Jump to content
GIGN Forum

BANS ČUKURAM, ATKAL. UN ATKAL OFFISĀ.


g2b
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 6082

| ADMIN: ForesT

| BANNED NAME: Čukurs

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:297677068 (nosteam generated ID)

| REASON: bot wh

| TIME SET: 2013-12-10 14:44:08 (1 hours 1 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/6082

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: bot wh! More info in console..

Disconnect: Kicked by Console : PERMANENTLY BANNED! Reason: bot wh! More info in console.

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2013-12-10/20131210-1430-cs_office.zip

Da, ladna. Atkal offisā? Nopietni? Kur tur ir wh?

Link to comment
Share on other sites

..

un kas man tur jāredz? nosaucat laikus un es pateikšu, kāpēc tur nav wh. Tīri jūsu ņerkstēšanas dēļ paprasīšu vēlvienam cilvēkam viedokli.

Nu nezinu, vai es esmu lohs,vai kā,bet noskatoties vēlreiz, es joprojām redzu tur wh... Cik reizes skatoties pa malām,kad ir pretinieks viņš piezūmo,kad nav skrien tālāk, tas pats augšā, kādi divi, vai trīs ekstrasensa gājieni..

Naked noskatīsies?

Link to comment
Share on other sites

maddn apgaismo mani kas ir wallhacks?

es to demo skatoties viennozīmīgi saku ka tur ir wh.

un no skaņas tur ne miņas, un cmon kurš awp_india izmanto skaņu vrb beigās kad esi pēdējais palicis.

Bet tie visi momenti kur visu laiku zin kad nāks ārā.

anyway ja tur tiešām nav wh tad es esmu lows uz čīteru atšķiršanu.

ver vien ciet, līdz nākamajam banam..

Link to comment
Share on other sites

ui bļed, indija? a huļi indija, noskatījos to demku kurā banots proti office, rīt apskatīšos indiju, bet mazajās mapēs pieķert kādu ar wh ir krietni grūtāk, tas tā - jūsu zināšanai.

Ja banojat par citu mapi, tad lūdzu turmpāk pierakstīt wh@dd2 vai ko tādu, es automātiski ņemu to demo kuru piedāva nobanotais.

Link to comment
Share on other sites

Lai jau būtu kārtējais warns, par nepareizu esamību šeit ( kā to maddn uzskata), bet es piekrītu slāpeklim!!!! Jebkurā situācijā var novelt vainu uz skaņu un haļavām. BTW apgaismo sevi, kas ir wallhack, jo Šajā banā viss izskatijās pamatots!

P.S. Ja pretenzijas vispār pret mani, tad PM.

Link to comment
Share on other sites

Madn, tak neiekarsti, bet es jau no 1majiem postiem sapratu, ka banots tika delj Indijas mapes, kuraa esot neparprotams WH, lai gana no pasha sakuma izskatijaas,ka tas ir tavs chomaks, kuru aizstavi, bet labi ka pats vismaz pamaniji un atdzini savu vainu, ka indijas mapi neesi skatijies... Es domaju, ka sheit arii Naked CSS experts varetu iemest aci :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

yo.

maddn nav mans čomaks, nedz arī kāds cits no gign.

a, huļi goodmen tu te lien?

un jā, banots ir par indiju.

Ja tomēr uzskatīsiet, ka bans ir pamatots, tad nekas ļauns arī nenotiks. WH MAN NAV.

Šūterus nespēlēju pirmo gadu, radaru un skaņu izmantot māku, def spotus zināmajās mapēs zinu.

Bet nu faking jāņem vērā, ka mani 2x nobano ofisā, kur nav pat neviena ĪSTA wh momenta.

īp un niku nomainīt māku. tā kā ja gribu spēlēt, tāpat spēlēšu..

čill.

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

īp un niku nomainīt māku. tā kā ja gribu spēlēt, tāpat spēlēšu..

čill.

Taa arii gribas atpakalj busteri, lai liekas bani uz pc id vai ka to sauca(jau aizmirsu), lai shitadi pimpji suka ar savu mainishanu!

chill.

cik atceros shito no gx.lv mazs bomzitis vien biji, tapec shaubos, ka esi baigo skillu sakachajis.

ja ja, liekat man to warnu, man poh.

Link to comment
Share on other sites

indijā ir divas kastes, viņš šauj pa tām kastēm ja dzird/redz radarā, ka tur ir akšens. Viņš cenšas izspiest foršus killus, tas arī viss. Tur kur čalis ir aiz malējas kastes, kā viņš zin? Vienkārši - visos gadījumos, pa viņu tiek šauts no otras mapes stūra tb viņš viņu redz radarā! (nezinu kāpēc, bet man nerādijās radars tajā demka - bet tas būtību nemaina, ka viņam vaig būt redzamam radarā). Jā indija tas radars ir ļevijs, bet tāpat tak saprast var kur krisī.

VIENS MOMENTS, VIENS! Kur pēkšņi skatās lejā tuneļus un nošauj ķīniešķeburu[nosound], to noteikti varēja dzirdēt, bet likās tāds jocīgs. Un par vienu tādu, fifty/fifty banus neviens neliek, tobiš liek - bet es novācu.

Jebkurā situācijā var novelt vainu uz skaņu un haļavām. BTW apgaismo sevi, kas ir wallhack, jo Šajā banā viss izskatijās pamatots!

Jebkurā situlācija var piesiet wallhacku, bet tev vaidzētu skatīties no otras puses. Vai un kā viņš varēja zināt? Ja es atļautu jums banot par to, kas jums liekas, tad serverī tagad skraidītu divatā tu ar slāpekli nu vai arī tu viņu jau būtu nobanojis.

Madn, tak neiekarsti, bet es jau no 1majiem postiem sapratu, ka banots tika delj Indijas mapes, kuraa esot neparprotams WH, lai gana no pasha sakuma izskatijaas,ka tas ir tavs chomaks, kuru aizstavi, bet labi ka pats vismaz pamaniji un atdzini savu vainu, ka indijas mapi neesi skatijies... Es domaju, ka sheit arii Naked CSS experts varetu iemest aci :)

Vainīgs, nepaskatījos kas ir tā pa demku, kuru forests iemetis, bet neviens līdz Slāpekļa QQ nebija iemetis kaut vienu vārdu pa indiju, tāpēc sorry veči.. Kas attiecas uz demo, tur nav ko redzēt - pietiks ar to ka izniekojāt manu laiku, ja kādam ir velme tad varat sūtit Nak3dam PM etc - es tiešām neredzu tam jēgu. Lieki teikt, ka šo indivīdu es nepazīstu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...