Jump to content
GIGN Forum

Kaktuss Banned by retard


jancho
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 8589

| ADMINS: maarciks

| NOBANOTAIS NIKS: Kaktuss

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:26537849

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 12.02.2014 11:51

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/8589

+-------------------------------------------------------------------

Demo neierakstās jums čo ta,

Normāli admins pirms tam nobanoja vienu, kurš nečītoja arī par WH, un tagad mani arī ar score 19-17 :D

Bļin esmu Maltā un man lago jau tā, kas tas par jebanātu pie ACC ticis?

Pool_day kartē par WH banot tad tur reāli jāmāk atšķirt čīterus, nevis prosta banot par to, ka šauju caur sienu, jo dzirdu, kur ieroci paceļ.

Link to comment
Share on other sites

atstājiet tam dalbajobam banu un tad banojiet par aktivu banu..

Tipo tolks te spēlēt, ja mani tāpat banos par WH kaut kāds diletants? :D CS 1.6 tāpat ir gandrīz miris. Kāda šķirba. Prosta jums serveris būs tukšāks nekā viņam būtu jābūt dēļ tāda admina.

Link to comment
Share on other sites

Da pohuj uz banu, tāpat pēc 4 dienām braucu mājās. Atņemiet tam dalbajobam ACC

Var tak iztikt bez lamuvārdiem? Saprotams, ka esi sašutis, jo bans ir uzlikts neskatoties. Pietam mazajā mapē, stīmotam spēlētājam. Kauns.

atstājiet tam dalbajobam banu un tad banojiet par aktivu banu..

Ko tu te raksti? Pats vēl lamājies - super paraugs citiem. Par ko banot viņu vēl? Par to, ka saņēmis nepatiesu banu un paticis lamuvārdus? Varbūt tapēc, ka redz, ka tu kā admins arī lamājies, Tev būtu jārāda priekšzīme un viss jaapskata ar vēsu prātu.

Link to comment
Share on other sites

Tu man aizliedz rakstīt forumā? vai piedod,vairs tā nedarīšu..

Ja viņam atvainojas un pasaka ka kļūdījās,bet viņš turpina kko dirst.

Tad vari personīgi viņam noņemt banu un piešķirt imunitāti,ja tev tas liekas normāli.

Link to comment
Share on other sites

Tu man aizliedz rakstīt forumā? vai piedod,vairs tā nedarīšu..

Ja viņam atvainojas un pasaka ka kļūdījās,bet viņš turpina kko dirst.

Tad vari personīgi viņam noņemt banu un piešķirt imunitāti,ja tev tas liekas normāli.

Ko tu te raksti ir aizliegums? Es tev prasu - KO tu te raksti ! Izlasi kārtīgi, padomā un tad raksti. Kas tā par modi braukt virsu ar sarkasmiem utt. Reāli es tev aizrādu, ka būtu jārāda priekšzīme. Jāsāk vispirms ar sevi nevis jāskatās uz citiem.

Tipa tu vari lamāties un viņš nē? Jūs, jā 99% adminu, paši lamājas un tad uzreiz, davai perma banu par to, ka viņš arī lamājas. Neiet kopā, tas, ka tu vari un, ja viņš, tad uzreiz ārprāts, kā viņš var atļauties.

Protams, ka savējos, t.i. adminus vajag aizstāvēt ,bet šajā situācija nevarēju paklusēt. Kā arī situācija tiešām ir ne tā labākā, lai varētu braukt viņam virsu par to, ka viņš ir sašutis - mazā karte, stīmots, gan jau, ka neskatījās...

Te vienkārši vajag noņemt banu un aiztasīt ciet !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Umm, padomā pats, cik spēlētājus šis "admins" ir nobanojis, kas nemaz rokas nesmērē rakstot sūdzības, jo uzreiz skaidrs servera līmenis. Atvainošanās man pilnīgi pie kājas, baigā atvainošanās - atvainojas un vēl brīnās, ka viņu nodirš par viņa stulbumu un pamato, ka man banam jāpaliek, jo es viņu aizvainoju. Bravo! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...