Jump to content
GIGN Forum

Hello


isaiahrashad
 Share

Recommended Posts

Iegaju serveri uzreiz bans ne speleju ne ko teicu.

Teksts no konsoles:

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 7011

| ADMINS: Spalva

| NOBANOTAIS NIKS: Isaiah Rashad

| NOBANOTAA IP: 91.188.44.86

| IEMESLS: lohs

| UZLIKTS: 03.01.2014 18:11

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv

DEMO:

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2014-01-03/weekly-cs.gign.lv-1401031759-de_nuke.zip

Link to comment
Share on other sites

Man nav ko atslābt! Tur nāca vesela rinda pēc kārtas iekšā ar wh, arī šamais bija viens no viņiem un ilgi nedomājot, reason ir lohs - wh! :D

Starpcitu, es viņu nobanoju jau tad, kad viņš bija izgājis ārā, nesaprotu, kā tie idiņi maina tos ip...

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

Man nav ko atslābt! Tur nāca vesela rinda pēc kārtas iekšā ar wh, arī šamais bija viens no viņiem un ilgi nedomājot, reason ir lohs - wh! :D

Diemzel tas nebiju es. Sodien es esmu speleju kadas 4 mapes vabut pa visu dienu, stadarta es speleju ar niku shingaling, so niku uzliku ka piedurienu, jo biju uzkumarijis un klausijos so Izpilditaju Isaiah Rashad.

Link to comment
Share on other sites

Diemzel tas nebiju es. Sodien es esmu speleju kadas 4 mapes vabut pa visu dienu, stadarta es speleju ar niku shingaling, so niku uzliku ka piedurienu, jo biju uzkumarijis un klausijos so Izpilditaju Isaiah Rashad.

Tas nekas, ka šodien izdomāji uzkurīt - tāpat ieliec demo! :)

Jau ienākot serverī man džeki bļāva, lai banoju, lai vēl kāds paskatās!

P.S šitie niku mainītāji - man vieglāk ir uzlikt banu, nevis klausīties kā mazie "lielie" dirsēji kaut ko klepo par to, ka random čalis spēlē ar WH...

P.S.S Es cs nespēlēju, lai 30minūtes sēdētu spectators un skatītos, vai kāds čalis pēkšņi nav ienācis ar wh, tieši tādēļ banoju!

Link to comment
Share on other sites

kapec man butu jalieliek un JAMEKLE cita speletaja demo. Tad sanak ta , ka kads tev blauj admin cata , ka konkreti sim speletajam ir chiti tu vinu uzreiz bano , neskatoties?

Jā, tā sanāk!

Kā tas var būt, ka tev un tam citam spēlētājam ir vienādi nicki? :D

Demo - http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2014-01-03/weekly-cs.gign.lv-1401031729-de_survivor.zip

Link to comment
Share on other sites

Nezinu Good, labi es banu pats tam čalim noņemšu, vienkārši kad ienācu serverī, man admin čatā uzreiz bļāva - "Dupsis" un bija vēl kaut kādi, kas teica, WH, WH... Ar xlast, atradu un pēc IP izbanoju, redzēju, ka viņš ir atpakļ de_nuke un banoju uzreiz, jo tie pidiņi tik fiksi nomaina ip, ka pakaļā...

Nē, banu nevaru noņemt.. Good, noņem, lūdzu! Man rāda - you dont have acces to that command... :(

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

Nezinu Good, labi es banu pats tam čalim noņemšu, vienkārši kad ienācu serverī, man admin čatā uzreiz bļāva - "Dupsis" un bija vēl kaut kādi, kas teica, WH, WH... Ar xlast, atradu un pēc IP izbanoju, redzēju, ka viņš ir atpakļ de_nuke un banoju uzreiz, jo tie pidiņi tik fiksi nomaina ip, ka pakaļā...

Nē, banu nevaru noņemt.. Good, noņem, lūdzu! Man rāda - you dont have acces to that command... :(

No šī saprotu, ka tev teica ka čalis spēlēja ar wh, tu atradi pēdējo viņa ip, un nobanoji, ja ?

Un es no adminiem saņemu heitu par to ka tiešām pārbaudu, vai spēlētājs čīto, un dodu banus tiem, kas sarkastiski brauc virsū man par to, ka nebanoju uzreiz pēc tam, kad kāds adminčatā reportē čīteri. Seems legit.

Link to comment
Share on other sites

Tas nekas, ka šodien izdomāji uzkurīt - tāpat ieliec demo! :)

Jau ienākot serverī man džeki bļāva, lai banoju, lai vēl kāds paskatās!

P.S šitie niku mainītāji - man vieglāk ir uzlikt banu, nevis klausīties kā mazie "lielie" dirsēji kaut ko klepo par to, ka random čalis spēlē ar WH...

P.S.S Es cs nespēlēju, lai 30minūtes sēdētu spectators un skatītos, vai kāds čalis pēkšņi nav ienācis ar wh, tieši tādēļ banoju!

Tu tagad banosi jebkuru uz kuru parādīs ar pirkstu?

Link to comment
Share on other sites

Tas nekas, ka šodien izdomāji uzkurīt - tāpat ieliec demo! :)

Jau ienākot serverī man džeki bļāva, lai banoju, lai vēl kāds paskatās!

P.S šitie niku mainītāji - man vieglāk ir uzlikt banu, nevis klausīties kā mazie "lielie" dirsēji kaut ko klepo par to, ka random čalis spēlē ar WH...

P.S.S Es cs nespēlēju, lai 30minūtes sēdētu spectators un skatītos, vai kāds čalis pēkšņi nav ienācis ar wh, tieši tādēļ banoju!

tad kādēļ pieteicies par adminu būt, ja negribi darīt to, kas adminam jādara? Apnika pienākumi, raksti atteikumu. Tā tak civilizētās sabiedrībās parasti notiek, es kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Dodiet viņam pārbaudes laiku, jo 3dienās, otrs moments. Ja nekas nemainās un turpina acc lietot kā lohs, ŅEMAT NOST!

ko? :D es nezinu kas tu esi par fruktu, bet shaubos ka tu vari spregat uz Spalvas kursh te ir no pirmsakumiem , salidzinot ar vinju tu esi te 0

Link to comment
Share on other sites

Es jau iepriekš rakstīju, ka ja nav ko pateikt, tam ir izdomāta SPAM sadaļa..

Iesaku moderatoriem, visiem offtopic salikt warn level - 90%, lai nesprēgā un nebraukā ar muti!

P.S Neviens man neko nekur neņems, neuztraucieties, tie, kuri uztraucas!

P.S.S Kļūdīties ir cilvēcīgi un neklūdās tikai tie, kas neko nedara, uh, te daudz tādi pemēri, sākot ar kaut kādu Ūpi, u.c. indivīdiem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...