Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Nekad nebetojiet uz komandu, kurai ir virs 80% odds, lai kāda komanda būtu pretīm. Šādi brīnumi mēdz notikt, pēdējā laikā biežāk. (Norvēģija vs Zviedrija) Protams, ka spēle vēl nav beigusies, bet apskatieties kāds risks.

Ja betojat, tad betojat sliktus skinus uz mazajiem procentiem, tāpat tos skinus neizmantojat un ar viņiem neko nevar iesākt. Pabeidzu tavu domu! :D

Un jey tā čista nav tava likme? nemuldi :D

Edited by ^fie
Link to comment
Share on other sites

Lai gan ir ļoti liela vēlēšanās uzmest uz Denmarku, lielākā daļa spēlētāju ir no Dignitas, un mēs labi zinam kāda situācija bija Dignitas spēlē vakar, ja šie būs vadībā, es domāju ka DDOS iespējamība ir 95%, respekīvi būs jaizmanto stand-in.

Nē, nav mana likme.. uz Sweden bettot būtu stūlbi, it īpaši ar tādu koef, bet arī nevēlējos neko likt uz Norvēģiju.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

ez = easy.

ez skins ez life

aizy skins aizy life (aizy referrence

ezzzzzzzzzzzzzzz skinz @hltv confirmed.

E3QGCys.png

hehe, esmu nostradamus.

edit: denmark beigās paņēma, ehh neko darīt, riskēt uz ddos festu arī nav prātīgi

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

ez = easy.

ez skins ez life

aizy skins aizy life (aizy referrence

ezzzzzzzzzzzzzzz skinz @hltv confirmed.

E3QGCys.png

hehe, esmu nostradamus.

edit: denmark beigās paņēma, ehh neko darīt, riskēt uz ddos festu arī nav prātīgi

mņā, vakar cik bija laika uzmetu aci, tiku līdz pirmā kartes beigam pie Tied un viss apstājās viņiem , uzliku uz poiļiem cerībā kad pamodīšos un varēšu priecāties , bet figu ! bet sajūta bija kad vaidzēja tomēr mainīt uz Denmark , tīk īsti nesanāca pie PC tik , daimnn ! GG

8bp6ulznhel9cm0mwul0.png

Tagad atkal jāpērk jauni skini :D zb !

Edited by ArtuDitu_LV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...