Jump to content
GIGN Forum

Bans par mēģinajumu iegut acc.


Temdems
 Share

Recommended Posts

:D Puse mašinas:D , vecīt mašina ir tikko no Francijas, jau izgaju apskati nokartoju octa piereģistreju un jau lidoju... :D

Protams, ka izvizināsu varesim piereizes savakt visus musu draugus te no gign un aizbraukt uz akvoparku izpriecāties!

Maddn, Tu nu gan esi izglītots visas iespējamajas jomās, varbut arī esi sexa dievs un ka tik neesi kautkada veida jaunais Mocarts tik uz klaviatūras!

Kapēc Tu nevari beikt mētāties ar apvainojumiem? ir jau apnicis klausīties suņu riešanā!

kaut kas, kaut ko, kaut kad, kaut kur, kaut kam u.t.t. raksta atsevišķi

Link to comment
Share on other sites

Maddn labak paskaties Jermis ka spele taja pasa demo. nu ja man ir wh tad vinjam ir ka lai pasaku radars ar visu pretinieku atrasanas vietam!

Ka lai Tev isakos ta korektak! Esi baigas tiesam specis uz cilveku atpazisanu uz čītiem, bet ka tad tu neievēroji jerma wh, bet gan ieveroji manu? Kura tur nav! Tu saki skatijies mani pec ta kas tur ir rakstits un ko runaju, bet jermis tikpat lielu sudu runaja! un kpc intreses pec nepapetiji ari vinju lielais pazinej!?

lieku reportu, bus jaizksata!

Link to comment
Share on other sites

Chalji, jums laikam dzive smagi sokas.

Paskataties kaut vienu savu demo kura jus noplosaties, nu teiksim pec menesha. Kad busi piemirsis savus killstreak. Un tad megjinat atrast wh, atradisiet.

Es pats uzshaujot zem duma esmu pamanijis vienu prikolu - nedoma TAISNI ! Doma ko pretinieks varetu darit, respektivi, mekle kur pats sleptos !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chalji, jums laikam dzive smagi sokas.

Paskataties kaut vienu savu demo kura jus noplosaties, nu teiksim pec menesha. Kad busi piemirsis savus killstreak. Un tad megjinat atrast wh, atradisiet.

Es pats uzshaujot zem duma esmu pamanijis vienu prikolu - nedoma TAISNI ! Doma ko pretinieks varetu darit, respektivi, mekle kur pats sleptos !

Es nesaprotu ko tu vēlējies ar to pateikt, lai visus banus vācam nost? Turpmāk, tiks warnoti un dzēsti visu posti, kas nav par tēmu un nav saistīti ar demo un konkrēti ar manis norādītajiem laikiem.

Es ļoti labi saprotu, ka ir forši bakstīt Temdemu un gaidīt episkos tekstus, es pats knapi savaldos, bet cenšamies turēties līdzi topikam.

Link to comment
Share on other sites

Apsūdzētais ludzu piecelietis! Vai jums Temdem ir kas sakāms sevis aizstāvēšanai pirms tiek nolašits spriedums! Jā Godājamā Tesa man ir!

Es Temdems neēsmu vainīgs pie čītošanas un lūk ir pierādījumi tam.

1. Spēli es pametu 2:53 sekundē līdz 7:33 tas man dod laiku 4 minūtes 40 sekundes! Tas nozīme nav neviens divu mīnūšu DISCONNECT! Lai ieslēgtu čītus mazliet tākā par daudz, jums tā nešķiet? Tātad, ja cs_office mape sakas 21:37 vakarā un es spēli pametot līdz 7:33 minūtei tas dod laiku kopā 21:44:33 (laiku ielikt reportu un atgriesties spēlē) Reports ielikts 21:43 sekundes nerāda!

2. 9:45 minūte, es atrodos Office mapē pie garāžas un skatos caur mazo lodziņu un ar mērķi novirzītu uz CT pusi, kur ir redzama maza šķirbiņa pirms lielā kontēnera kas atrodas CT pusē pie garāžas durvim (Viens no maniem favorīt spotiem) 7:50 minute tieši pa vidam manam merķim nostajas CT, kuru ari nogalinu. Pec sekundes vai divam paskrien garam vēlviens CT, kuru ievainoju, bet nenogalinu! 9:57 minūtē izlien CT kurš ir sapratis manu atrašanas vietu un novāc mani! Dodamies tālak uz nākamo raundu ir 11:18 minūte, es nedzirdu nevienus soļus un nevienu lieku skaņu, paņemu flashu un izmetu pa iepriekš minēto garāžas lodziņu, lecu laukā uz garāžu pa no trepēm,kas ved mani no T bazes uz CT bāzi(garāžu) pamanu 11:22 cauri spraugaj starp kastēm spēlētaju, kas manu prāt ir Free Kills, lai neuzdavinatu to komadas biedriem pats dodos to novākt mazliet risējot ar to, ka būs kāds kempotājs aiz kontēnere vai kur citur CT bāzē. 11:24 minūtē komandas biedri izmet vairakus flash, kas mani mazdruciņ apžilbina, bet nepataisa aklu. Ir 11.26 minūte es atklāju, ka mans iepriekš minētais Free Frags nav mainījis atrašanos vietu, šāku mērķēt uz viņa, bet atkal kāds komandas biedrs izmet Flash un esmu zem Flash, bet ne ne full flash, mazs silulets ir pamanāms, gan demo, gan arī kad spēleju(šo momentu aceros spilgti) ar šaušanu stostos lidz 11:27, līdz sāku kautko vairāk saprast un sāku šaut līdz pazūd Flash arī pretinieks sāk kustēties lidz komandas biedrs viņu piebeidz (free Fragu nedabuju). Ir 11:36 minūte T komanda ar mani priekšgala ir izskrejuci cauri CT bazei un es dodos CT baze labaja pusē augša pa trepēm ar domo tikt tālak no komandas bierdiem un steikties pie hostiem, jo vienmer ap tādu laiku, ja CT nav bijuši garāža viņi jau ir pie hostiem(spēles loģika, intuīcija) išauju pa logu, laikam pirksts noraustijas, lecu lauka pa logu ir 11:40 minute pamanu kautko melnu, saprotu ka tulīt naks un šaus man mugurā! pietupjos un gaidu, tai pasā bridi no otras puses mani sacaurumo un es dead!

3. Par pēdejiem pāris raundiem runajot, es skatos uz vietam kur kads varētu but ja redzu pienemsim kautko aizdomigi un esmu pēdejais no tā bara, respektivi ja Teroram ir bijis laiks tikt vietas kur vinjs var kempot es paskatisos, bet ja nav tad es neskatīsos, un daudz palaujos uz to, ka ja vakar tu tur biji tad sodien nebusi! Pluss tiesi par garāžu runajot, ja es esmu pietiekami tuvu trepem uz T bazi kas ved un nedzirdu stiklu šķiņdoņu es vēsi skrienu taisni augša, bet, ja dzirdu palieku un gaidu, kad šie lec zeme lai gaisa varu novakat! Protams ar izņemumiem, kad nošauju viņus no mugurpuses caur logu!

+ Cik vien varu ielukojos kartē vai nav kads pretinieks atklajis savu atrašanas vietu! Un leciens 11:20minute ir tāds pats leciens ka 29:10 minute! Tikai 29 minute tur ir par ko saut un merķi nevelku tālak!

Maddn vai šis būs pietiekami amizanti?

Link to comment
Share on other sites

''7:50 minute tieši pa vidam manam merķim nostajas CT, kuru ari nogalinu. Pec sekundes vai divam paskrien garam vēlviens CT, kuru ievainoju, bet nenogalinu! 9:57 minūtē izlien CT kurš ir sapratis manu atrašanas vietu un novāc mani!''

Pirms tevi novāc, viens čalis paskrien aiz konteinera, un tu uzšauj pa viņa kājām, lai gan bez drawothermodels, vai tavā gadījumā, wh, viņu redzēt nevar.

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Papētīsu ar to drawothermodels ko jus tur redzat! tas jaraksta konsule? un ka tiesi? vnk drawothermodels? ja isauts bija gan, kpc išavu nezinu liekas, ka man skita, ka tas ct atgriezisies kuru ievainoju, ja nemaldos!

Un ja tā arī bija, tad pec tukša saviena tu spried ka man ir čiti?

Link to comment
Share on other sites

paskatījos to 9:57, ar drawothermodels,kādas 4 reizes. Nu nevarēja viņu redzēt, ne just, ka tur ir. Izšāva sekundi,sekundē,kad viņš tur bija,ne ātrāk, ne vēlāk.. Visu kopā salīmējot wh tur ir.

Domāju pietiek te diskutēt,kas gribēja,tas noskatījas demo.

maddn pieņem lēmumu un klapē ciet..

Link to comment
Share on other sites

Papētīsu ar to drawothermodels ko jus tur redzat! tas jaraksta konsule? un ka tiesi? vnk drawothermodels? ja isauts bija gan, kpc išavu nezinu liekas, ka man skita, ka tas ct atgriezisies kuru ievainoju, ja nemaldos!

Un ja tā arī bija, tad pec tukša saviena tu spried ka man ir čiti?

Ja tu būtu domājis, ka tas čalis atgriezīsies, būtu šāvis tuvāk kreisajai malai, tā vietā šāvi tuvāk labajai (no kuras skrēja bez [] neredzemais CT).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...