Jump to content
GIGN Forum

Man ir mīļi radiņi jo man ir divpatsmit gadiņi!


Temdems
 Share

Recommended Posts

Nu nevar īsti saprast vai tu pieskaitāms esi vai nē!?

Skaties ka tavs jaunais auto nepārlūzt uz pusēm, jo īpaši kur metināts :D

Topiks ir pelnijis iekļūt vismaz 2014. gada nominācijā

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

Nu nevar īsti saprast vai tu pieskaitāms esi vai nē!?

Skaties ka tavs jaunais auto nepārlūzt uz pusēm, jo īpaši kur metināts :D

Mašina svežija ielikšu bildes ja intrese... . :D lol, pats tu skaitams... :D

Es pa dzivi prikols, a ja man vecais nick gign bija prikols... :D

Man buus balava par labako topiku?!!! jee!

Cieni citus , cienīs arī Tevi ! Man nav intrese katrā foruma postā spamot ! lai būtu 1k postu !

aaaaaaaa

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Ko tu centies pierādīt? To, ka tev ir autiņš? Jā, mašīna tev var būt, bet vai prātiņš ir? Tas jau cits jautājums.

Neapnīk pataisīt sevi par apsmieklu visa foruma priekšā? Acc nedabūji, atklājās, ka esi hakeris, ko vēl tu te dari?

Link to comment
Share on other sites

Temdem - tev ir 23 gadi un tu pilnā nopietnībā gribēji iegūt tiesības GIGN serverī.

Pastāsti, lūdzams : kā tu iztēlojies, kāds īsti būtu tavs pienesums GIGN komūnai, ja tev tiktu piešķirtas tiesības?

Tev neliekas, ka tu mazliet diskreditētu visu šo padarīšanu?

"tagat", "tumš" un nopietni interpunkcijas defekti - nu it kā jau ierasta lieta mūsdienās... bet nu, bļin, "kontēners" - tas jau ir nākamais levels!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ko tu centies pierādīt? To, ka tev ir autiņš? Jā, mašīna tev var būt, bet vai prātiņš ir? Tas jau cits jautājums.

Neapnīk pataisīt sevi par apsmieklu visa foruma priekšā? Acc nedabūji, atklājās, ka esi hakeris, ko vēl tu te dari?

Kads tgt sakars ar mašinu?

Ne man tik tiešam neapnīk , jo man nav čiti bijuši! un tapec es neapstāšos un turpinašu sitādus sūdu dzīt! Ko es vēel te daru? Mans mīļākais saits ir gign.lv saits to es te daru... :D pirms BANA IEDOSANAS NEBIJA.. :D

Temdem - tev ir 23 gadi un tu pilnā nopietnībā gribēji iegūt tiesības GIGN serverī.

Pastāsti, lūdzams : kā tu iztēlojies, kāds īsti būtu tavs pienesums GIGN komūnai, ja tev tiktu piešķirtas tiesības?

Tev neliekas, ka tu mazliet diskreditētu visu šo padarīšanu?

"tagat", "tumš" un nopietni interpunkcijas defekti - nu it kā jau ierasta lieta mūsdienās... bet nu, bļin, "kontēners" - tas jau ir nākamais levels!

Da vienalga cik man gadi kaut 99.. :D Ja gribeju gan, kas tu descriptor nepalasii acc pieteikumu? Ludzu paskaidro, ka tad es diskreditētu šo komūnu? :D:D:D

Ja es domatu ko rakstu butu savadak, bet taka es saku visu uz reiz ka ir nesanak pareizi uzrakstit! tapat man nosplauties par to pareizrakstibu!

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Da vienalga cik man gadi kaut 99.. :D Ja gribeju gan, kas tu descriptor nepalasii acc pieteikumu? Ludzu paskaidro, ka tad es diskreditētu šo komūnu? :D:D:D

Ja es domatu ko rakstu butu savadak, bet taka es saku visu uz reiz ka ir nesanak pareizi uzrakstit! tapat man nosplauties par to pareizrakstibu!

NEZAIMO!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju - tu mierīgi varētu būt pirmais, kam var piešķirt Darvina balvu jau tagad, tev vēl dzīvam esot. :)

Tītars arī domaja, sēžot uz sūdu čupas.

Bet no balvas neateikšos, pats pasniegsi?

#dontstealmyswag

You got no swag

Link to comment
Share on other sites

Dude i got no cheats and its my last word.

Nesaku,ka nemaki vertet, bet pec kautkada saviena pa tukso verte ka man ir wh, tas ir smiekligi!

sorry, bet tā tas ir, labs ir esat norakusi mani kā čiteri visia gign priekša, tad man te vairs nav ko darīt!

Veltījums kopmetetajiem cs:s čītu atpazinejiem!

http://www.youtube.com/watch?v=70jxgwVKqNU

http://www.youtube.com/watch?v=GKPYzMUnMPQ

Un , ja cilveks, var pateikt ka es 2006 gadā varēju spēlet tikai 1.6 tad tas vispar par ko liecina?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...