Jump to content
GIGN Forum

Reāli kruts dīls! Liks jūsu ausīm asiņot!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir nepieciešama neliela testa komūna softam, pie kura strādāju.

Softs (www.sonarworks.com) ļaus jums izkoriģēt jūsu skaļruņus/telpu un baudīt reāli krutu skaņu.

Lai softu lietotu būs nepieciešams pēc iespējas labākas kvalitātes mikrafons, bet teorētiski vajadzētu varēt operēt arī ar austiņu mikrafonu.

Ar mikrafonu jūs darīsiet vairākus mērijumus un pēc tam iegūsiet koriģētu skaņu.

Skaņu koriģē:

* VST plugins

* AAX plugins

* RTAS plugins

* AU plugins

attiecīgi, jums vajadzēs player, kurā var iekraut pluginu. Iesaku izmantot foobar zem Windows.

Kas vēlas testēt, piesakas šajā topikā, īsi aprakstot savu mikrafonu, skaņas sistēmu un telpas iekārtojumu. Labākie TRĪS dabūs softu testēšanai! :)

(softa pilnā versija maksā 600$$$)

Cik esmu pats testējis, skaņa reāi uzlabojas - ļoti svarīgi studiju džekiem un tiem, kam patīk baudīt mūziku.

friedly.png

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nak3D - šaubos. Varētu būt realsoundlab?

Teddy, mums jau ir kruto čaļu fēdbacks. Vēlējos padalīties ar jums un ļaut uzlabot skanējumu mājās.

Piemēram - tev stāv ahujena krutā Logitech sistēma ar uber subwoofer n shit - pateikšu uz reizu - skaņa - ģermo. Bet pēc korekcijas - konfekte! :)

Tiesa - es tiko notestēju ar parastu lēto mikrafonu un rezultāti ir sūdīgi, jo tam mikrafonam dranķīga raksturlīkne virs 3kHz. Bet ja kādam mētajas mājās kaut kas nopietnāks, tad korekcijai vajadzētu dot reāli krutu efektu.

Varu arī pateikt, ka, piemēram, visas RRR tumbas ir galīgs suds (ieskaitot giantus) un korekcija ļoti palīdz. Tiesa, ne augšām, jo RRR augšējie skaļruņi vienkārši šņāc (koriģē kā gribi).

Edit: Nak3D - pastasti, kas par caliem naca pie jums uz apple veikalu un ko vini darija?

Edit2: reali vajag aiznemties beats pro austinas, kads var aizdot (varam vienoties par honoraru). kiniesu fake neder, tikai originalas.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nē, tie bija puiši no http://www.coneqapp.com

Principā vairāk vai mazāk taisa tos pašu ko Tu, tikai pa lielam priekš makiem. Bet cik noprotu nodarbojās arī ar PC/Android/Beats produktu optimizāciju.

Nāca ar savu tehniku, un mērīja kosmisko enerģiju. Nu pa lielam to pašu ko Tu dari, tikai nezinu vai Tu reāli arī uz produktiem to visu testē un mēri. :)

Link to comment
Share on other sites

Microlab Solo 6C

Mikrofons iekš Steelseries 3Hv2

http://steelseries.com/products/audio/steelseries-3hv2

Ja nemaldos, tad 17m2, taisnstūris.

Tiešām vēlos noskaidrot normāli novietojumu šīm tumbām, jo atsauksmes par tumbām bija labu labās, bet mani pagaidām neapmierina to skanējums. Iepriekš bija Logitech Z4, kas manuprāt, skanēja maķenīt labāk..

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...