Jump to content
GIGN Forum

SysLogger


CROSSFADE
 Share

Recommended Posts

nupat veicu system restore,fīča kas veicina failu atjaunošanos,tas man arī nepalidzēja,rezultāts 0!

Restore taisa atkatu uz noteiktu laiku. Ja uztaisīja restore uz to momentu kad tev jau bija problēma - protams ka nekas nemainīsies.

Dabū flešu uz 8gb, normālu win7 no filebase.ws un tutoriālu kā instalēt.

Wn mountojas daemon tûlī, tad ar progu no wintoflash.com taisa boot flash. Tālāk jau pēc win installa caur fleshu tutorialu youtūbē... Viss... Uzlikt vindu ir elementārāk nekā dabūt nopisties kāzās...

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam čikāties ar Daemon Tools, ja var vienkārši atarhivēt ISO?

Otrkārt, Microsoft piedāvā Windows 7 USB/DVD Download tooli, ar kuru uztaisīt bootablu flašu ir vēl vieglāk.

Treškārt, Windows 7 pietiek ar 4GB flašu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Priekš kam čikāties ar Daemon Tools, ja var vienkārši atarhivēt ISO?

Otrkārt, Microsoft piedāvā Windows 7 USB/DVD Download tooli, ar kuru uztaisīt bootablu flašu ir vēl vieglāk.

Treškārt, Windows 7 pietiek ar 4GB flašu.

Kam šo atarhivēt ja wintoflash neredzēs?

Kā tas ir VĒL VIEGLĀK?

Man nav tik mazu flešu, jo kādreiz man kaut kāda win nesalīda 4niecē

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu kRi teiktajam, darbā ikdienā ir bieži vien jāmaina flešos dažādās instalācijas, un Win7 USB tūlis ļoti labi palīdz.

Autoram - Ja arī system restore nepalīdz, tad jāmēģina kautvai repairs. Bet, nu ja, saki, ka nav arī draugu, kas varētu veikt repeiru vai pārinstalāciju, tad, izskatās, ka vislabākais variants būs aiznest uz kādu servisu, lai tur to izdara.

Edited by SexySaxMan
Link to comment
Share on other sites

Fuck this shit. Nākamā paaudze būs dauņi, kas domās ka kartupeļi un gaļa aug lielveikalā... Logikas un atbildības līmenis ir tuvs nullei. Cerība uz to, ka kāds var par nelielu samaksu izdarīt jebko, tādēļ pašam nekas nav jāsaprot. Informācijjas uzkrāšana arī vair nav vitāla. Ir taču gūgles tante, vai ne? Guess what bitchez, kas viss šis nojobnīsies agri vai vēlu, jūs pat nedēļu neizvilksiet.!!!!!!!!

tev vajadzetu aizbraukt uz tjipa "attistitajam valstim" kur nemak pat spuldziti nomainit un tam speciali ir jasauc meistars

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tev vajadzetu aizbraukt uz tjipa "attistitajam valstim" kur nemak pat spuldziti nomainit un tam speciali ir jasauc meistars

Zinu... Bet tas viss ir atkarīgs no sociālā stāvokļa... Un no paaudzes, kurā tas stāvoklis sākās...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vispār kapēc jūs šajā topikā offtopiku taisat? paldies,bet tas man nepalidzēja :D

runājot par tēmu,SexySaxMan ieteikums likās vilinošs un es uztaisiju datora pārinstalāciju pa jaunam,pēc pārinstelēšanas windows vispār aizgāja pa pieskari un nacās aizvest uz garantiju,vismaz tagad nav nekādu problēmu,pc ir kā svaigs :)

Link to comment
Share on other sites

vispār kapēc jūs šajā topikā offtopiku taisat? paldies,bet tas man nepalidzēja :D

runājot par tēmu,SexySaxMan ieteikums likās vilinošs un es uztaisiju datora pārinstalāciju pa jaunam,pēc pārinstelēšanas windows vispār aizgāja pa pieskari un nacās aizvest uz garantiju,vismaz tagad nav nekādu problēmu,pc ir kā svaigs :)

Nemācēt uzlikt windowsu... Facepalm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemācēt uzlikt windowsu... Facepalm.jpg

nejau windows uzlišana,es reinstalēju pašu windows 8 no pašas pilnīgakās 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nevajag pēc katra posta komentēt! ja nav nekas sakarīgs sakāms tad labāk paturi pie sevis :)

Link to comment
Share on other sites

Windows neveiksmīgi uzinstalēties var tikai tādā gadījumā ja instalācijas disks/usb fleška bijusi bojāta, neveiksmīgi ierakstīts .iso fails, vai bojāts fails. Nu un protams arī - ja ir problēmas ar dzelžiem. Pie tam Windows 8 uzinstalēt ir ļoti viegli, taču iespējams, ja darīji to pirmo reizi, tad varbūt kaut ko ne tā tomēr sadarīji. :)

Bet nu, labi, ka garantijā paņēma un visu saveda kārtībā!

Edited by SexySaxMan
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas lidzigs tavai problemai:

- http://www.howtogeek...ix-system-error

- http://answers.micro...0c-66203043e7e6

- https://www.google.co.uk/search?q=core32_175.dll+error&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=o_ZOUrqQDcPA0QXS-IH4BA

Sliktakaja gadijuma, atrodi guugle kur novilkt so dll failu un iestum vinu - \ProgramData\SysLogger\

Man personigi ir slikta pieredze dll failu atjaunosanu, tadel tados gadijumos, vnk parinstaleju win un viss ir kartiba.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...