Jump to content
GIGN Forum

Problēma ar fps "dropiem"


Ectasy
 Share

Recommended Posts

Hey!

Nu jau kādu labu laiku ir viena nenormāli kaitinoša lieta, fps dropi. Jebkurā spēlē dropo fps pēc noteikta laika intervāla, teiksim paiet 20 sekundes, fps automātiski no 200 nokrīt uz 20-40, pāris sekundes tā paliek, tad atkal uzlec uz 200 un tā visu laiku, nesaprotu kas varētu būt pie vainas, esmu iztīrijis putekļus no visām iespējamajām detaļām, esmu čekojis arī vai CPU nepārkarst un nē, viņš nepārkarst, esot spēlē uzlec max uz 10 procentiem. Varbūt cietais pie vainas? Any ideas?

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Cik palasiju nedaudz, itka palidzot bios updeits, bet ne visiem. Daziem palidzot kkadi last drivers no offcial web'a. Tev uzinstaleti diska draiveri? Vari pameiginat abus. Cits saka, ka palidzejis izvilkt karti no pc, ievietot atpakal. Zinu, skan samera absurdi, bet palidz :coffee:

Link to comment
Share on other sites

Cik palasiju nedaudz, itka palidzot bios updeits, bet ne visiem. Daziem palidzot kkadi last drivers no offcial web'a. Tev uzinstaleti diska draiveri? Vari pameiginat abus. Cits saka, ka palidzejis izvilkt karti no pc, ievietot atpakal. Zinu, skan samera absurdi, bet palidz :coffee:

Starpcitu par biso updeitu arī biju iedomājies, bet problēma, ka nezinu, kā to izdarīt. Latest driveri vismaz video kartei ir, šodien vēl novilku mātesplatei tos chipset draiverus, nezinu gan vai pareizi visu izdarīju, bet jā. Heh, nu varbūt, nebūs jau pirmā reize kad kas līdzīgs nostrādā. btw, Paldies par ieteikumiem. :)

Link to comment
Share on other sites

ar šādu variantu, labāk lai pamēģina pret sienu padauzīt to kompi.

tev meistars ielika psu, bet vai viņš pārbaudija vai tāds :shit: dara nepieciešamo?

Es atvainojos par linku, vnk iemetu pirmo kas izleca, bet google pilna - https://www.google.l...n-US%3Aofficial

Courage Tu augstak postus lasiji? Vai maz meiginaji ieguglet problemu? Cilvekiem ar daudz labakiem PSU ir si pati problema, vai tavuprat visiem viniem ir beigts PSU?

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Nevarētu būt, ka pēdējie nvidia draiveri pie vainas? Es sev arī tieši tādu pašu problēmu konstatēju. Pirms clean install un ar vecākajiem nvidia draiveriem nekā tāda nebija.

edit: karte gts250

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Hmm, iespējams, jo draiveris ko man piedāvā diskā ir vecāks, kā tas ko es vilku no nvidia mājas lapas, varbūt būs jāpamēģina downgreidot.

p.s. PSU ir vakar iegādāts un ielikts, stipri šaubos vai tas varētu būt pie vainas.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...