Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Nu mēs jau nezinājām , ka viņš ir admins.

Vēlējamies sarunāt lai admins nobano , kam tādi idioti ir vajadzīgi. Izskatās tomēr , ka Pauly arī normāls muļķis ir :).

Nu tavs čels ar parastu WH skraidīja neko īpašu , gan jau tev ar kādu infu padeva. Tu pats iemet skrīnu kur uzvari 13 spēles pēc kārtas , un saki ka nebūstojies ? :D LOĢIKA :D. Nezinu nevienu latvieti kurš ir vinējis 13 spēles pēc kārtas.

Aizsvīlos , jo esmu par godīgu spēli , bet kad satieku tādus mēslus kā tevi , protams man uznāks melnie.

Link to comment
Share on other sites

Tev laikam vārds "puberis" ir kā lamuvārds/aizskaršanas vārds. :ehehehe: Un kāpēc man tālu līdz viņa "silveram", ja viņš zaudēja 16:3? Ieteikt vari savam draudziņam, lai nesper ārā gejiskos mātes jokus un nedraud ar kāju laušanu. Pēc tam vari te nākt un teikt kaut ko par jokošanu, āzi. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, man vārds puberis ir apzīmējums tādiem kā tu, kuri pēc uzvaras @mm mēra skill lvl cs'ā ;// Un man viņiem nekas nav jāiesaka, [mazliet skarbāk visu pateica korekti] <--- Ar šo es biju domājis, ka skaistos vārdus bijāt pilnībā pelnījuši.

Edited by hopplo
Link to comment
Share on other sites

Tu vispār kaut ko filtrē, hopplo? Es ne ranku, ne skillu mērīju. Vienīgais, kas te mēra krānu, esi tu. Un bezsakarīga diršana par ģimenes locekļiem un draudi par kāju laušanu nav nekas korekts. :) Kur tu tur redzi kaut ko korektu?

Ieejam serverī, sākas warmups -

558e92f7a2.jpg

Man niks #LietuvasCepums, dēļ to tādi teksti jau warmup laikā, kas parāda to, ka čikāgas piecīši ir kārtīgi pacani.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tev īsa atmiņa vai arī pats nefiltrē, ko raksti...

/Es ne ranku, ne skillu mērīju./

Tas jau iet pretrunā ar tevis sacīto, ka čalis "dzīvo silverā" , ne?

P.S. Par vārdu apmaiņu jūsu starpā vairāk nediskutēšu ņemot vērā, ka paši sevi pasniedzāt kā baltus un pūkainus.

Link to comment
Share on other sites

Kāda tur vārdu apmaiņa, ja warmup sākumā jau izskan replikas no mērkaķu puses? Visas spēles laikā neko aizskarošu šamajiem neizteicu, bet saņēmu glaimus pušķus ar uzrakstu piderass u.t.t tikai dēļ to, ka bijām pārāki. Tu tur pat nebiji, bet vēl runā.

Link to comment
Share on other sites

beidzat čakarēties un ieliekat kāds kurš spēlēja šo MM demku no watch sadaļas! Tad katrs pats varēs izvērtēt kurš ko ir sadarījis, kurš kam ir uzbraucis un kurš pirmais atvēris klabekli.

Vispār mums neinterisē kurš kaut kādā mm ir atvēris klabekli. Gribat kasīties vai vien otram kājas lauzti - dariet to citur.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...