Jump to content
GIGN Forum

....


Temdems
 Share

Recommended Posts

Man uzliek banu, ok varbut es vinjam trauceju ar to ka runaju css.gign.lv serveri vinjs uzliek manu MUTE, viss ne varu uzrakstit ne parunat, ok es izeju no servera un ieeju atpakal, tik soreiz pretinieku komanda, lai netraucetu so IDEALO personu ar savu PRASTO runasanu un komandas gara uzturesanu. Ta ka man patik dot norades serveri par pretinieku atrasanas vietu citiem speletajiem u.t.t. protams ari sad tad parunaju sviestu bet tas viss iet pie lietas.

ieejot atpakal serveri uzrakstu PALDIES BOTA un vins man automatiski Banu uz 24h par gag rr - lai arii ko tas isti nozimetu taja cs fanatu valoda.... :D Reali jau man pohuj vinjs tak var likt kaut banu man uz 10 gadiem varu jau atureties no sadiem serveriem kur tik pretigi cilveki spele un velpietam ar admina tiesibam. kjipa ahujenais calis, varetu salocit un iestuket atkritumu urnaaa..... un kad runa pats nav nekas un tam visam pa virsu izklausas ka vinjs ne ta orienteets.... :D

Nu ja es tik taa.... esmu dusmiigs vnk uz tadiem cilvekiem ka vinjs.... jo ta nedara.....

redzkur links http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2013-08-30/20130830-1231-as_italy.zip kas grib paskatas.....

Link to comment
Share on other sites

Šādu sūdzību vajadzētu vnk aizvērt un pat neizskatīt, jo cilvēks ir klauns un viņa vieta ir klaunādē, bet nu par cik es būdams cilvēks korekts, paskaidrošu.

Mikrafonā neko vairāk kā trulu mūziku un basus nevar dzirdēt, līdz ar to seko silence no manas puse, uz ko admin čatā tiek saņemtas apvainojošas frāzes. Uz ko loģiski neatbildu, lai jau cilvēks vārās savā sulā, viņš uztaisa reconnectu un atkal iegvelž čatā, par ko arī nopelnīja banu!

Link to comment
Share on other sites

Tu esi debīls vai izliecies?

Tev uzliek mute, parunāt nevari, rakstīt vari, Tu uzstaisi resetu lai varētu muldēt tālāk tikai citā komandā.

un vēl vaino adminu, bans ir vietā.

cheers.

Ta, parakstiit ar nevareju, nu lai vinjs ariii ir vieta doma man tas vispar intrese, vnk daudis vinjs pa dzivi, un sis ir personigi vinjam domats, liec man banu es tev pavelu uz 10 ganiem vai forever, ble tu suns tads.....pohuj man patik mulded, dievs man ir devis muti lai es ar vinu estu un runatu, ja kadam ar to ir problemas lai nogriez skanu....

Šādu sūdzību vajadzētu vnk aizvērt un pat neizskatīt, jo cilvēks ir klauns un viņa vieta ir klaunādē, bet nu par cik es būdams cilvēks korekts, paskaidrošu.

Mikrafonā neko vairāk kā trulu mūziku un basus nevar dzirdēt, līdz ar to seko silence no manas puse, uz ko admin čatā tiek saņemtas apvainojošas frāzes. Uz ko loģiski neatbildu, lai jau cilvēks vārās savā sulā, viņš uztaisa reconnectu un atkal iegvelž čatā, par ko arī nopelnīja banu!

Tekišu Tev tā bota, labi ban ir vietā, bet pirms tu bano un vai tad nepienakas bridinajums? un ja nevelies manī klausīties, tad vareji noslekt skanu lai nedzirdi mani ne ta? Tu te tgt dzen sviestu, tada sajuta, ka vecit tev ir jaiet pensija, jo nederi par adminu.

Link to comment
Share on other sites

Ka tur bija, Briva Latvija daru ko gribu, nu visiem tak nav jasledz skana, bet nu cilveks tak var pabridinat, neruna vai ka tamlidzigi es ari saprotu, ja trauceju tad nerunaju... kada tur problema..... nesaprotu....

Slapeklipaturi savus jelos komentus pie sevis ar tevi un par tevi te neiet runa......

Ak tu dievs :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ble vinjs vnk cirvis pa dzivi.......nemak izturet spriedzi... un uzvedas ka mammasdelinjs......Drusku sakapis galva calim! satiktu dzive iesautu pa muti, tad apmistu un tad atkal iesautu pa muti.....

Go for it!

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...