Jump to content
GIGN Forum

Online kazino? Sis ir iespejams?


NeoX
 Share

Recommended Posts

Bet bija jaizmegjina. Var ari lidzigi uz tokjikiek dariit. Izvelies vienu komandu. Kaut to pashu Rigas Dinamo. Un liec tikai uz Rigas dinamo kur ir 2 vai vairak koef. Ja zaude, dubulto savu likmi un liec atkal. Vienmer Tu vineesi,ja likme izies. Ja vinne saac atkal no pirmas likmes. Esmu ari domajis pa sho variantu,bet hokejs butu diezgan slikts variants. Vajag kaut ko tadu,kur nav neizshkjirta :) ir visspar tads sporta veids? Un ja. Ja jau esi kadas 5speles zaudejis pec kartas un likme jau jaliek ir piemeram 200ls (oj nu jau eiro) tad mizhamais ir. Bet ja vinja Tev iziet Tu vienalga esi ieguvis visu atpakalj plus to vienu sakuma likmi. Shis butu labaks neka megjinat kazino :) spriediet pashi.

h1tex man sen shada ideja bija, bet jaliek uz nichu DINAMO SPELEE visu laiku, jo koefs vnm 4,5 un tu visu laiku 4karsho... vienu bridi vispar bija 4nichas :) Musejiem patik spelet overtime, bet nu jau sezona iet uz beigaam, nu jau taa pieticiigi :)

Link to comment
Share on other sites

Un kas notiek, ja tava likme 16x pec kartas nofeilo? Tev ir 65k Ls?

Protams, tu teiksi, kada varbutiba,ka ta notiksies? 1/65000. Bet atkartojot so metdi 32000 reizes (teiksim, tu esi jau nopelnijis 32000),iepeja, ka bus bijusi liela neveiksmiga 16x neveiksmu serija jau vairs nav 1/65000, bet drizak 1/2.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir viss atkarigs no ta cik liela likme :) var likt ari pa 1 eiro, tad 2...tikai lenam ies uz priekšu. Bet ja ir kads lieks simtiņš tad var atļauties vairak :) cik tagad papētīju. Šo varētu darīt uz tenisu. Paņemt kadu vidusmēra spēlētāju, kurš mēdz parsteigt.

Bet neesmu gudrs tenisa,nezinu. Bet šobrid ņemos pa nhl. Paņēmu 3 komandas un bliežu. Saku ar 30 tagad ir 80. Vienigais man Caps drusku iegaza, tagad nakamais bus 40 uz vinjiem pret blues, ceru vispar ka tur bus 2 kaut kas :D

Link to comment
Share on other sites

Goodmen, man skiet, ka hokeja komandas iespeja tikt pie neveiksmu/veiksmju serijas ir krietni lielaka, ka random.

Beefs

... 80 -> 160 -> 320 -> 640 -> 1280 -> 2560 -> 5120 -> goodmenam beidzas nauda

un tas ir pie 12 neveiksmju serijas, kas nav tik nereali!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Iespeja ir liela. Bet vel ir viens glabšanas gajiens :D kjip ja izkriti piem. Uz 80 nakosho neliec 160 bet 80, tad ir pa 0 ja iziet.

Nakoshais ir, ka liek tikai uz koef 2. Un vienai komandai kaut 5 speles pec kartas lai turetos uz 2 ir neiespejami. Reali no kadam 10 spelem jau tik kadas 4 bus koef 2. Un skatoties lai aizzaudetos lidz 10kartai Tev vajadzetu kadas nju es nez 20 speles? Un par tadu zaudejuma seriju vel nebiju dzirdejis. Bet,protams, sprots ir sports un viss ir iespejams. Aa tikko atcerejos,laikam Japana tas bija. Kur viena komanda neesot vineejusi 4 gadus :D kaut kur lasiju šito...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Sveiki visiem šeit. Es labi saprotu, ka jums var būt grūti atrast uzticamu bukmeikers, bet es domāju, ka jums ir vērts apskatīt mājas lapā https://ebet.lv/ jo tur jūs viegli varēsiet uzzināt vairāk par derības par sporta, ja jūs interesē šo tēmu tagad. Veiksmi jums. Es vēlu jums veiksmi ar to visu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...