Jump to content
GIGN Forum

suņu būdu


emys
 Share

Recommended Posts

Nemaz nepamanīju kā stunda paiet...

http://www.youtube.com/watch?v=gn8xcmZiXTQ

Es nesaprotu, kur tādi cilvēki? Kāpēc ir joprojām jāuzturas tur, kur nepatīk?

Sakrāmē koferi un pisies tur, kur nav sarkanbalt sarkanais karogs un runā kā minimums krieviski.

Latvijā nebaidīšos teikt, ka 80% saprot un ir spējīgi runāt krieviski? Es nesaprotu, kur vēl ir problēma? Huļi ir jālec virs dirsas? Ciest nevaru šitos carskaju pidarus.

Un nē, man nav problēmu ar krieviem.

Link to comment
Share on other sites

vienmer bus kas aizstāv un ziepe un bus, kas pret . te ir internets un te vispar nav verts izteikt kautko par ko.

viens no iemesliem kapēc nepatīk, jo kamēr dzīvoju rīgā, parāk daudz urļiki un citi krieviski runājošies parāk uzmācās manai draudzenei un pat aizskāra viņu, kamēr viņa viena kkur devās,tapēc viņas drošības pēc vairs nedzīvoju rīgā,

plus visā tā attieksme un pārejais no viņiem, varētu vel daudz uzrakstīt bet kā jau redzems te jau metas aizstāvji, neatkarīgi no iemesla.

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

Es ko, esmu vienīgais kas uzraujas uz latviešu tautības urlām?

Neesmu redzējis nevienu Latviešu tautības urlu. Tu ar stacijas 'itāļiem aka gipsy' nejauc? Šamējie jau arī iemācījušies latviski huiņu dzīt.

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Es izturēt nevaru, kad cilvēki noliek krievus un krievu valodu dēļ kaut kāda 20 gadīgā, kas viņam iedevis pa tauri un aizskrējis ar viņu telefonu - ticēsi vai nē, bet tiem cilvēkiem pa lielam pasē rakstīts latvietis.

Kā var vispār priecāties par to, ka nesaprot kādu valodu? Krievu valodā var atrast ļoti daudz noderīgas informācijas, raidījumus un protams humoru.

Runājot par suņu būdu, klausos to raidījumu gluži vienkārši tāpēc ka ir interesanti paskatīties uz pasauli no citu viedokļa, kā arī gadās tur ieraudzīt un paklausīties intelektualos cilvekos, kuri dzīve sasnieguši daudz vairāk kā mēs.

Link to comment
Share on other sites

Pasē latvietis - sirdī krievs. Pase maz ko nozīmē šajā jautājumā.

Suņu būdai nav ne vainas, kaut arī bieži tracina, ka tāpat neizsakās līdz galam, bet vismaz netiek pieļauta loku mešana sarunās, ja dirš ne pa ķeksi, tad tas tiek piefiksēts un lokmetējs tiek vērsts virzienā, kurā viņš nevēlas runāt. Tas ļoti labi bija redzams ar Jāni Bordānu, bet tur spēcīgs faktors ir tas, ka viņš strādā sfērā, kurā vārdam drošība ir tikai tad, kad likums to ļauj.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dabūjis pa galvu no latviski runājoša indvīda, kā ari krieviski. Sava īsā mūža laikā esmu sastapies ar pāris cilvēkiem kuri ienīst latviešus, kā arī kuri ienīst krievu valodu, un pašus krievus. Strādāju darbā kur ir 80% krievu valodā runājošu cilvēku. Ne reizi 2 gadu laikā, neviens nav ieminējies ko sliktu par latviešiem, vai mūsu valodu. Ar šo es neko negribēju pateikt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir skaidrs, ka ne visi "krievi" ir pidari. Man personīgi kā jau teicu, nav ne problēmu ar krievu valodu, ne ar krieviem. Man ir problēmas ar pidariem, kas skraida apkārt stostoties gar stūriem, diedelējot naudu spaisam, nedod dievs kādam dara pāri un vēl atļaujas apdirst zemi, kurā pats dzīvo.

edit:

to pašu es varu teikt par "latviešiem". apdirš, ka viss ir hujova un paši stostās apkārt kā sīņi, bet Latvijas labā nav izdarījuši ne grama.

Edited by emys
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Tas tak ir skaidrs, ka ne visi "krievi" ir pidari. Man personīgi kā jau teicu, nav ne problēmu ar krievu valodu, ne ar krieviem. Man ir problēmas ar pidariem, kas skraida apkārt stostoties gar stūriem, diedelējot naudu spaisam, nedod dievs kādam dara pāri un vēl atļaujas apdirst zemi, kurā pats dzīvo.

edit:

to pašu es varu teikt par "latviešiem". apdirš, ka viss ir hujova un paši stostās apkārt kā sīņi, bet Latvijas labā nav izdarījuši ne grama.

Nu un Artuss ir savādāks pipars :) ? Tāds pats lielais dirsejs vien ir , vieglāk jau tiešām ir nodirst un veidot kkādas smieklīgas PR akcijas , lai celtu savu popularitāti cilvēku vidū. Tāds pats ir Zuargass hujgass (ex. Viesturs Dūle) - izveidoja kkādu politisko PR , gribēja ko mainīt kopā ar pārejiem vārdu brāļiem, kuri maina savu vārdu bez nekādas cieņas pret saviem vecākiem. Tikpat ātri kā šī politiskā kustība parādījās - arī pazuda. Tagad Dūle pārdevis savu veco sūda saturu "savādi gan" MTG konceram un turpina iesmiet par valsti, nevis reāli veikt kādas darbības, lai uzlabotu situāciju šeit.

Link to comment
Share on other sites

Nevienā brīdī neaizstāvu Artusu. Man viņš riebjas kā cilvēks, lec augstāk par dirsu. Vienīgais + par to, ka reizēm arī lec augstāk, kad runa iet par latviešu aizstāvēšanu.

no kā tad latvieši jāaizstāv? mums uzbrūk? es jau varu iet celt barikādes?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...