Jump to content
GIGN Forum

Kādam šeit ir pieredze ar izsolēm?


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Jāņem vērā tas, ka gandrīz visās izsolēs daļai ir sadoti kukuļi, lai tie kaut ko nepērk un daļai ir aizdota nauda, lai tie var kko nopirkt spešal interesēs.

Ok, tad sanāk, ja es aizeju uz to izsoli kāds man piedāvās kukuli, lai nepērku?

Tās izsoles taču ir visiem pieejamas un publiskas, nav īsti skaidrs, kurš tad dos visiem, kas ieradās "kukuļus"? Bišku dārgi sanāk un nav garantija, ka viņi tāpat nesolīs, vai tad nē?

Un viss, kas jādara, ir tur jāierodas?

Kas man liedz viņus visus pārsolīt?

Vai tad tu vienkārši nevari tur aiziet un pārsolīt, ja ļoti gribi kaut ko nopirkt?

Neredzu, kas tur īpašs, ja aizdota nauda.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Nekas tur nav sasolīts. Pa retam var paveikties ar kādu maz-izsludinātu izsoli kurā var kaut ko par lēto uzsolīt, bet pa lielam tur nav nekāda zelta bedre un lietas aiziet par tādu cenu par kādu aiziet. Piemēram - tiko runājām par policijas Land Rover, kurš ak dievs, aizgāja par 300Eur, bet ķipa varēja par 4000Eur, tikai realitātē tā mašīna arī esot bijusi neglābjami nojāts šrots un nevienam to vienkārši nevajadzēja.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ko es minēju ir dzirdēts vairāk par īpašumu izsolēm. Nav jau tā, ka viens iet un bāž rokās visiem aploksnes, pie nopietniem spēlētājiem viss jau ir iepriekš atrunāts, lai uzvar kāds konkrēts indivīds...

Tā teikt, jo lielāka interese kādam uzvarēt, jo netīrāka spēle. Vienkārši par to, ka kāds kaut ko vēlās un cits to vēlās stiprāk, viņam ir jāsedz kompensācija.

Aizdota nauda kādam trešajam pircējam, kurš pērk nevis savām vajadzībām, bet kādam, kura vārds izsolē nesmuki izskatītos.

Link to comment
Share on other sites

Ir ta, ka pie nevienam nevajadzigam lietam/ipasumiem uz izsolem atnak daudzi un nenoperk neviens. A tiesam labas lietas ko izsola par smieklu cenam ir diezgan smuki apsleptas. Biezi vien publikacijas ir laikrakstos kas ir cita Latvijas gala un tamlidzigos veidos, lai atnaktu ieintereseta persona +1, lai tiri formali ir 2 dalibnieki. Gan jau kadreiz vel kads uzzin, uzpeld, bet kas tur iet, precizak nepateiksu. Zinu tikai to ka uz labumiem info tiek maksimali slepts.

Link to comment
Share on other sites

Nekas tur nav sasolīts. Pa retam var paveikties ar kādu maz-izsludinātu izsoli kurā var kaut ko par lēto uzsolīt, bet pa lielam tur nav nekāda zelta bedre un lietas aiziet par tādu cenu par kādu aiziet. Piemēram - tiko runājām par policijas Land Rover, kurš ak dievs, aizgāja par 300Eur, bet ķipa varēja par 4000Eur, tikai realitātē tā mašīna arī esot bijusi neglābjami nojāts šrots un nevienam to vienkārši nevajadzēja.

Beefs

Jā, es tieši iedomājos. Ja jau tas būtu TIK izdevīgi, tad vairums to darītu un ja vairums to darītu, tad jau tas vairs nebūtu izdevīgi, jo viens otru pārsolītu.

Es izsolēm sekoju līdzi lzti saitā un Latvijas vēstnesī. Vai tad ir vēl kādi resursi?

Nu tas, ko es minēju ir dzirdēts vairāk par īpašumu izsolēm. Nav jau tā, ka viens iet un bāž rokās visiem aploksnes, pie nopietniem spēlētājiem viss jau ir iepriekš atrunāts, lai uzvar kāds konkrēts indivīds...

Tā teikt, jo lielāka interese kādam uzvarēt, jo netīrāka spēle. Vienkārši par to, ka kāds kaut ko vēlās un cits to vēlās stiprāk, viņam ir jāsedz kompensācija.

Aizdota nauda kādam trešajam pircējam, kurš pērk nevis savām vajadzībām, bet kādam, kura vārds izsolē nesmuki izskatītos.

Nu skaidra tā lieta. Tikai liktos tiešām interesanti, ja kaut kas tāds notiktu publiskā NI izsolē. Tur taču jebkurs bagāts cilvēks var no malas atnākt un vienkārši pārsolīt. Beigās nākas secināt, ka laikam nemaz TIK izdevīgas tās izsoles nav.

Link to comment
Share on other sites

Ir ta, ka pie nevienam nevajadzigam lietam/ipasumiem uz izsolem atnak daudzi un nenoperk neviens. A tiesam labas lietas ko izsola par smieklu cenam ir diezgan smuki apsleptas. Biezi vien publikacijas ir laikrakstos kas ir cita Latvijas gala un tamlidzigos veidos, lai atnaktu ieintereseta persona +1, lai tiri formali ir 2 dalibnieki. Gan jau kadreiz vel kads uzzin, uzpeld, bet kas tur iet, precizak nepateiksu. Zinu tikai to ka uz labumiem info tiek maksimali slepts.

^ This

Viss pec likuma, bet ta, lai starp savejiem.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ir ta, ka pie nevienam nevajadzigam lietam/ipasumiem uz izsolem atnak daudzi un nenoperk neviens. A tiesam labas lietas ko izsola par smieklu cenam ir diezgan smuki apsleptas. Biezi vien publikacijas ir laikrakstos kas ir cita Latvijas gala un tamlidzigos veidos, lai atnaktu ieintereseta persona +1, lai tiri formali ir 2 dalibnieki. Gan jau kadreiz vel kads uzzin, uzpeld, bet kas tur iet, precizak nepateiksu. Zinu tikai to ka uz labumiem info tiek maksimali slepts.

Kā viņas tiek apslēptas? Tas taču viss ir publiskots Latvijas Vēstnesī. Jebkurš var izlasīt un atnākt. Tas, ka var būt kaut kādā Kombuļu pilsētā, laikam gan ir reāli.

Šefa brālis tieši ar šo nodarbojas. pērk izsolēs mājas/dzīvokļus, uzfrišina un jau pa citu ciparu lido prom. cik saprotu, nopelnīt sanāk labi.

un jā izsoles notiek kā jau augstāk minēts :D pa lielam starp savējiem.

Bet, ja tu gribi to īpašumu, Tev vajag citiem sapiķot viņu doļu vai kā? Pastāsti sīkāk!

Link to comment
Share on other sites

Izsoles ir labi.

Zel ka mana apgabala maz notiek. Bet tev ir drosibas nauda 1000 eur, jaieskaita tas pasvaldibas konta ja runa par nekustamo ipasumu. Cena mainiga atkariba no ipasuma vertibas.

Pats esu 2 lietas dabujis caur izsoli 3 izsole nepiedalijos, tur bija ires tiesibas uz platibu 150m2 pa 0.65/m2 starta solis ires.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...