Jump to content
GIGN Forum

Man Taa Arii Nepielec...


elviss15
 Share

Recommended Posts

NU kā lai tev to tā labāk izskaidro - saproti - nu - steems ir tāda fīča, kas maksā naudu a no-steem neko nemaksā, jo tas ir taspats, kas nekas un protams par neko tu arī maksāsi neko...Tā arī ir tā atšķirība

Hmm...kurš labāks...nu priekš tevis labāks vienozīmīgi ir no-steems, jo savādāk tev atkal radīsies dīvainas vēlmes kautko pajautāt, jo tu atkal kautko nesapratīsi vai arī tev nepieleks...

Zinu, ka tavā galvā jau radās jautājumi, tādi kā:

Cik maksā un vai vispār jāmaksā, es tak varu nokačāt DC++

Tad lūk - aizej uz veikalu un apskaties cik maksā (protams tu vaicāsi uz kuru veikalu uz ko es atbildēšu pielieto savu nepārspējamo iztēli)

Un JĀĀ - protams tu vari nokačāt DC++ un atgriesties ar jautājumu, kapēc es nevaru viņu uzinstalēt....

Link to comment
Share on other sites

nu vispaar jau steamu var downloadot gan DC++ gan, dazhaaadaas web lapaas, pats galvenais tev vajadziigs accounts lai speeleetu steam speelees... buutiibaa peerkot steam tu maksaa par regjistraaicjas kodu no kura vari uzcept sev accountu...

paspeeleet aarzemju serveros ir diezgan interesanti un biezhi vien aarzemju serveros ir mazaak chiiteru un vairaak skilled papas nekaa LV serveros...

takaa steams ir diezgan interesanta padariishana....

Link to comment
Share on other sites

nopirku steam, nenozheloju. 2 nedelu laika pat galahad un spEEdy saka spectot wink.gif spelet ar papam ir incanti, vair baigos prikolus samcities. ir sanacis spelet ar daziem playeriem no NiP aka SK tadi uuubermasterpro. interesanti.

izklausaas jau jautri un cik ta samaaksaaji???

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ats4iras tu vari speeleet tur kur ir rakstiiit Internet servers un taajos tu vari speeleet un tu vari uztaisiiit serveri pats un nelagos un var kaads pie tevis pievienoties un ja gribi es aprrrdodu 4 ls...... thumbsup.gif

tongue.gif Gan jau iztikshu nav man tas tik svariigi un tikuntaa kameer dabbutu rokaa tevi utt NEIZDEVIIGI wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta jau nav nemaz tik traki man ar ir mDSL un man vinjsh reali piebesii nez kaa tev bet nereti vinjsh toltaali saak gljukot P.S. mDSL SUUDS tongue.gif

ko var laist lazhu par mdsl? CSam nevaig uuuebermegabigagiga downloadspeed, csam, tapat ka lielakai dalai online spelju, vaig stabilu inetu. mdsl ir stabils. nu download un upload ir sakains, bet var pieciest.

Link to comment
Share on other sites

Protams CSam jau pietiek bet vainu man vinjsh ir iipash agdiijums vai kompis gljuko briivdienaas tas nets vinkarshi taa teikt uzkaras ping visur ap 1500

atsledz uz kopmja to kas tev ta bezjega rij netu pie DC, bitcomet, skype utml, man piem nekad tads pings nav bijis. brivdienas atskiribu nejutu.

Link to comment
Share on other sites

Jaaa mDSL tiiri normaals liekas un aceros agraak man bija tas pilseetas peectam paarsleedzos uz mDSL un karo4e man vins tik traki nelagoja kaa mDSL tur ir taa prob bet nu visu dienu pa pasauli un ka4aajaas atri pietiekami atri un stbilitaaate thumbsup.gifsmiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tu spēlēji kopā ar spēlētājiem no NiP vai Sk, tad man pusdienas taisa Iversons. Ja tu kaut nedaudz painteresētos pie gudriem cilvēkiem par to visu padarīšanu, tad tu saprastu, ka viņi nespēlē pubos. Viņi reizēm spēlē gatherus, 2x2, pcw, kur tu tovāko 5 gadu laikā noteikti nespēlēsi. Kanāls ir uz irc.quakenet.org (tāds laikam bij). Tur iekšā ir tikai ļoti šaurs loks ar labiem spēlētājie (ir arī pāris no Latvijas). Steam accountu var arī dabūt bez pirkšanas. amphik (viens no oldschool CS tēviem) dabūja steam accountu no mouse sport kaut kāda direktora vai kaut kā tāda... Ir vairāki cilvēki kas ir spēlējuši (ticiet vai nē, bet letiņi šiem pāris gadījumos sadod pa pakaļu) pret SpawN, walle un tādiem, bet ne pub serveros...

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

Ja tu spēlēji kopā ar spēlētājiem no NiP vai Sk, tad man pusdienas taisa Iversons. Ja tu kaut nedaudz painteresētos pie gudriem cilvēkiem par to visu padarīšanu, tad tu saprastu, ka viņi nespēlē pubos. Viņi reizēm spēlē gatherus, 2x2, pcw, kur tu tovāko 5 gadu laikā noteikti nespēlēsi. Kanāls ir uz irc.quakenet.org (tāds laikam bij). Tur iekšā ir tikai ļoti šaurs loks ar labiem spēlētājie (ir arī pāris no Latvijas). Steam accountu var arī dabūt bez pirkšanas. amphik (viens no oldschool CS tēviem) dabūja steam accountu no mouse sport kaut kāda direktora vai kaut kā tāda... Ir vairāki cilvēki kas ir spēlējuši (ticiet vai nē, bet letiņi šiem pāris gadījumos sadod pa pakaļu) pret SpawN, walle un tādiem, bet ne pub serveros...

tici vai nee bet NiP pashaiem ir savs serveris, je nemaldos man liekas vairaak kaa viens bet viens noteikti ir, pats tur pa retam uzspeeleeju un pa retam redzu dazhu paziistamu no NiP

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...