Jump to content
GIGN Forum

Tas nav nopietni madn.


theSpks
 Share

Recommended Posts

tur jau tā problēma, ka tu nezini ar kādu niku es spēlēju :) un ko tad tu tik agresīvi atbildi ja tu tā nedari?

man jau ne silts ne auksts vai tev acc, tikai nevajag dirst ka esi baigais paraugcilvēks, ja īstenībā kad admini nav serverī esi mutes brūķētājs!!

Kuraa briidii nosaucu sevi par paraugu ?

Droshi vari iet dirst.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir debīli teikts, ka viņš uzvedas šitā un tā, Pierāda to, ka nemāk uzvesties etc. Tak vēl noteikumos ierakstiet, ka jāspēlē css uzvalkā un labākajā gadījumā mācītāja klātbūtnē... Tā ir virtuālā pasaule un ja cilvēks grib jūtu iespaidā palaist muti, LAI TAK DARA!!! Gribat teikt, ka ar savu raksturu viņš nepratīs adminēt? Tādi paši vien mūjābi esat kā ikviens no mums, tikai ir atsķirība vai māk ciesties vai nē. Kā arī visu laiku tiek runāts, ka css'am pēdējā elpa, tad ko tur zaudēt?

Nav te nekāda čomošanās vai kāda draudzība (ja kādam liekas, ka es aizstāvu Spaikiju), nē, vienkārši zinu kā viņš spēlē, izturās un par laimi nēesmu trāpījies tad, kad viņš ir bijis ''Gigna lielākais riebeklis".

Tāpat viņš uzturas serverī, seko visam līdzi u.t.t.

Un par Tevi, Keda, viņš adminētu 10000000000 reizes labāk, proti, pats serverī bieži sēžu ar fake nikiem, ja gribu atpūsties no "Nomaini mapi, uzliec mapi..." Pirms tam biji spēlētājs ar potenciālu. Tagad iedomīgāku par Tevi nezinu, Tev serverī paprasa lai pavēro to un šito, bet tu tik uzdirs, lai iet sūdzībās un liek demo. Ja pats tur kādreiz paviesotos, tad ok, bet ja esi ticis pie Acc, DARI AR TO KAS TEV BŪTU JĀDARA!

EDIT: Ja kaut kas liekas nesaprotami, labāk nevaru, vakar bija gara, alkahola bagāta sestdiena. Šodien morāls panīkums...

Edited by Upis92
Link to comment
Share on other sites

ir debiili teikt, ka lamaaties par mic un noteikt ka jaaspeelee uzvalkaa ir viens un tas pats... pilniigi auzaas brauc...

kam tad admins vajadziigs?? lai taadiem atmariem, kas lamaajaas un bljaustaas pa mic mute un gag liktu.. ja vinjsh pats to dara tad kaads vinjsh admins??

Link to comment
Share on other sites

Cienijamais Ūpi!

Man nav jāklausās katrs servera čīkstētājs un jādara kā viņš grib.Un par demo un forumu es saku tikai tad,ja es esmu jau to spēlētāju skatijies,jo daudziem jau nevar ieskaidrot,ka viņam nekā nav.

Par paša darbu jau ar labāk nerunāsim,cik bieži afk stāv un Tu nepievērs uzmanību,kur nu vēl runājot par trakajiem pingeriem,tāpēc nevajag te nolikt mani,ja pats neesi uzdevuma augstumos.

Tāpēc lūdzu nesāksim kasīties par sīkumiem un nolikt viens otru,Tu sāki,es atbildēju un viss,tomēr,vismaz es,vēlos,lai ir draudzīgs kolektīvs,nezinu kā Tu!

P.S. Pilnīgu piekrītu Bendem,īstie vārdi!

Edited by Keducis
Link to comment
Share on other sites

Cienijamais Ūpi!

Man nav jāklausās katrs servera čīkstētājs un jādara kā viņš grib.Un par demo un forumu es saku tikai tad,ja es esmu jau to spēlētāju skatijies,jo daudziem jau nevar ieskaidrot,ka viņam nekā nav.

Par paša darbu jau ar labāk nerunāsim,cik bieži afk stāv un Tu nepievērs uzmanību,kur nu vēl runājot par trakajiem pingeriem,tāpēc nevajag te nolikt mani,ja pats neesi uzdevuma augstumos.

Tāpēc lūdzu nesāksim kasīties par sīkumiem un nolikt viens otru,Tu sāki,es atbildēju un viss,tomēr,vismaz es,vēlos,lai ir draudzīgs kolektīvs,nezinu kā Tu!

P.S. Pilnīgu piekrītu Bendem,īstie vārdi!

Piekrītu, ka kolektīvam jābūt draudzīgam, bet ja savu accessu izmanto savām vajadzībām, tad nu nezinu, kolektīvā, kurā esmu es, negribētu un negribu tādu indivīdu kā tu!

Ka arī atradi ko salīdzināt, par mani visu laiku forumā tiek runāts, ka serverī esmu kkāds idiots vai tu... Nejauc kko? sūdzās jau par Tevi. Domāju, ka derētu izveidot voti vai Tev nevajadzētu apcirpt acc... Un ja veterāniem, kas kaut nedaudz seko līdzi servera notikumiem un forumam, liekas, ka Tu dari visu kā pienākas, par ko es ļoti stipri šaubos, tad es sēdēšu klusi malā un ne vārdu neminēšu vairāk, dari ko gribi.

ir debiili teikt, ka lamaaties par mic un noteikt ka jaaspeelee uzvalkaa ir viens un tas pats... pilniigi auzaas brauc...

kam tad admins vajadziigs?? lai taadiem atmariem, kas lamaajaas un bljaustaas pa mic mute un gag liktu.. ja vinjsh pats to dara tad kaads vinjsh admins??

Sarkasms ir un paliek sarkasms, ne visi to saprot...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

1. Ja admins ir online un nepamana neko aizdomīgu spēlētājā, un tev liekas ka viņš ir tiešām sasmērējies tad tev ir jāliek DEMO forumā, jo tas ka tu tur čīkstēsi un kopētos tekstus metīsi iekšā lai bano to spēlētāju - neko nedos! Vienīgi pats tiksi pie aizrādījumiem!

2. Čalīt, tu jau kādu laiku atpakaļ ārdijies pa serveri ar visādiem izteicieniem un izlēcieniem (arī citiem adminiem), un tagad vēl to visu novel uz maddn, ka viņš nav bijis korekts! Lai mācītu citus ir jābūt paraugzēnam tajā jomā ...

3. Ir spēlētāji kas der admina statusam, kuri ir neitrāli un tādi kas galīgi neder ........ Tu esi viens no tiem kas galīgi neder!

Es domāju ka var klapēt ciet, lai ir mazāk miskastes forumā!

Link to comment
Share on other sites

es vispār nevienam nepatīku .. bet man ta iedeva ! :D

un vispār man šķiet ka cilvēkus kuriem zem 18 par adminu pieņemt nevajag .. nēsmu vēl redzējis kādu kas zem 18 ar pilnu prātu, visādi emocionāli nestabilie un sazin kas ..

vispār primārais ko tagat vajag darīt ir salabot serveri nevis jaunus adminus aicināt ... varu pat sarakstu atsūtīt ko jālabo. zinu nevienam to negribas darīt, bet kautkas jādara ir.

Edited by JEW/JITSU
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...