Jump to content
GIGN Forum

Piedāvājums


Ectasy
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tātad piedāvāju kādam stīmā nopirkt spēli vai vairākas, kā giftu, 18.10 eiro vērtībā pret CD Keyu šim brīnumam - http://www.g2play.ne...-Steam-Key.html

mw3 šeit maksā 10.53, es piedāvāju pretīm jebko no steam store 18.10 eiro vērtībā jeb 12.72ls.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Beef, tā arī nedabūji?

edit: btw, tu izlasīji, ka jābūt RU IP, lai varētu aktivizēt spēli steamā?

Es personīgi no tā saita vairs neko nepirkšu. NS2 man un vēl simtiem cilvēku iesmērēja zagtas spēles. Atgrieza atpakaļ tās portāla monētas tik daudz, cik tā spēle tobrīd maksāja. Par cik bija lielas atlaides, tad neko daudz atpakaļ es nedabūju. Vismaz ne tik, lai kaut ko sakarīgu bez piemaksāšanas varētu paņemt.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Beef, tā arī nedabūji?

edit: btw, tu izlasīji, ka jābūt RU IP, lai varētu aktivizēt spēli steamā?

Es personīgi no tā saita vairs neko nepirkšu. NS2 man un vēl simtiem cilvēku iesmērēja zagtas spēles. Atgrieza atpakaļ tās portāla monētas tik daudz, cik tā spēle tobrīd maksāja. Par cik bija lielas atlaides, tad neko daudz atpakaļ es nedabūju. Vismaz ne tik, lai kaut ko sakarīgu bez piemaksāšanas varētu paņemt.

Izlasīju, jā, bet caur VPN to visu var dabūt gatavu. :)

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Nu it kā vienu keksu sazīmēju... būs jāuzprasa .. vienīgi nesapratu, vai ir īsts, jo šis teica, ka esot varējis stumdīt mākoņus. :)

Beefs

Nejau caur forumu? :D

Nesaprotu, kāpēc tu šaubies par to, vai ir īsts. Vaitad kaut ko tādu arī nevarētu gaidīt?

Kāpēc vispār to gribi? :D Dzīves jēgu meklēsi?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...