Jump to content
GIGN Forum

Neviena Tevi Negrib? Jautā šeit - kāpēc!


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

bļāā, tikko iepazinos ar tādu skaistuli. vijolniece ar kupliem melniem matiem, zaļām acīm un big naturals. uzaicināja fb un nolaikoja man bildi. tikai viņa 6 gadus vecāka, bet it kā jau tas poh. reāli nezinu, ko labāk tgd darīt,kā uzveties, jo var baigi viegli sapist visu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bļāā, tikko iepazinos ar tādu skaistuli. vijolniece ar kupliem melniem matiem, zaļām acīm un big naturals. uzaicināja fb un nolaikoja man bildi. tikai viņa 6 gadus vecāka, bet it kā jau tas poh. reāli nezinu, ko labāk tgd darīt,kā uzveties, jo var baigi viegli sapist visu

Esi tu pats :D .

Link to comment
Share on other sites

bļāā, tikko iepazinos ar tādu skaistuli. vijolniece ar kupliem melniem matiem, zaļām acīm un big naturals. uzaicināja fb un nolaikoja man bildi. tikai viņa 6 gadus vecāka, bet it kā jau tas poh. reāli nezinu, ko labāk tgd darīt,kā uzveties, jo var baigi viegli sapist visu

Uzaicini viņu uz romantiskām vakariņām kādā labā Rīgas restorānā(vai savas pilsētas,nezinam kur tu dzīvo).Kopīgi pavakariņojat.Pēctam aizved viņu pastaigāties,parunājat un tā.Pēctam ved viņu uz savām mājām,izturies kā džentlmenis.Kad esat nonākuši tavā dzīvoklī,atveriet vīna pudeli un kopīgi iedzeriet.Kad jūti,ka esi gatavs iet tālāk - sit ar koku pa muguru un ņem kamēr silta!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ar to vijolnieci neizdevās,jo viņa ķip saderinājusies ar kkādu amerikāni (lol) . bet es kkādā randomā studentu tusā sāku ar divām meitenēm jautrību taisīt. abas garākas, vienai big naturals, otrai čalis, bet beigās mēs to otru pasūtījām un gājām pie pirmās. septiņos no rīta biju tik ļoti piedzēries,ka metoties gultā, man nestāvēja un tas bija drausmīgs kauns, jo biju riktīgi sablamējies, ka esmu riktīgs pisējs un tādā garā. bet pēc divām stundām es pamodos un viņu izdrāzu kādas 4 reizes. reāli viņa man visus dzērienus izmaksāja un pie sevis paņēma, bet es tgd viņai vēl diršu, ka vairs nepievērš man uzmanību. laikam apnika. tāpēc, ja gribi ar riktīgi smuku veceni drāzties biežāk nekā pālī un vienu reizi,tad labāk esi džentlmenis un baigi smadzene jāaudzē.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekas tur nebūs savādāk IMO, paies daži mēneši un atkal tas pats būs.

Vienkarsi zinami dazi pazistami , kuriem tiesam vajadzeja to atputu un kopa jau labus gadus atkal. Man liekas ,kad tas pats shits var atnakt ja atkal apstaj stradat pie attiecibam right?

Link to comment
Share on other sites

Kadu laiku biju kopa ar meiteni ,tagad paskjiras un dirsa ,bet jautajums vai salabstot var ari kaut kas veidoties talak vai tas bus tas pats vecais shits ? Need advice boys!

Tas viss ir atkarīgs no cilvēkiem, bet ja strīdaties, kaut vai pa sūdiem un izlīgstat un atkal strīdaties, un atkal izlīgstat, tad tur nekā laba nebūs..

Lai arī uz to mirkli, kad esat izlīguši, viens otram sakat, jā , bija skumīgi bez tevis utt utt, tad paies nedēa, divas un abi būsiet to aizmirsuši , un atkal sāksies strīdi.

Labāk atpūties un meklē jaunu meiteni, būs jaunas intereses un piedzīvojumi.

Varbūt īstā ir vēl kaut kur tur ārā.

Link to comment
Share on other sites

Cmon nevienas attiecibas nav un nebus pasaka , tajas bus ari stridi. Nolaizhas rokas ,bet tik beigas saprot ,kad jaturpina cinities talak. Vai ari esmu samilejies parak daudz ,jo realiem dzekiem damas tik uz vienu nakti :D

Link to comment
Share on other sites

Ja visu laiku molčat v trjapočku, tad točna nav par ko strīdēties. Pat uz strīdu izprovocēt nav iespējams. Tikai daru Tev zināmu, ka arī dāmām patīk strīdēties un bezmugurkaulnieki īsti nepatīk.

Kad darbosies piecās nozarēs, tad mugurkauls nav vajadzīgs. ~_~

Edited by T0masS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kaskji tadi pavaji ,bet beigas sanaca ta skaljak ahaha sadziviskas lietas , pec darba nogurums shai nikji u.t.t ,bet es ar ta padomaju ,kad reali vien tie tadi sikuminji vien ir haha :D aij hz karoch visu sapratu thanks Gentlemen Club ! +like's! for ya all

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...