Jump to content
GIGN Forum

Angry Snake Adventures


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Angry Snake Adventures

Spēle oficiāli apstiprināta

hznddceuekk72suzgrg.png

Versijas numurs: V1.0.0

Publikācijas statuss: APSTIPRINĀTS

Beta testeri no malas:

Fu*k yea

Platforma: Iphone, Ipad

Spēles links:

LINKS

Izstrādes patērētais laiks V1.0.0: 30 dienas(nenopietnas)

ScreenShots:

http://www.bildites....twnbk2yezgs.png

http://www.bildites....0x0sz6o35bx.png

http://www.bildites....12t4hjymzw2.png

Funkcijas realizētās:

  • Sound
  • Highscore
  • About sadaļa
  • Reklama (nedaudz)
  • Earthland (9 līmeņi + 1 boss līmenis)

Nākotnes plāno realizācijas:

1)Uzlabot grafiku;

2)Realizēt fire, water, air, dark islands;

3)Classic mode;

4)Survival mode:

5)Highscore global

6)Vieta pārdomām.

7)Neattiecas uz spēli sataisīt web.

8) vienas konkrētas reklāmas noņemšana nākotnē.

Fiksētā spēles cena: FREE usd.

=========================================================

Sataisīju savu stūrīti GIGN :) savā veidā jums ir ekskluzīvā informācija pieejama par šo brīnumu :).

Informācija uz 1.1.4 VERSIJU:

Piedavaju notestet angry snake adventures 1.1.4 Versiju.

Bez reklamam popup, vienigais minuss, score bus tikai lokals. Bet taa visas funkcijas stradajosas :)

Jums būs iespēja iepazīties ar:

  • Adventures mode
  • Classic mode
  • Survival mode

Tiem, kam si lieta interese, varat man nosutit sava device modeli un UDID, sagatavosu IPA failu speciali jusu iericem :)

Šī versija uz doto momentu tiek vel review procesa itunes, tapec var paiet 2 nedelas pirms ofivcili būs apstiprināta.

Pāris screen shoti. Protams man ir vel bezmaksas versija, no kuras es varu izvakt popup reklamas prieks jums :), jo FREE un PAID versijas limeni ir atskirigi.

sobcxs0p1gf9f32hdg90.png

7x66b0jsack36g4304sr.png

alp1fndd95sdq7o1j7x.png

63cuwcx2996rtamxtp.png

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc man šobrīd ir izstrādes stādijā V1.1.0, kur tiks fokuss likts uz čūskas dizainu un ēšanas paradumiem.

Būtu man pro dizaineris pa rokā tā lieta ietu ātrāk.

P.S I ko jūs tādu savādāku gribētu redzēt, kā trūkst tajos screenshotos. Zinu izskatās tādi patukši vienveidīgi.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka. Pirmie kucēni jāslīcina, bet nenolaid rokas un turpini krāt pieredzi šajā lauciņā. Varbūt nākotnē ienāks prātā kāda laba inovatīva ideja, kas aizies tāpat kā angry birds.

Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Šis nav pirmais kucēns, kā tāds =D.

Bet pirmais projekts kurs aiziet tautās. Neceru uz best seleri, bet ja izdosies 1000 gab pārdot, ar to būs vairāk kā gana. Sākumam protams.

Pabeigts jau viņš galīgi būs kad būs 50 līmeni 5 bosi classic, survival mode. Tad tik sākšu domāt par kāda cita projektu atdzīvināšanu.

+ Man ir jāiebrauc kā ar nodokļiem LV, jo grāmatvede prasa papīrus, par šo peļņas brīnumu, ja gadījumā pat 200$ atnāks uz bankas kontu. Jau laikus jāsāk pētīt.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka šī spēle vispār neizies kvalitātes kontroli. Kapēc tu vispār esi izlēmis šādu puspabeigtu produktu laist ārā? Tas nav 1.0. Alfai un betai jābūt daudz ilgākai.

Pirms kāda laika lasīju boot'ā par spēļu izveidi un appstore

“Sadarbība ar Apple ir ļoti patīkama, taču diezgan sarežģīta birokrātijas un stingro noteikumu dēļ. Lai iekļūtu AppStore, uzņēmumam „Be Intellect” nācās iziet dažādas pārbaudes, lai apliecinātu, godīgos mērķus un to, ka juridiski ar uzņēmuma darbību viss ir kārtībā. Lai uzsāktu aplikācijas tirdzniecību bija, jāiegādājas tirdzniecības atļauja, kura maksā 99$ un ik pēc gada tā ir jāatjauno. Turklāt, aplikācija bija jānosūta uz AppStore apstiprināšanai. Daudziem produktiem apstiprināšanas process ir liktenīgs, šajā procesā ir iespējams lēmums, ka aplikācija ir jāpārveido, vai arī aplikācija neatgriezeniski netiek akceptēta tirdzniecībai,” pieredzē dalās Kristaps Beitiņš.

Kristaps Beitiņš norāda, ka pasaules aplikāciju tirgus ir kļuvis ļoti sarežģīts un šobrīd tajā jau ir grūti gūt panākumus bez lieliem ieguldījumiem, vai bez lieliskas spēles idejas. Taču šajā nozarē izaugsmes potenciāls ir milzīgs, jo eksperti prognozē, ka līdz 2015.gadam apgrozījums aplikāciju tirgū sasniegs 25 miljardus dolāru gadā.

Link to comment
Share on other sites

Ja pēc mēneša neviens nebūs nopircis Tavu aplikāciju (pieņemot, ka izies odiņa minēto kontroli), tad es to izdarīšu. Tu tomēr esi laiku ieguldījis, tostarp ilgus gadus mani priecējis ar saviem postiem. :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Manā gadījuma būs, ka čūskas ģimeni sens ļaunums nozaga ^.^. Bet nav nekā sanācis visu uz papīra scenāriju sarakstīt.

Kā arī vēl nē esmu plānojis, par dizainu un bosiem, priekš atlikušajām salām :)

P.S Fu*k yea - uz tava mobilā viss sakarīgi izskatās ? Spēlīti iedevu, atsauci neesmu vēl nekādu dzirdējis :)

Link to comment
Share on other sites

Kontrole iziete, vakar vakarā, mana programma statuss tika piešķirts, ka šobrīd tiek testēta. Šorīt no rīta statuss ir programma apstiprināta, lūdzu aizpildiet TAX info, bank info.

Esmu jau tuvu tam momentam :)

Un jūs vēl neticējāt ka iziešu kontroles testu, sanāk pat nepagāja 15h, ja neskaita rindā gaidīšanu.

Spēle oficiali apstiprināta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...