Jump to content
GIGN Forum

U mad


Umad
 Share

Recommended Posts

Esmu pārliecināts, ka tā nenopietnā izturēšanās čatā ir tikai tāpēc, ka pagaidām viņš to var atļauties un viņš neuztver cs par savu dramatisko dzīvi, kā dažs labs cits!

Es galīgi nav lietas kursā, bet globāli skatoties iegūstot acc lielāka varbūtība būs tāda, ka nekas nemainīsies, bet viņam jau būs iespēja nobanot to, kas kritīs uz nerviem. Es te par uzvedību, ja kas.

Link to comment
Share on other sites

R._ man tev vienkārš jautājums.. Es tevi esmu apvainojies bez iemesla???? uzsveru BEZ IEMESLA !!!!!

P.s. ja tas ir bijis, tad tu esi pelnījis to.... Jo citi nezin kpc nesūdzās par to !!!!!

P.s.s. bet nu lab esmu pa daudz iedzēris un lab es jums piekritīšu un negribu meklēt kašķi, jo man nepatīk kauties un kaut ko vēl dirsties jo tas ir nodrāzti.. Tu vienkārši gribi būt paraugs ! Bet atceries to ka tu neesi skolā ANDRINJ BIEDRINJ.... Jā gignā no PSRS laikiem uzvedās pieklājīgi , bet tgd serverī bez jautrības nekas nenotiekas... tur ir vienkārši goļaks... TUR vjg jautrību... tur nevajag visus tos- kuriem sakāpis galvā, nesaku ka tev ir sakāpis galvā, bet nu pēc visiem šitiem kā ar tevi esmu spēlējis un tā liekas ka tu točna domā ka esi PAGALMA puika.... sory !

P.s.s.s. Beidzam kašķēties un viss būs ok..

P.s.s TOMASS ja nespēlē cs tad tu nezini kāda tur ir situācija....

p.s.s.s. Smalow = jā man patik banot tie kuri spēlē labāk par mani :D

P.s.s.s.s.s.s.s.s.s. Virca pateica taisnību !

P.ss.s.s.s.s..s.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s. Lūdzu vairs neizteikt savus komentārus, tos mēs varam izteikt aci pret aci, kaut vai sadzert kopā un izrunāties.. NA*** jāmeklē kašķis ja varam sadraudzēties?

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

tak ko jus cepijat.Shis ir 1ns no aktivakajiem individiem,kas spele ljoti daudz un tikai spes palidzet kadu izbanot un noturet tautu serveriii... n-taas reizes vinsh mani ir traucejis lai ienaaku kadu izbanot, jo tik tieshaam situacija ir briesmiga... gan war3 gan pubaa vinsh ljoti ilgi spelee... PIEBILDISHU! LJOTI DAUDZI KAS DABUJUSHI ACC KLJUVUSHI PIEAUGUSHAAKI!

Link to comment
Share on other sites

tak ko jus cepijat.Shis ir 1ns no aktivakajiem individiem,kas spele ljoti daudz un tikai spes palidzet kadu izbanot un noturet tautu serveriii... n-taas reizes vinsh mani ir traucejis lai ienaaku kadu izbanot, jo tik tieshaam situacija ir briesmiga... gan war3 gan pubaa vinsh ljoti ilgi spelee... PIEBILDISHU! LJOTI DAUDZI KAS DABUJUSHI ACC KLJUVUSHI PIEAUGUSHAAKI!

Muļķības, visu šo gadu laikā Tu esi sācis dzert vairāk un kļuvis resnāks.

To mad -

1) Skatoties status par pēdējām 3 nedēļām, Tu esi nospēlējis ļoti maz (atruna būs par situāciju serverī. Ok, pieņemsim)

2) Tev ir problēmas ar mutes palaišanu, kas man nepatīk. (ar iemeslu, bez iemesla Tu esi ticis banots par to) Protams, Tev vienmēr liksies, ka kāds rīkojies ir nepareizi, nepatiesi nobanots(jo noteikti kāds trešais faktors Tevi būs izprovocējis uz kaut ko, bet tas liecina par tavu karstasinīgo raksturu, visticamāk viņš arī tāds paliks :) )

3) Neesmu nevienu reizi saskāries ar R. kreiso adminēšanu - nevietā noslejojis, noslepojis, nogagojis utt. Viņš ir viens no adminiem, kurš vērtē katru sitāciju atsevišķi, tobišs, žurko beztēmā, protams, dabūsi slapu/slay(vienalga ka laiks ir palicis vēl minūte, lai uzliktu bumbu kaut gan visa komanda jau ir mirusi, piedod, bet izvilkt roundu 1vs7 ir diezgan nereāli) Protams, pēc slay,slapa Tu palaid muti, dabūsi gagu.

Link to comment
Share on other sites

Muļķības, visu šo gadu laikā Tu esi sācis dzert vairāk un kļuvis resnāks.

To mad -

1) Skatoties status par pēdējām 3 nedēļām, Tu esi nospēlējis ļoti maz (atruna būs par situāciju serverī. Ok, pieņemsim)

2) Tev ir problēmas ar mutes palaišanu, kas man nepatīk. (ar iemeslu, bez iemesla Tu esi ticis banots par to) Protams, Tev vienmēr liksies, ka kāds rīkojies ir nepareizi, nepatiesi nobanots(jo noteikti kāds trešais faktors Tevi būs izprovocējis uz kaut ko, bet tas liecina par tavu karstasinīgo raksturu, visticamāk viņš arī tāds paliks :) )

3) Neesmu nevienu reizi saskāries ar R. kreiso adminēšanu - nevietā noslejojis, noslepojis, nogagojis utt. Viņš ir viens no adminiem, kurš vērtē katru sitāciju atsevišķi, tobišs, žurko beztēmā, protams, dabūsi slapu/slay(vienalga ka laiks ir palicis vēl minūte, lai uzliktu bumbu kaut gan visa komanda jau ir mirusi, piedod, bet izvilkt roundu 1vs7 ir diezgan nereāli) Protams, pēc slay,slapa Tu palaid muti, dabūsi gagu.

Es pat nezinu ko rakstīt :D ko tu gribi zināt teddy ? :D

1) tu pats labi cerams zini kāda ir situācija serverī ! nav admins nav nekas...

2) jā man ir mutes palaišana, bet ja jau pats nebrauc virsū un nemeklē kašķi, tad es pats neuzprasos...

3) es tā īsti neiebraucu... bet nu saprast var to ja esmu palicis viens un vēl ir laiks spēlēt mani noslejo par to ka esmu pārāk LIELS PRO ???? da wtf ... par to vien dirš virsū da jebkurš cilvēks... Par to ka nemirstīgais (admins) nevar pagaidīt, tā nav mana problēma, viņam nav saturēšana nevis man bet nu jā...

P.S. ANDRINJS BIEDRINJS :D

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Muļķības, visu šo gadu laikā Tu esi sācis dzert vairāk un kļuvis resnāks.

Tevi uzbudina man visu laiku kaut ko braukt augumaa? Likās , ka esi kļuvis normālāks/nopietnāks , bet ka tik man kaut ko uzdirst... PALDIEs!

R. diemžēl ir kļūdījies pāris reizi pāragri nobanojot...3 bani vismaz... Man nekas nav pret R. POZITĪVS un LABS admins... U mad Bro nav mans draugs... Bet situacija vnk prasās lai kāds kaut ko darītu lietas labā... IR citas kandidatūras.. Nu bet lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

Čalis spēlē salīdzinoši bieži, tur nu es piekrītu. Un piekrītu arī faktam, ka dažreiz verbālā caureja liek par sevi manīt, jo atceros, ka pāris reizes bija man reportējis viltus čīterus. Uzticēdamies regulāram PUBa viesim, es arī nobanoju, kas, šķiet, bijusi viena no lielākajām manām kļūdām GIGN karjerā. Dažreiz vakaros pirms gulētiešanas vēl atceros šos banus, nenormāli pārdzīvoju.

BET, šobrīd nav daudz labāku kandidātu šim postenim. Varbūt pagaidām nedēļu, pusotru, ja situācija PUBā neuzlabojas, tad varam piešķirt kādu flagu šai personai.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Pārlasot visus postus un mazliet pasmadzeņojot, esmu editējis visus savus postus un mainījis savu viedokli par šo "fruktu"..

No savas puses lieku ANTI..

Nebiju manījis viņa mutes palaišanu un biju palaidis garām viņam liktos banus par to.. tādu adminu nevajag G komūnai..

Link to comment
Share on other sites

Nu taatad uzrakstiisu arii savu viedokli par so indiviidu. Puiss nemaak tureet sevi rokaas vispaar, jau ne pirmo reizi redzu kaa vinjs serverii lamaajaas pie tam riktiigji uz citiem... :)

No maniim milziigz ANTI.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...