Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

uzliku uz serbiem 12value.

:slap: es uzliku 4 vērtībā uz Poļiem... un no rīta pret Kazahiem uzliku 4 vērtīgākos itemus, kas bija - dabuju atpakaļ it kā sūdus, bet vērtīgus, lai turpmāk betotu :) kaut kā nometu uz Slovākiju arī dažus sūdiņus...

Link to comment
Share on other sites

Tik pat labi s1mple un markeloff var visu izvilkt vieni paši :) Interesē kad un kur būs confirmed lineup...

Dažas stundas pirms mača ir jābūt apstiprinātam lineup'am, varbūt pačekošu tagad kautkur ir ielikts jau.

Ukrainas apstiprināto sastāvu var redzēt te, domāju,ka ir tādam jābūt, nekas nevarētu mainīties.

http://e-frag.net/euchamp/

2x E; s1mple jau arī kerijo viens pats HR pēc manām domām. :)

Edited by rebudijs =D
Link to comment
Share on other sites

LDLC vs. Dignitas

BO3, Grand FInal.

Es gribētu teikt ka Dignitas šo vēlas uzvarēt vairāk, varbūt viņiem tas palīdzēs, varbūt nē..

Ja Dignitas spēlēs savā līmenī, it īpaši cajunb kurš ir lielisks spēlētājs tad kad viņš nav rītārds.. (quoted by Fetish), un ja Shox nebūs formā, kā par pimēru, fināls pret Fnatic.. tad Dignitas ir ļoti labas izredzes paņemt šo maču. Ja vēl izvēlētās mapes favouritēs Dignitas, tad man viņos tiešām ir cerība un varu sagaidīt arī Upset..

Ir vērts uzlikt uz Dignitas jo @csgl ir patīkams koefs, Manuprāt digiešiem būtu jābūt 30% kā minimums.

Vēl neesmu izlēmis vai likšu likmi, bet ja nolemšu to darīt, tā vissticamāk būs salīdzinoši liela uz Dignitas. Protams risks ir liels, bet dažreiz ir jāspēle uz koefu, man ir cerība iekš Dignitas, un ir patīks koefs kurš neatbilst realitāti.. vismaz manuprāt. Protams LDLC tik un tā ir favorīts.

Link to comment
Share on other sites

Nē, tā gan nebūs.

11:4 Dignitas vadībā, Dignitas pārie uz TS, pistoles raunds.. 1v4 situācija Dignitas labā... Dignitas zaudē 1v4 pistoli.. Dignitas DDOs.. Dignitas Fetish nespēlē... pimp viņa vietā..

bija ļoti cerīgi, bet dēļ tā 1v4, mape ir LDLC labā.

skinus uzliku, neko darīt, gan būs vēl geimi uz ko varēs uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...