Jump to content
GIGN Forum

Cs Serveris Uz Linux


Recommended Posts

Luudzu paaliidziet!!!

Uzinstaleeju uz savas kastes Linux, visu itkaa sataisiju, bet vajag veel vienu lietu..

Taa kaa win serveri taisot crackoja swds.dll, linuxam itkaa vajaga crackot engine.so failu/s.. Bet kaadaaa veidaa???? huh.gif Kaads nevareetu pateikt progu ar kuru to dara, vai iedot jau gatavus failus??!!

Luudzu paliidzat man!! sad.gif

p.s. Googlee jau izmekleejos, tapeec luudzu nesuutat mani mekleet Googlee! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Būtu jauki no tavas puses, ja tu pateiktu, kādu tieši tev engine vajag? Piemēram un windows kastes ir viens tik swds.dll fails, bet uz linux ir jāizvēlas savu, amd procesoriem engine_amd.so intel procesoriem - engine_i686.so un engine_i486.so bija ja nemaldos veco laiku PC blink.gif

Pievienošu gan priekš amd gan i686, ceru ka darēs.

engine_i686.zip

Link to comment
Share on other sites

Bet man nevajaga gadijumaa engine_amd64.so?? Man ir 64bit procesors..

Nē, cik zinu viņam nav tik smalka iedalījuma. Ja intel itad i686, ja amd tad engine_amd. Nu mēģini, ja nē, tad sorry...nekā nevaru palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Bet nekaa neiet.. sad.gif

Viss aiziet normaali:

root@localhost:/hlds# ./hlds_run -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec

Auto detecting CPU

Using AMD Optimised binary.

Auto-restarting the server on crash

Console initialized.

scandir failed:/hlds/./platform/SAVE

Protocol version 47

Exe version 1.1.2.5/Stdio (cstrike)

Exe build: 20:57:12 Jun 3 2005 (3144)

STEAM Auth Server

Server IP address loopback

scandir failed:/hlds/./platform/SAVE

Master server communication disabled.

....

Bet kad meigina ieiet CSaa... tad raada : LAN servers are restricted to local clients (class C). <-- To pashu ko raada uz windowsa ja kautkas nav pareizi ar swds.dll failu..

Taatad vaina ir tajaa engine_amd.so.... Ar kaadu progu vinjas var uzcrackot????? unsure.gif Luuudzuuu!! Paliidzz!!! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Iesaku iemest abus divus krakotos engine failus, drošībai vēl pievienošu engine_i486.so hatja tam manuprāt nevajadzētu būt nekādas vajadzības.

Btw samet visus trīs, jo nevar būt ka man iet, bet tev ne.

Eem...ja gribi vari PM man savu ip root passu, skatīšos, varbūt kaut ko varu līdzēt naughty.gif

engine_i486.zip

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Saliku visus 3 tevis dotos failus pa vietaam, bet nekas neiet.. Hmm...

Kaadaa direktorijaa tev staav HLDS? /hlds??

Bet vispaar kur tu tos failus dabuji?

Nu jā hlds folderī kopā ar visiem hlds_run un citiem failiem.

Failus jau sen kaut kur pumpēju, pats vairs neatceros. Nu vari mēģināt meklēt Rin RU forumā

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. A tur normaali visu var sataisiit? biggrin.gif

Nekas negluko??

Itkaa vareetu izmeiginaat...

Ir veerts ka4aat?

Nu nekas negļuko, a vajadzētu? blink.gif

Nu to tu skaties pats, pēc vēlēšanās. Starp citu, ko tu pats tagad lieto? Intereses pēc jautāju.

Link to comment
Share on other sites

Linux Ubuntu v. 5.10... itkaa labs.. smile.gif

Nja zinu tādu, pats biju mēģinājis, bet nepatika kaut kāpēc dry.gif

Komandas dažas atšķirās no slackware. Tad vēl viņš ir optimizēt darbam uz destopa, tāpēc es drīzāk nosauktu to par desktop os nevis par servera wink.gif Un viņš tāds apgraizīts izskatījās.

Link to comment
Share on other sites

GIGN vaig uztaisiit atsevisku sadalu prieksh Linux lietotaajiem.. (Kaa uztaisiit CS serveri utt..) Buutu bi labi.. wink.gif

Par Windows te ir vairaak kaa vajag..

Vaig taadu pashu pamaaciibu kaadu raxtija Worms par Win serveri, tikai prieksh Linux..

p.s. Ceru ka Administraacija arii shito kaadreiz lasa..

Link to comment
Share on other sites

Nu to pamācību un citur ir daudz. Tajā pat steampowred.com var izlasīt kā uz windows vai linux uztaisīt hlds. Vienīgi tālāk jau vajag meklēt kā viņu krakot, bet par to ari daudz kur rakstīts manuprāt. Šeit pat daudz infas, gan kā uzstādīt, gan kā krakot, mazināt pingu utt.

Link to comment
Share on other sites

Klau Garik... rolleyes.gif

Ar tevi nevar kautkaa savaadak sazinaaties?? Caur Skype piemeeram? biggrin.gif

Es no linux neko daudz nerubiit...

Pirmo reizi Linux ieinstaleeju pirms nedeeljas, un jau izmeiginaaju 3 versijas.. biggrin.gif

Linux Yes, Linux Mandriva un Linux Ubuntu..

Tad kaa.. ar tevi var sazinaaties caur kaut ko citu iznemot Gign forumu? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...