Jump to content
GIGN Forum

Jauns laptops


Traffic
 Share

Recommended Posts

Tātad ir radusies diez gan steidzīga vajadzība pēc jauna laptopa, jo vecais nespēj palaist WP 8.1 emulatoru.

Cena - max ~650 eur, bet būtu labi, ja varētu ko lētāku.

Un tagad īsti nezinu kāds variants būtu labāk.

Kā ir ar šo?

http://www.1a.lv/dat...e540_20c6004jmh

1) Vai ir tik traki ar tām integrētajām videokartēm, ka viņas īsti nekam neder? T.i., kaut kādu spēli ar to varēs uzspēlēt? cs:go piemēram.

2) Viņam ir tikai 128GB SDD un te man doma ir tāda, ka uzinstalēt tur win 8 un nepieciešamās programmas un pārējos failus glabāt uz ārējā 500gb hdd. Es CERU, ka ar tiem 128GB nebūs par īsu, jo nekad neesmu pievērsis uzmanību, cik daudz atmiņas aizņem programmas.

Vai varbūt tomēr izvēlēties bez SDD un ar labāku CPU, GPU? Neesmu sēdējis pie SSD, tādēļ pagrūti iztēloties, cik tas ieguvums ātrdarbībā reāli ir.

Jā, un cik skatos, tad visur jau sabāzts win 8. It kā negribētos par windowsu maksāt, ja varu viņu dabūt pa velti.

Palīdziet lūdzu ar padomu, ieteikumiem!

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Portatīvajiem baigi vajadzīgs tas ssd? Ar sakarīgu hdd tev pietiks pilnībā.

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_v5572_nxm9zel002

Varu piedāvāt arī par bāzes cenām, viss pilnīgākajā kārtībā. Garantijas un viss pārējais.

Uzsit privātu messedžu, ja interesē.

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Paldies!

Tā ātri uzmetot aci - Beefam jau aizmetu pm ar jautājumiem.

Pipoto - tāds pats modelis internetveikalā maksā 530 ēras. Tevis piedāvātais ar dzelžiem atšķirās?

Papētīšu par swallow ieteikto HP.

Aceru noteikti nē. Izskatās pēc tāda paša iegrābiena, kāds man ir tagad, pirms 4 gadiem paņemts. Labāk pa to summu kaut ko vājāku, bet kvalitatīvāku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Traffic, tas ir ar i7, nevis i3 vai i5. :)

i7-3517-U 1.9Ghz ar turbo līdz 3.0Ghz / GT 740M = 600 eiro.

i5-3337U 1.8Ghz ar turbo līdz 2.7Ghz / GT 740M= 490 eiro.

Ar i3 būs vēl lētāks, bet domāju, ka uz tādu nav jēga skatīties.

Pārējais viss vienāds. Frekvence visiem i5/i7 ir tik maza, jo, ja neko īpašu nedari, tad lai neēd bateriju tik daudz, bet ja vajadzīga jauda, tad ieslēdzas turbo un viss notiek.

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Baiga komplektacija, labi karsis. Katra zina, nemt baigo uber komplektaciju par budzeta klasi nav prata darbs. Modeli nepateiksu, bet dodu prieksroku DELL / HP / APPLE, ar maksimali lielaku garantijas laiku. Ka ari problemu gadijuma, nebus jagaida paris nedelas, lidz dabusi lapsi, jo sos remonte te pat uz vietas.

Man personigi ir inspiron 3521. Dabuju 1a ar atlaidem. Neesmu isti apmierinats, bet nav ari ta, ka baigais grabulis. Katra zina nakotne vairak budzeta klasi pirkt netaisos.

Liekas dikti plastmasigs, taustini isti nepatik, usb slotu izvietojums pilnigi debils. par touchpad pogam vsp runat lieki.

Plusi varetu but, baterijas laiks. Tiri mierigi 4h izvelt, pec vairak, ka pusgada lietosanas. Itka udens izturiga tastatura, speciali mercejis neesmu, bet udens paris reizes uzlijis nedaudz ir, itka viss ruka, ka vajag.

Spelejis baigi daudz neesmu uz vina, bet sanacis ir, praktiski, pec paris h drotosanas, vairak par 65 gradiem procim redzejis neesmu, video nav parsniegusi 60. Tiesa tik prasigas speles, ka bf 3/4 meiginajis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Tas variants, ko es sākumā domāju vispār izrādās, ka visa sērija ir viens liels brāķis, kas pēc laika vairs neslēdzas iekšā.

Apskatot dell-us e6530, e5440, e5530 vispieņemamākais variants ir pēdējais.

Labākais, ko LV atradu ir http://bitcom.lv/lv/Datortehnika/Portativie_datori/Portable_PC/DELL_Latitude_E5530_Anti-glare_HD_BG329657.html

Tikai gribu no viņiem dzirdēt atbildi par ekrāna izšķirtspēju.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik sēžu pie dell e5430. Ja neskaita to, ka arī šim touchpada win 8.1 draiveri īsti nestrādā kā vajadzētu, tad viss pārējais ir ok. To vēl pagooglēšu, bet gan jau, ka neesmu vienīgais, kam gestures nestrādā kā vajag. Laptops, protams, daudz pieticīgāks nekā tas pats asus tajā pašā cenu kategorijā, bet domāju, ka kvalitāte to atsvērs.

Nav varbūt gluži tieši tas, ko pirms tam biju vēlējies (jaudīgāku proci, videni), bet izskatot kaudzi laptopu dažādos i-veikalos man tas piedāvājuma klāsts likās baigi bēdīgs. Gandrīz neviens ar hd+ vai fhd, un ja ir tad 17'', un citas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...