet augšā. Sāku laist tēmekli uz sāniem, jo ievēroju, ka labajā pusē neviena nav, bet kreisajā pusē 1 ir. Gandrīz nevienu reizi visā video laikā nepārbaudīju pārējo jumtu (pat tad, kad vienā raundā tur sēdēja 2).

62k - neviens no mūsējiem bez vajadzības šahtas nešāva vaļā, tāpēc, kad ievēroju, ka šahta IR vaļā, lecu iekšā (+ savējais vēl tur meta HE pēctam iekšā, kāpēc lai kāds randomā mestu tur HE?). Pēctam sāku rakstīt saistībā ar draudiem par "ban", tāpēc aizkavējos šahtā, pēctam varēja dzirdēt, ka lejā ir vēlviens.

Ja tu tiešām kārtīgi būtu noskatījies, tev tādi iebildumi nebūtu, tāpēc izskatās, ka tu esi to darījis ĻOTI pavirši. Nesaprotu, kāpēc tev tas liktos aizdomīgi vai dīvaini, kad tu apšaubi 1 brīdi, kuru es atkārtoju visu laiku. Tāpēc iesaku noskatīties vēlreiz, bet šoreiz neskriet pāri demo.

Link to comment
Share on other sites

25k - līdzīgs citiem ka viss ir nosegts, bet tieši šajā nekur neskrien tālāk bet gaidi!

Uz momentiem atbildēji, bet šā vai tā pavisam balts neizskaties. Lai izsakās augstāk stāvošas personas!

Atvainojos, nevis nosegts, bet virzās uz priekšu un viņiem pa ceļam neviena nav. Vienmēr mēģinu tikt ārā no priekštelpas. Nevienu reizi, kad esmu ārā, un visur ir tīrs, neesmu gājis atpakaļ, tāpēc nesaprotu, kāpēc tieši šī reize tev liktos aizdomīga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...