Jump to content
GIGN Forum

Spalva


Tumshais
 Share

Recommended Posts

Mape cpl_mill, biju CT, palicis viens. Blakus man nokritis C4, kuru sargāju. Admins Spalva sāk mani slapot, kamēr nositos (bija maza HP). Kad viņam tika prasīts kāpēc tā darīja un, lai vismaz atvainojās, atbilde bija "es daru kā gribu un kā uzskatu par pareizu".

Pēc tam de_aztec nākamā map viņš ilgu laiku bija afk esot CT.

Vēlāk tajā pašā de_aztec pie Ts bija ienācis player ar nick (...) unitaz un meta savam team flash visu laiku, adm Spalva to vienkārši ignorēja.

P.S. Tajā pašā kartē, tas pats Spalva vienu CT par misijas nepildīšanu vēl slay`oja divreiz - raunda beigās un nākamā sākumā.

links uz demo

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-12-30/weekly-cs.gign.lv-1312301935-de_cpl_mill.zip

jautrība sakās 16:57

Edited by Tumshais
Link to comment
Share on other sites

Izklausas ljoti neforshi no Spalvas puses, galvaa maz vai butu sakapis, bet nekadu baigo parkapumu neredzu, LAI NONJEMTU ACC vienigi , varetu izteikt bridinajumu, pasmieties un klapet ciet... Nakamreiz skatiisimies nopietnaak!Spalva tomer ilgi ziedojies gign labaa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Spalva nemāk izmantot amx komandu ar kuru slay player par misijas nepildīšanu.

Tas ir normāli ka viņš slay gan raund beigas gan sakumā? ( par to ka neizpilda misiju)

Un map tā arī tas Alnis tā arī nenomainīja. (cs-italy as_oilrig cs_italy)

Foršs adm.

Edited by Tumshais
Link to comment
Share on other sites

Alnis ir tikai viens no mums! Laikam būs jāiedod tev mazais kretīn atpūsties no cs uz pāris dienām, ko arī izdarīšu, ja tu te kaut ko ierakstīsi vai mācīsi mani dzīvot! Atšķirība no mums ir tāda, ka tu esi maziņš kretīns ar lielu muti un lēkā tur, kur nevajag, nav nekāds brīnums, ka man ir acc un tev nē!

Link to comment
Share on other sites

Alnis ir tikai viens no mums! Laikam būs jāiedod tev mazais kretīn atpūsties no cs uz pāris dienām, ko arī izdarīšu, ja tu te kaut ko ierakstīsi vai mācīsi mani dzīvot! Atšķirība no mums ir tāda, ka tu esi maziņš kretīns ar lielu muti un lēkā tur, kur nevajag, nav nekāds brīnums, ka man ir acc un tev nē!

Iedomīgs pēc vella! Bet pēc visa augstāk minētā izskatās, ka Tu ar to savu acc neproti apieties.

Link to comment
Share on other sites

Atkal Spalva malacis.

Vakar spēlējām map de_nuke. Viss būtu taka okay, bet spēlētājs ar nick killer [unauthorized] sāka izcelties ar "Gramatna Atregulētu cfg jeb Configu" .

Pēc kāda laika saka bļaut gan dreamcatcher gan pārējie spēlētāji ka killer [unauthorized] ir AIM.

Un ko dara Spalva?

NEKO !!! Vienkārši IGNORĒ un spēlē tālāk jo killer [unauthorized] un Spalva ir vienā team un viņam tas netraucē.

Tad es sāku specot rakstīt dem uz killer [unauthorized] , un pēc kāda laika arī Spalva iegāja Spec.

Bet tad killer [unauthorized pārāk izcēlās uz izgāja no serv.

P.S. nedaudz izraisa ka Spalva slapo un slayo tos kas viņam nepatīk. Tad vienu raund viņš slayo mani par missijas nepildīšanu tad atkal citus raund viņam ir vienalga un neslapo nevienu , jo tas tak neesmu ES.

Visi admini kā admini šis indivīds vienīgais izceļas ar savu "pohujismu".

TAS IR NORMĀLI??!!!

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2014-01-02/weekly-cs.gign.lv-1401021731-de_nuke.zip

laiki uz aim iespaidīgākie :

06:55

10:30

Link to comment
Share on other sites

Davaj, taisam seriālu!

Vispār, ja agrāk pat par kick nerakstīja sūdzības neviens, tad šis indivīds ir noteikti izpelnījies banānu no manis personīgi, ko arī iedošu, lai atpūšas no cs! :D:)

Viņš smuki māk "runāt", žēl, ka ivņš nav ielicis nevienu demo, kur viņš pats ir ļoti daiļrunīgs!

A visi citi, kuriem te nav pa tēmu ko piebilst - ejiet uz SPAM sadaļu un tur izvēršaties, cik jums tīk! :)

Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Kā kaut kāds smerdelis vispār te atļaujas braukt ar muti, kurš GIGN ir pievienojies pirms mēneša? :D

Es te esmu jau 10-gadus, uzticīgi kalpoju un banoju visus kretīnus, taču te kaut kāds maziņš ņedorostoks man kāps uz galvas - nu nē! Ziniet, veriet ciet, jo tam indivīdam tik un tā būs BANĀNS!!! :))

Link to comment
Share on other sites

Nē, es banošu, ja viņš vēl daudz drs.. un lēkās acīs ar stulbām, nevajadzīgām replikām :D Kaut kā tos demo viņš nav nezin kapēc ielicis, lielais varonis :(

Atceros, ka pirms gada bija tā, ja kāds uzrakstīja sūdzību par kick - značit biji pelnījis kick, kuram automātiski nāk klāt piecminūtnieks :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...