Jump to content
GIGN Forum

Temdems acc @ css.gign.lv


Temdems
 Share

Recommended Posts

Vecums - 23

Nodarbošanās - Foto un video apstrāde + mazs mājas biznesiņš.

Pieredze - CS-1.5 - 1.g. /CS-1.6 - 3-6.g. /CS-Source - 8.g. Pa starpai ir iziets Couter Strike Condition Zero. Ar Couter Strike kā spēli es iepazinos Talsos 2002 gadā - datorsalonā ''BlackSpace'' tā kā pieredze jau ir diezgan liela ap 12 gadiem.

Labums? - Nu domaju, ka es kā Admins būtu noderīgs, jo man nav

tāda, kā grafika nu CS Source ienaku diezgan biezi, ja pat nenosezu serverī visu dienu ka tas medz dažkārt gadīties.

Laiki kad spēlēju - Teiksim no 12 diena lidz 12 vakarā ar mazām pauzītem.

Links - http://stats.gign.lv...nfo&player=2070

Regniks - Nav

Admini, kas gatavi atbalstīt - ForesT, Pīlīte, l1nk1n, Ūpis, epro*, Slāpeklis (es tā ceru)

Ko vēlētos - Vēlos vissvienkāršakas acc tiesības, lai varu pļurksteļiem un rupekļiem aizvert mutes un čiteriem uzlikt banus! nekas vairāk man nav vajadzīgs vismaz pagaidam!

P.S. Par postiem forumā apsolos laboties, ka arī vairāk postot.

Edited by Temdems
Link to comment
Share on other sites

Atbalstāms čalis. Par cik css ar vien vairāk sāk saukt pēc adminiem, Temdemam iespēja ir jādod. Prātu adminiem nečakarē, čata vēsturē gan lirika ir diezgan spilgta, bet ar acc piešķiršanu gan jau sāks filtrēt ko runā. Es PAR !

Link to comment
Share on other sites

Viss jau būtu labi, bet nu čīteru reportā ir pāris reizes nošāvis greizi,plus pēdējie viņa reporti nav vēl izskatīti.. Ja tur nav kļūdījies,tad es ar abām rokām par.. Gandrīz 400h online time, ir ļoti labi,domāju ka varam dot viņam iespēju.

Reģistrē niku,savādāk nekas uz priekšu nekustēsies..

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā: Nick Temdems ir reģistrēts!

Vai man arī būs jamaksā tā ikmēneša maksa ja būsu dabujis sev acc?

veči es tikai macos, esmu spelejis daudz un dikti, tik daudz kas man ir svešš. Es mācos.

Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!

ForesT taisnība Tev ir, ka emsu kļūdījies pāris reizes un varbūt arī sajos pēdejos, bet lieta tāda, ja būšu ticis pie acc un varēsu admenistrēt, tad es apsolos netikai apsolos, bet arii tā darīsu, ka vērtēsu labak šos reportus(čiterus serverī) un bez iemesla ban nelikšu un ja nebūsu parliecinats jautašu kadam kurš tāds ir un neparliecināts, ka tur ir kāda veida čiti es turpināšu vērot līdz būšu pārliecināts vai ir vai nav.

Peace.

Link to comment
Share on other sites

Es par, jo admini ir vajadzīgi! Un, ja viņš nemācēs apieties ar acc un banānus dos pa labi un kreisi, tad nost noņemt nav nekāda problēma. Bet ar acc nāk atbildība un domāju, ka spēs to novērtēt un pielietot!

Link to comment
Share on other sites

Mēnesī tur sanāk kaut kāds eiro - sms nika abonēšana, bet nedomāju, ka tā būs problēma, ja ņem vērā to, cik mēs tērējam smēķiem/aliņiem un kam tik vēl ne..

Taisniba, nu ja par to es parupesos... :) no problemo amiigo.. :D

Super cik tad noprotu ir 3 REC man, tad kas un kā tālak notiekas?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ja tu gaidi 2. dienā lēmuma pieņemšanu, tad aiztaisi acis, kad sapņo... P.s. par dubultopostiem var noraut sulīgu wārnu. Šoreiz brīdinājums.

Nu tad aveino ser, bet es pa tiešām nezinu, ka te kas notiek! zinu tikai to, ka čiteru ir daudz un tie ir jāapkaro!

Link to comment
Share on other sites

Žēl ka esi tik slinks lai čīteru reportā ieliktu demo par čīteriem nevis pierakstījis ka čells pašlaik spēlē.

Tavus čīteru reportus neesmu izskatījis nezinu vai proti atšķirt vai nē.

Un man nepatīk ja mani liek pie rekomendējamiem adminiem, ja neesi man neko vaicājis.

Palikšu neitrāls un nelec ārā no biksēm, 2as dienas gaidīt kad kāds galvenais izdomās ko ar Tevi darīt ir pupu mizas.

Link to comment
Share on other sites

Žēl ka esi tik slinks lai čīteru reportā ieliktu demo par čīteriem nevis pierakstījis ka čells pašlaik spēlē.

Tavus čīteru reportus neesmu izskatījis nezinu vai proti atšķirt vai nē.

Un man nepatīk ja mani liek pie rekomendējamiem adminiem, ja neesi man neko vaicājis.

Palikšu neitrāls un nelec ārā no biksēm, 2as dienas gaidīt kad kāds galvenais izdomās ko ar Tevi darīt ir pupu mizas.

Demo nepieliku, jo taja bridi pats spēlēju un demo uz doto momentu nevareju ielikt un nemaz tāda nebija, tulīt pielikšu.

Atvaino par to, vienkarsi ieliku cilvēkus kurus zināju un kuri zin mani ka speletaju. Un tieši šie admini ir bijusi serveri, kad es spēlēju. Tapec domāju, ka nebūs problēmu, arī tas, ka esam kko voice chata runajusi un ta!

ok my bad!

Atvainojos arī parējiem adminiem par to ka pieliku pie rekomendētajiem adminiem bez jautāsanas.!

Starpcitu uzaicinaju tevi skype lai paautatu, tik nevareju sagaidit apstiprinajumu un tamdēļ rakstīju tā kā man tajā momentā, brīdī likās visspareizāk!

Gaidisu kaut nedelu, nav problemu!

Saprotu, ka jums ir sava kartība, kuru es nepazīstu un nezinu, bet veči nevajag jau aizsvilties pie katra sīkuma!

Katrs var kļuīties! Cik vien varu mēģinu iepazīties ar noteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...