Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

rip, forfeit, skini atpakaļ, bet nav foršs vinnests, oh well..

vacwFUy.pngo

bez ddos un ja Dignitas uzvarētu to 1v4 pistol roundu, mape būtu kabatā.

Kas notika? Tiko ierados mājās, kāpēc kas padevās?

EDIT: Ā Dignitas, jo LDLC betotāji zaudēja un sākās DDOS?

Edited by ^fie
Link to comment
Share on other sites

Nebūtu slikti.

tx2gplddgmbi5r1yh7e.png

Pēc sastāva es teiktu Ukrainai sastāvs labāks, bet krievi laikam vairāk kopā spēlē?

EDIT: Okej, Francijas line-up(shox,kio,happy,apex,kenny).. Domāju ātrs BO3 būs.

Edited by ^fie
Link to comment
Share on other sites

0jbcb73e991tb7xduv8w.png

kapēc ne? no sūdīgiem skiniem 17 value

Apsveicu ar skiniem, njā, Ukraina pievīla, krieviem bija ideālas taktikas, overpassā pie ct paņēma labu gun roundu, no ukraiņu puses šis bija ļoti vāji..

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk,ka poļi šo ņems, jo kādēļ? ...

Uz pirmspēdējo spēli bija ieradušies citi spēlētāji,kas spēle ar poliju,bet tagad?

confirmed lineup. :)

taz + byali + snax = gg

rxUKnMP.png

Link to comment
Share on other sites

Tak valstu spēles ir viens liels clusterfuck. Vienam ar otru nesapasēs un sāks zāģēt. Viņi tač pirms tām spēlēm netrenējas kopā, vienkārši iet izspēlēt. (tā vismaz es domāju, jo kur gan laiks trenēties + tie sastāvi mainās kā zeķes)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tak valstu spēles ir viens liels clusterfuck. Vienam ar otru nesapasēs un sāks zāģēt. Viņi tač pirms tām spēlēm netrenējas kopā, vienkārši iet izspēlēt. (tā vismaz es domāju, jo kur gan laiks trenēties + tie sastāvi mainās kā zeķes)

Nu ja, tieši tāpēc jāliek uz poļiem, visi ļoti individuāli skiloti un procents mazāks.. ez skins ez life. :D

EDIT: Neceru ka Norvēģi vai Maķedonija var uzvarēt, bet nu nav jau ko citu iesākt ar tiem skiniem..

Un uz poļiem viss kas vērtīgākais man ir. Ir ir nav nav.. ko tur daudz. :D

ptv9drxr5r8hhsef6nhf.png

Edited by ^fie
Link to comment
Share on other sites

Kā jau Sātans minēja, likt likmes uz šīm spēlēm ir prātīgi ir tikai tad ja tiešām nav ko darīt. Kā jau vakar redzams, Ukranai bija pēc sastāva jāpaņem, šiem bija liels pārsvars, bet tas tik un tā nenotika.. jātzīst uz Krieviju bija laba likme un to palaidu garām, bet tik un tā uz šiem esec mačiem nav prātīgi likt.. mix ar spēlētājiem no vienas valsts. Tā ir vienkārši mix komanda ar kuru viņi spēlē for fun, basic strats, nekas īpašs. Pat ja Zviedrija savāktu savus 5 labākus spēlētājus, viņi varētu zaudēt pret kādu 2tier komandu, teorētiski.. gan Norway, gan Poland var šodien uzvarēt.. vai tas notiks? varbūt, vissticamāk nē, bet varbūt.. vai ir vērts likt uz Zviedriju? ar tādu koef? nē..

anyway, es izlaižu kā parasti, not worth it.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Kā jau vakar redzams, Krievijai bija pēc sastāva jāpaņem, šiem bija liels pārsvars, bet tas tik un tā nenotika.. jātzīst uz Ukrainu bija laba likme un to palaidu garām

whaat? Russia win 2:0 Ukraine? Im right?

p.s. Poļiem pēc lineup vajadzētu ņemt bez problēmām, bet jā ļoti slideni annything could happen :)

Edited by Slāpeklis!*
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

whaat? Russia win 2:0 Ukraine? Im right?

p.s. Poļiem pēc lineup vajadzētu ņemt bez problēmām, bet jā ļoti slideni annything could happen :)

editots, biju mākoņos, viss manis teiktais tik un tā ir aktuāls, bet ar samainītām vietam.

Jā, polijai ir jauns sastāvs, bet tas tika paziņots tikai nesen, tā kā varat sagaidīt salīdzinoši lielu koefa sway Polijas labā tāpat kā vakar.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...