Jump to content
GIGN Forum

pats labākais portatīvais dators pasaulē


wOOzzY :P
 Share

Recommended Posts

Tātad, lieta ir tāda, ka esmu ebayā atradis vienu portatīvo datoru, kuru domāju pasūtīt. Gribētu uzzināt Jūsu viedokli, par tādas preces sūtīšanu no ārzemēm? Īpaši neko ebayā sūtījis neesmu, tāpēc nav tāda pieredze. Vai man būs iespēja dabūt atpakaļ naudu, ja prece atnāks bojāta un, vai tiešām būs jāmaksā diezgan sāļš muitas nodoklis par laptopa sūtīšanu? Laptops nāks no šveices,

Link to comment
Share on other sites

Imho no Sveices muitas nodoklis nebus jamaksa, kaut gan neesmu 100% drosh par to. Ar sutisanu atpakal pisaks ir vienmer. Es gan teiktu, ka var pirkt, jo man pasam reali paveicas ar dell pirkumu no USA. Panemu lietotu, bet atnaca ar krietni krutaku speceni + dell profesionalo garantiju, kad cali dienas laika atnak pie manis un salabo, ja kaut kas nobruuk.

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pie reizes gribētu apjautāties, tie import charges, kas rādās pie pirkumiem ir tas pats nodoklis un nekas vairāk nebūs jāpārmaksā, ja pērk kko no, teiksim, USA? Jo reāli tur dafiga preces tak var dabūt jaunas 2-3x lētāk, nekā LV, tikai tas mazais risks un iespējams čakars ar garantiju;

Link to comment
Share on other sites

Nightmares, tagad ebay jauna ficha un tie import charges tiesham ir nodokli. Tas darbojas ta, ka ta nauda aiziet kaut kadai kompanijai, kura nodarbojas ar logistiku un to nokarto. Man personigi tas nepatik, jo hvz, kura (ja vispar) eiropas valsts sanem tos nodoklus. saubos, ka latvija.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...