Jump to content
GIGN Forum

Bitcoin


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

- tik pat limitets, ka skaitli no 1-1000, kuru ciparu summa dalas ar 3.

Nē, fiziski nav iespējams saražot vairāk par 22 miljoniem bitcoinu. Tad ir sasniegts limits. Dolāru var emitēt cik uziet.

Jā, tādēļ ka bitcoinā ir virtuāli noteikts, ka tas ir hash, kuram cik tur pēdējie biti ir 0. Šo bitu skaits ir vienkārši tupa vienošanās. Kādu dienu kāds var izdomāt - a davai samazinam bitu skaitu, lai būtu 2x vairāk bitcoinu un tos būtu 2x vieglāk "rakt". Piedevām - jebkurā mirklī var rasties cita kripto-valūta, kas izmanto vienkārši citu hash algoritmu - proti - reāli šim hasham nav nekāda vērtība.

- transakcijas nemaz nav atras. Patiesiba, tas pat nav iespejams veikt, kad notiek kartejais uzbrukums bitcoina tiklam.

Tu nemaz nevari uzbrukt Bitcoin tīklam. Vari uzbrukt apmainas punktiem. Klaji meli.

Transakcija nav apstiprināta, kāmēr vairāki dalībnieki tīklā nav to apstiprinājuši parakstītā blockhainā. Blockchainus ir iespējams viltot, iegūstot short-time double spending iespēju.

- padarot visus maksajumu pilniba publiskus. bitcoinu racejiem tapatas ir jamaksa. kas turpinas uzturet bitcoin serverus, kad visi bitcoini bus nomainoti? Kuram bus interesanti validet maksajumus tad?

Bitcoin nav serveru, tas ir p2p network. Un tad uzturētāji/racēji saņems komisijas.

Nav iespējams veikt bitcoin transakciju, ja to nevalidē kaudze network dalībnieku. Ja nav network dalībnieku - nav transakcijas.

- tas tiesam ir pluss? Katra transakcija tikai audze kopejo transakciju vesturi

Nu tas nozīmē, ka tu vari aizsūtīt neierobežotu naudas apjomu jebkur. Nav limitu.

9) Bitcoin var dalīt entajās daļās (dolāru tikai 100).

- and so? :D

So, kad viņs paliek mainstrīmāks, 1 BTC var maksāt dārgi, bet viņu var sadalīt pa 0.0000001 atšķirībā no citām valūtām. Un tad izmantos mBTC. Ērta lietošana

Tas nav ieguvums, bet tikai BitCoina ierobežojumu apiešana

10)Bitcoin ir labs hedging pret dolāra krišanos.

- interesanti, kas ir bitcoint heding pret bitcoin krishanos?

Tāpēc, ka kad dolārs krītās, citas valūtas, to skaitā BTC kāpj un tā var izbalansēt portfolio labāk.

Par kādu izbalansēšānu tu runā? Atceries, kad pirms pāris mēnešiem bitcoin nokrita no 250 uz 60?

11)Reāls segums (elektrība)

- tas nav reals segums. ta ir zeme nomesta nauda rekinot bezjedzigus hashus. tad pirmskaitlus ir jedzigak rekinat.

Tā nav zemē izmesta, jo maineri saņem atalgojumu bitcoinos.

Tas tā patās arī darbotos pie daudz resursu mazāk prasošiem ķēdes validācijas algoritmiem.

12)Minimālas komisijas salīdzinājumā ar paypal, bankām un jebko citu.

- banku komisijas tikai samazinas. Cik tiesi bitcoinam ir komisija no viena darijuma?]

Atkarīgs no darījuma: https://en.bitcoin.i...ransaction_fees

13)Semi-anonīms. Visi adrešu pārskaitījumi ir publiski (blockchain), bet nekur nav info, kam pieder adrese.

- ari par shito es shaubos, cik tas ir anonims kad kads tiesham sak petit transakciju vesturi un no kurienes un kursh ir sanemis bitcoinus. lai to apietu, jataisa ntie fake konti un kaudzem transakciju - tas vairs nav leti, vienkarsi un erti.

Tas var būt reizē gan labi, gan slikti. Atkarībā no personas, kuru interesē.

Tātad nevalīds punkts.

3) Atvērts kods

- tu taja esi skatijies?

Ja.

Dirs tik tālāk.. :D

1) Aizsardzība pret inflāciju

- nezinu, kadelj tu vispar sito attiecinaji uz bitcoiniem, kuru vertiba leka menesa griezuma par 100% un vairak.

Pričom tas? Inflācija notiek, kad naudas vērtība krītās. Tas notiek, kad nauda tiek mākslīgi emitēta. Tas nav iespējams ar Bitcoin, jo viņa aug ļoti prognazējumi un ir griesti.

Inflācija notiek, kad preces šodien maksā dārgāk, kā vakar. Vai tad tieši tas nenotiek tagad ar bitcoinu? Agrāk prece maksāja 1nu bitcoinu, jeb 60$, šodien jau 1nu bitcoinu, jeb 200$. + pie tik spekulatīvas "valūtas" pārdevēji vienkārši liek precēm augstāku cenu, baidoties no svārstībām.

Link to comment
Share on other sites

Par kādu izbalansēšānu tu runā? Atceries, kad pirms pāris mēnešiem bitcoin nokrita no 250 uz 60

Un uzkāpa atpakaļ uz 120. Ok, tas šobrīd ir volatīls, jo sākotnējā stadijā un ir daudz spekulatoru, ieskaitot mani.

Jā, tādēļ ka bitcoinā ir virtuāli noteikts, ka tas ir hash, kuram cik tur pēdējie biti ir 0. Šo bitu skaits ir vienkārši tupa vienošanās. Kādu dienu kāds var izdomāt - a davai samazinam bitu skaitu, lai būtu 2x vairāk bitcoinu un tos būtu 2x vieglāk "rakt". Piedevām - jebkurā mirklī var rasties cita kripto-valūta, kas izmanto vienkārši citu hash algoritmu - proti - reāli šim hasham nav nekāda vērtība.

Tas nav tik vienkārši. Tur sistēma tāda, ka tas jaunais chain ir jāpieņem vairumam maineru. Ja kaut kāda grupa izdomās taisīt figļi migļi, citi nepieņems. Vienīgais, kas to apdraud ir 51% uzbrukums no mining pool, bet tas šobrīd tie kontrolēts. Kaut kur bija charts ar tiem pool'iem. Jo vairāk cilvēku to izmanto, jo šī iespēja samazinās.

Transakcija nav apstiprināta, kāmēr vairāki dalībnieki tīklā nav to apstiprinājuši parakstītā blockhainā. Blockchainus ir iespējams viltot, iegūstot short-time double spending iespēju.

Jaa, ok, double spending risks pastāv. Bet tas ir ārkārtīgi mazs risks. Lai būtu objektīvāk, te ir visi RISKI https://en.bitcoin.it/wiki/Weaknesses.

Inflācija notiek, kad preces šodien maksā dārgāk, kā vakar. Vai tad tieši tas nenotiek tagad ar bitcoinu? Agrāk prece maksāja 1nu bitcoinu, jeb 60$, šodien jau 1nu bitcoinu, jeb 200$. + pie tik spekulatīvas "valūtas" pārdevēji vienkārši liek precēm augstāku cenu, baidoties no svārstībām.

TIe pārdevēji autoātiski preces vērtības piesaista dolāram. Proti, viņiem cenas ir uzrādītas bitcoinos, bet vadoties pēc dolāra kursa. Takšto viss ir godīgi.

Starp citu, tas 50% attack izmaksātu tagad $520,471,878

http://coinometrics.com/bitcoin/brix

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Es bik nesapratu tos bitcoin rok no zemes vai tomer iegust perkot ??. Es savus savulaik dabuju no x personas kurs draugos dalija. Bet nekadas jegas nebij vairak tikai ka deep weba tiek izmantots tape man sie iesaldeti ta teikt palika. Bet te radas sajuta ka ir raktuve kur var rakt :D vai tas tads ekonomiskais termins

Link to comment
Share on other sites

Te ir ļoti labs raksts, kas labi izskaidro riskus: http://codinginmysle...-plain-english/

Es bik nesapratu tos bitcoin rok no zemes vai tomer iegust perkot ??. Es savus savulaik dabuju no x personas kurs draugos dalija. Bet nekadas jegas nebij vairak tikai ka deep weba tiek izmantots tape man sie iesaldeti ta teikt palika. Bet te radas sajuta ka ir raktuve kur var rakt :D vai tas tads ekonomiskais termins

Programma viņus "rok"

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Bus japaniekojas. Sen gribeju kadu projektu atrast kur vakara pc var ko lietderigu darit. Sakuma biju meklejis ko scientist lai mans pc liela kumosa fragmentu rekina. Bet neko neatradu. Labs ir rit vai sodien. Pasakiet kura pool man list lai. Kopa jautrak ^^ p.s ja man 4 pc es varu visus izmantot ar 1 acc ?

Link to comment
Share on other sites

Bus japaniekojas. Sen gribeju kadu projektu atrast kur vakara pc var ko lietderigu darit. Sakuma biju meklejis ko scientist lai mans pc liela kumosa fragmentu rekina. Bet neko neatradu. Labs ir rit vai sodien. Pasakiet kura pool man list lai. Kopa jautrak ^^ p.s ja man 4 pc es varu visus izmantot ar 1 acc ?

Tagad nav vērts rakt. Tas jau ir pārāk grūti. To var darīt ar speciālu aparatūru tagad (ASIC miners) un neatmaksājas. Ja tici, ka bitcoin vērtība celsies, tad nopērc to. Ja uzskati, ka kritīsies, tad pārdod. Nafig ar to mainošanu čakarēties. Vēl māja nodegs.

Link to comment
Share on other sites

Sodien atveru savu otru reklamas acc, kuru nebiju veris vala jau 40 dienas. Jo sakuma tur tik bija iepeldejis 3$, pa menesi +.

Sodien atveru, man gandriz vai acis no orbitas izleca.

Skatos piea earned 287$. Izradas septembra beigas un viss oktobris, bija sacis nest pelnu. A es ka palureju sakotneji ka pa visu augustu un septembra sakumu kopa 3$, zabil uz turpmako skatisanos :D.

Link to comment
Share on other sites

Tu runa par snake reklamas kontu?? :D

Par 20USD menesi, darbinot kaut kadu bitcoin rakshanu uz kompja.. nu - imho tas var sanakt diezgan neizdevigi. Pat pie optimistiska scenarija, kura tavs kompis sak teret tikai par 50W vairak ka parasti - 50W * 24h = 12santimi diena = 3.6Ls menesi. Bet tas ir pie nosacijuma, ka tu datoru darbini tik pat cik parasti, nevis nonstop 24h + pie optimistiksa 50W + pie nosacijuma, ka tev parak netrauce noslogotais CPU + GPU.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kad pirms pusgada papētīju rakšanas aplikācijas. Visreālāk ir tad, ja ir vairākas videokartes un visu darbu laiž caur GPU. Tomēr tas ir vairāku tūkstošu reižu lēnāk nekā izmantot tam speciāli paredzētu aparatūru (kā jau iepriekš tika minēts - ASIC). Ak jā un vai es minēju, ka toreiz tie ASIC aparāti ebay gāja pa $35000 ? :D

Visādā ziņā reālākais variants ir tirgoties kā forex, bet tam vajag priekšzināšanas citādi var palikt normālā mīnusā.

Iesaku labāk iet strādāt par sētnieku, ienākumi garantēti!

Link to comment
Share on other sites

Tu runa par snake reklamas kontu?? :D Par 20USD menesi, darbinot kaut kadu bitcoin rakshanu uz kompja.. nu - imho tas var sanakt diezgan neizdevigi. Pat pie optimistiska scenarija, kura tavs kompis sak teret tikai par 50W vairak ka parasti - 50W * 24h = 12santimi diena = 3.6Ls menesi. Bet tas ir pie nosacijuma, ka tu datoru darbini tik pat cik parasti, nevis nonstop 24h + pie optimistiksa 50W + pie nosacijuma, ka tev parak netrauce noslogotais CPU + GPU. Beefs

Ziemā uz apkuri ietaupa

Link to comment
Share on other sites

konteri, cik tad tu esi uzvarijis perkot/pardodot tos bitcoin? Ja sanak kads X5, tad jau labi, ja tur jautajums par pardesmit latiem prieks makjiisha, tad nu i nahuj, + pateretais laiks tm visam...

Lietots X5 jau noteikti sanāk. Bet rēķiniet, ka es viņus pirku jau sen.

Un tas ir ļoti lielā mērā atkarīgs, CIK tu investē.

Ja tu iemet 20k, tad svārstība pa 10$ jau ir daudz. Ja tikai 1k, tad neko daudz nenopelnīsi. Katram sava riska robeža.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās - jā! Bet vai ir - tas ir cits jautājums. Un Tev jāatrod exchange, kur var shortot (no galvas nezinu, bet ir tādi).

Šis sūds ir ārkārtīgi svārstīgs un neprognozējams. Aprīļa burbulis pārplīsa, jo MTGOX bija DDOS uzbrukums. Šobrīd ir vairāk exchanges un nepieciešamas ļoti negatīvas ziņas, lai tagad nosistu cenu. Cilvēki arī atceras iepriekšējo burbuli un tāpēc ir uzmanīgāki.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...