Jump to content
GIGN Forum

iechekojiet Kedu kad viņam noce wh


mcivcis95
 Share

Recommended Posts

Uz brīdi pat likās ka tiešām wh. Bet vai tad jūs tā neesat darījuši, ka uzpīkstina nedaudz bumbu un gaida, kad kāds nāks tevi šaut. It īpaši tajā brīdī, kad ir palikuši pēdējie dzīvie abās komandās.

Un pārējie fragi, kur kādi 3, 4 cilvēki bļāva par wh, gan bija uz skaņu un ierasti def spoti.

Edited by tomstee
Link to comment
Share on other sites

Es pats tur neredzēju pilnīgi neko aizdomīgu!

Kur esmu palicis 1vs1 un plantoju bumbu,ja ir laba skaņa,tad var dzirdēt,tad,kad tieši es sāku plantot,viņš pakustās!

Bet nu skatās pārējie,lieks darbs Jums! :D

P.S. Pupi,nu pietiks raudāt,gan jau pārdzīvosi! :)

Link to comment
Share on other sites

Es domāju Keda ir zināms un nu viņš jau nu tiešām nebūs tas kurš lietos kko.

Es nemaz nevilkšu nost to demo jo zinu kad cilvēks ir tīrs, bet kas attiecināms par "mcivcis95" tu jau sevi parādīji gan šeit, gan arī manā pieteikumā, tāpēc es domāju jāpiekrīt vien ir "abcdefuck" jo mazāk tu rakstīsi, jo vairāk būs citiem jauztraucas kā šajā gadījumā Kedam.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju Keda ir zināms un nu viņš jau nu tiešām nebūs tas kurš lietos kko.

Es nemaz nevilkšu nost to demo jo zinu kad cilvēks ir tīrs, bet kas attiecināms par "mcivcis95" tu jau sevi parādīji gan šeit, gan arī manā pieteikumā, tāpēc es domāju jāpiekrīt vien ir "abcdefuck" jo mazāk tu rakstīsi, jo vairāk būs citiem jauztraucas kā šajā gadījumā Kedam.

1. Tev neviens neprasa kaut ko vilkt un izskatīt..

2. Tev neviens neprasīja domāt kaut ko..

3. Ja ir sūdzība, tad tā ir jāizskata atbildīgām amatpersonām un jāpārliecinās vai sūdzība ir pamatota vai nav.. Tu neesi nekāds lēmējs.. Tāpēc nekrāj postus, kur nevajag - ej uz spam sadaļu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Tev neviens neprasa kaut ko vilkt un izskatīt..

2. Tev neviens neprasīja domāt kaut ko..

3. Ja ir sūdzība, tad tā ir jāizskata atbildīgām amatpersonām un jāpārliecinās vai sūdzība ir pamatota vai nav.. Tu neesi nekāds lēmējs.. Tāpēc nekrāj postus, kur nevajag - ej uz spam sadaļu!

Nemaz necenšos krāt, nelem par mani kā cilvēku pirms neēsi iepazinis mani draugs, skaidrs? .

Viņš ir man ļoti labs draugs un vienozīmīgi jau zinu viņu ilgāku laiku, tad kādēļ lai es nevarētu izteikt savu viedokli? Mans pienākums nav izskatīt, bet kādēļ tad lai es nevaru izteikt savu viedokli? JĀ LABI, tagad zināšu..

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Nemaz necenšos krāt, nelem par mani kā cilvēku pirms neēsi iepazinis mani draugs, skaidrs? .

Viņš ir man ļoti labs draugs un vienozīmīgi jau zinu viņu ilgāku laiku, tad kādēļ lai es nevarētu izteikt savu viedokli? Mans pienākums nav izskatīt, bet kādēļ tad lai es nevaru izteikt savu viedokli? JĀ LABI, tagad zināšu..

1. Neko es nelemju, tikai skaidroju situāciju..

2. Es neesmu Tavs draugs un šaubos vai būšu..

3. Izteikt viedokli Tu vari, bet neizsaki viedokli tur, kur Tevi neviens neuzklausīs..

4. Vēlies atbalstīt savu draugu - pazvani viņam un pasaki: "Es Tevi atbalstu, draugs"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...