Jump to content
GIGN Forum

Procesors deg nost


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Čau visiem.

Manai jaunajai kastei pirms pāris nedēļām sāka degt procis.

Vienkārši nenormāla temperatūra pat tikko ieslēdzot datoru (~80C)

Tikko kā uzliku jaunu termopastas kārtu, bet absolūti nekāda rezultāta. Stock dzese ir kārtīgi pielikta.

Kādam ir idejas, kas tur notiek?

Kastes specifikācija:

Inter-Tech, 650W, aPFC, 120mm fan

Asrock, Z87M Pro4

Intel, Core i5-4670 (3.4GHz, 6MB Cache, LGA1150)

Kingston, 8GB, DDR3, 1600MHz, CL9, Kit Of 2, HyperX Blu

Giga Byte, GeForce GTX760, 2GB, GDDR5, OC, Rev 2.0

Kingston, Hyper X 3K, 120GB

post-2663-0-14620300-1395423066_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kā ar personisko testu? Redele arī ir tik karsta, ka nevar roku pielikt? Vēl var paskatīties biosā temperatūru, vai tur tas pats un downclockot proci testam(par kā iespēju gan neesmu drošs ar ne K proci).

Edited by tankeris
Link to comment
Share on other sites

nu redele, cik no sāniem var just, ir mēreni silta. nav jūtams karstums.

BIOSu paturēju 3-4 minūtes un tur vidēji uzrādījās 57 grādi (kas arī ir daudz priekš stand by mode, pareizi?)

arī citā toolā temperatūra uzrādās tāda pati.

post-2663-0-16117200-1395426190_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

varbūt jau esmu šito rakstījis neatceros, bet

man pagājušo rudeni sanāca bitcoina maineri dabūt (no reloaded scene relīzes, pirātulīcī devējs ar zaļo galvaskausu). bet manā gadījumā bija tāda figņa, ka ja regulāri noslodzi neskaties, tad pat nepamanīsi, jo tas maineris bija orientēts uz idle laiku. ja vienu minūti pelei vai klavai neķeries klāt, tad tas sūds pieslēdzas. un es to pamanīju tikai pēc tā, ka youtubē video pēc minūtes sāka bremzēt. vot tad arī pirmo reizi atklāju kas tas bitcoin maineris par zvēru ir :)

Link to comment
Share on other sites

man nav ārējā cietņa un man ir reāli slinkums pārnest visu uz dropbox (vai es nezinu uz kādu cloud servisu), varbūt kādreiz tiešām tam vajadzēs pieķerties nopietnāk (backupiem), tāpēc manā gadījumā vieglāk bija saprast problēmu un atrisināt, nevis nogriezt un pārbraukt tai pāri ar ceļa rulli.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...