Jump to content
GIGN Forum

Kāda vēl ņaudēšana?


IndeM
 Share

Recommended Posts

[sM] maddn: Banned player "MYNAME # Independent /M/" for 4000 minutes (reason: apnika_naudesana).

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 1454

| ADMIN: maddn

| BANNED NAME: MYNAME # Independent /M/

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:463556166 (nosteam generated ID)

| REASON: apnika_naudesana

| TIME SET: 2013-08-06 23:22:37 (less than a minute ago)

| EXPIRE: 2013-08-09 18:02:37 (in 2 days 18 hours 40 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/1454

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: apnika_naudesana! Ban will expire in 2 days 18 hours 40 minutes. More info in console..

Laiks redzams forumā, un niks arī. Mape - de_cbble.

Demo ielikšu, kad mape beigsies.

Ok, es neteikšu, ka es neņaudēju, bet adminu bezatbildība pret čīteriem ir vienkārši dir*ā. Es uztaisu reportu TOPIKA veidā, jo čīteru reporta topikā tur nekas nenotiktu tāpat, un kad maddns ir moders, tagad ir aptuveni tā - "Ja jau maddns saka, ka ir tīrs, tad jau demo var neskatīties." Pie velna, jūs esat redzējuši Gārfildu bez hakiem un ar hakiem? NĒ.

"Čīkstēju" par šo - http://www.gign.lv/forum/topic/57509-garfilds-ir-kruts-calis/

Jo maddns aiztaisa topiku, un to neviens vairs neskatās, neatbild un nekas nenotiek. Visu paŗliek uz "čīteru reporta topiku" un pasaka, ka kubi nav, "TĀTAD TĪRS" NESŪDA.

PASKATATIES DEMO - http://www.gign.lv/forum/topic/57509-garfilds-ir-kruts-calis/

Man liekas, te demo nemaz nav vajadzīgs, jo rakstīju admin-čatā.

Link to comment
Share on other sites

Par ko ir sūdziba? Par to, ka tu 10 minūtes pinkšķēji adminchatā, kāmēr netikai man, bet arī pārējiem apnika?

Ok, es neteikšu, ka es neņaudēju..

Ja sūdziba ir par to, ka klapēju ciet topiku, tad tā ir diezgan aplama, jo netaisīsim katram hakerim jaunu topiku.

Ja sūdziba ir par to, ka es vienpusīgi pieņemu lēmumus, tad es neesmu pieņēmis lēmumu par to demku, es esmu izteicis savu viedokli un gaidu, kad tomstee noskatīsies demku, jo viņš ir viens no tiem, kuriem es uzticu pieņemt galīgo lēmumu.

Pa lielam demkas ļoti reti kāds skatās ar r_drawothermodels 2, jo mirstīgam cilvēkam (lasīt Independent M) visi momenti uzreiz tiek skaidroti ar wallhaku, tu gribi teikt ka tu tajā demkā daudz ko būtu darījis savādāk? Normāli nolika tevi uz zemes un parādija tavu īsto vietu, bet tas ir tikai mans viedoklis pagaidīsim, kad vēl kāds pieredzējis admins apskatīsies demku. Tavai zināšanai, te lielāka daļa adminu ir ar zināmu CSS pieredzi jau no v16 (2004 gads), tas nozīme ~astoņu gadu pieredze, tev tāda ir? Es ļoti apšaubu. Nomierinies, nosēdies uz zemes, tev nav nekādu privilēģiju norādīt mums ko darīt un kā darīt, mēs paši zinam kā rīkoties un risināt šādas situlācijas. Kā arī lielāko daļu mēs apsrpiežam iekšienē - adminforumos/ adminchatā līdz ar to, tas ka tu uzskati ka nekas nenotiek to visbiežāk nenozīmē, mums vienkārši nepatīk publiski risināt iesāpējušas problēmas.

Kas attiecas uz Ūpi, es respektēju viņa viedokli, bet kā tu redzi viņš pats nav uzlicis banu noskatīdamies demo, tāpēc acīmredzot viņš nav nemaz tik ļoti pārliecināts par to, ko redzējis. Turklāt viņš vēljoprojām mācās un pilnveido savas prasmes, tieši tāpēc dēļ tavas pinkšķēšanas palūdzu otra cilvēka viedokli - tomstee.

Es laikam drusku izplūdu un novirzijos no tēmas, bet nesaprotu ko tu gribi panākt ar šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

Ir galīgi vienalga cik katram adminam ir pieredze, un vienīgie, kuriem tāda varētu būt ir Nak3ds un Spec_Alfa, viņi ir vienīgie kuriem es personīgi uzticēšos par čīteru banošanu/izskatīšanu. Man pieredze ir pietiekami liela gan css, gan cs 1.6, un teju 1k stundas csgo. Esmu arī pietiekami pieredzējis admins gan 1.6, gan cs:s. Lai būtu labs admins, sākumā ir jāiemācās labi šaut, kas daudziem te trūkst, tapēc arī dažs labs neatšķir skilu no wh. Bet tas tā. Neredzu sakaru par to, kapēc mani banoji par to, ka es pat neko jums tīši rupju neuzbraucu admin čatā, maximums ko gaidīju ir KICK nevis teju 3 dienu bans, kurš ir nepatiess. Gaidu tomstee, Gucci, un varbūt vēl kāda cilvēka atbildi par Gārfildu, bet tagad es gaidu unbanu.

P.S - Nešaubos, ka jums ir tāds forums adminiem, tas ir tikai normāli, tikai dažreiz padomājiet, ka ir arī cilvēki (nesaucu sevi) KURI IR GUDRĀKI PAR ADMINIEM. :)

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Man nav nekādas velmes turpināt ar tevi šo sarunu par manām kompetencēm, vienīgais ko es gribu tev pateikt, ka tev nav nekādas privlēģijas teikt kurš admins un ko darīs.

Tātad, tavas uzticības personas ir šie divi cilvēki, kas vairs nespēle source? Labi, nākamreiz kad reportosi vari piereakstīt, ka skatīties demo var tikai viņi - pagaidīsim, kad atnāks un nobanos.

Labi, topiku atstāšu vaļā, lai kāds var vēl paspamot un izteikt viedokli par notikušo, ja nē atkal būs jauns topiks, ka es aizvēru topiku. Kā jau tu nojaut, tad banu es tev netaisos ņemt nost, jo tu savu ņaudēšanu turpini arī šeit, ja kāds vēlās turpināt klausīties viņa pinkšķēšanu adminchatā, lūdzu, ņemat nost.

P.S. Kā tu tikko minēji, tad tu jau gaidīji kicku - respektīvi atbildes reakciju uz saviem tekstiem. To sauc par provucēšanu, dabūji ko gribēji.

P.S.S. Tikai tagad izlasīju topika nosaukumu, neliekas ka ieej pretrunās.

Kāda vēl ņaudēšana
vs  
Ok, es neteikšu, ka es neņaudēju..

P.S.S.S.

Piedod, bet es nevaru apstāties, (iespējams vainīgs alus) bet tavi teksti ir vienkārši burvīgi.

Ir galīgi vienalga cik katram adminam ir pieredze, un vienīgie, kuriem tāda varētu būt ir Nak3ds un Spec_Alfa, viņi ir vienīgie kuriem es personīgi uzticēšos par čīteru banošanu/izskatīšanu. Man pieredze ir pietiekami liela

Tātad Nak3dam un Alfai VARBŪT ir pieredze, bet tavējā jau ir liela. Eu, lūdzu uzliek kāds Independentam pilno paketi, mēs beidzot atradām aizstājēju Nak3dam.

Link to comment
Share on other sites

Tev gan maddn, gan garfilds ir uzkapis uz nerva, tāpēc katra viņu darbība nav forumā jāraksta. atslabsti. Varbūt maddns samazinās termiņu, kaut gan adminčatu tu piedrazoji, bet arfildam tur nekā nebija.

Logu skaņas var dzirdēt kaut vai visai kartei pāri offisā, turklāt ja ir 2v2, tad neko citu taču nav jēga skatīties, kad vienā pusē izbirst stikli. Visi staigājāt klusām, katra pārlādēšana un pirdiens ir dzirdami, pats tāpat spēlē. Viņš izdzirdot skaņu vienkārši uzreiz neiet meklēt kas to taisa.

Edited by tomstee
Link to comment
Share on other sites

Tev gan maddn, gan garfilds ir uzkapis uz nerva, tāpēc katra viņu darbība nav forumā jāraksta. atslabsti. Varbūt maddns samazinās termiņu, kaut gan adminčatu tu piedrazoji, bet arfildam tur nekā nebija.

Logu skaņas var dzirdēt kaut vai visai kartei pāri offisā, turklāt ja ir 2v2, tad neko citu taču nav jēga skatīties, kad vienā pusē izbirst stikli. Visi staigājāt klusām, katra pārlādēšana un pirdiens ir dzirdami, pats tāpat spēlē. Viņš izdzirdot skaņu vienkārši uzreiz neiet meklēt kas to taisa.

Samazinās termiņu, tur ir tikai vairāk par 2 dienām, tur ir ko samazināt? Es nemaz nesaprotu par ko ir bans. Okay, lai bans gārfildam tagad nav, bet es skatīšos viņu un noteikti būs reports. :)

Link to comment
Share on other sites

Samazinās uz nedēļu.. Tam garfildam pēc vairākām sūdzībām un gana daudz demo izskatās ka nečīto. Nākošo reportu liec, ja redzi wh, nevis pieķepini iespējamu haku scenāriju katram fragam.

Haha, un kāds ir iemesls vispār tam, ka man ir bans?

Link to comment
Share on other sites

Runājot par manu viedokli. Es jau teicu, ka uzskatu, ka čalis ir netīrs, bet šādi jautājumi vienmpersoniski nerisinās. Kā arī ja man ir kaut nedaudz šaubu, tad protams lūdzu kādu citu adminu noskatīties!

Tev gan maddn, gan garfilds ir uzkapis uz nerva, tāpēc katra viņu darbība nav forumā jāraksta. atslabsti. Varbūt maddns samazinās termiņu, kaut gan adminčatu tu piedrazoji, bet arfildam tur nekā nebija.

Logu skaņas var dzirdēt kaut vai visai kartei pāri offisā, turklāt ja ir 2v2, tad neko citu taču nav jēga skatīties, kad vienā pusē izbirst stikli. Visi staigājāt klusām, katra pārlādēšana un pirdiens ir dzirdami, pats tāpat spēlē. Viņš izdzirdot skaņu vienkārši uzreiz neiet meklēt kas to taisa.

Negribu lai pārproti, vai uztver kā uzbraucienu, bet vai vari paskaidrot ar ko klausījies demo. Nelielīšos kāds headsets ir man, bet vienkārši vēlos uzzināt tavu trumpi. Jo es skatījos demo, ne pirdieni ne kas cits nav dzirdams tālākā rādiusā, kaut vai spēlētu viens pret viens (ja vien nav HE)

Un skatoties demku var redzēt, ka čalis ar skaņu ir uz Jūs ar skaņu. Spēlē ar optima tumbām pa 3 ls, ka skaņa saplūst ar pilnīgu neko!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet es pilnīgi piekrītu gan maddn, kan Tomstee teiktajam. Jo ja pats neesmu 100% parliecināts, tad banu likt nevar!

BTW - ja jau viņš ir netīrs, tad ar laiku ietrīsies, jo vienmēr, VIENMĒR hakeri ilgi nedzīvo!!! << True story bro!

Link to comment
Share on other sites

Negribu lai pārproti, vai uztver kā uzbraucienu, bet vai vari paskaidrot ar ko klausījies demo. Nelielīšos kāds headsets ir man, bet vienkārši vēlos uzzināt tavu trumpi. Jo es skatījos demo, ne pirdieni ne kas cits nav dzirdams tālākā rādiusā, kaut vai spēlētu viens pret viens (ja vien nav HE)

Un skatoties demku var redzēt, ka čalis ar skaņu ir uz Jūs ar skaņu. Spēlē ar optima tumbām pa 3 ls, ka skaņa saplūst ar pilnīgu neko!

!

Es klausos ar parastām austiņām, kurās var saprast, no kurs puses nāk skaņa. Ja es mācētu šaut, ne tikai dzirdēt, kas apkārt notiek, būtu pro. :D

Link to comment
Share on other sites

Es klausos ar parastām austiņām, kurās var saprast, no kurs puses nāk skaņa. Ja es mācētu šaut, ne tikai dzirdēt, kas apkārt notiek, būtu pro. :D

Es ar Siberia v2 austiņām varu dzirdēt, kā čaļi reloado un switcho weaponus no cienījama attāluma, bet Gārfilds, kad admini ir serverī, vienkārši krisī un gaida, kad enemyi paši atnāks, nevis visu zin.

Link to comment
Share on other sites

Es ar Siberia v2 austiņām varu dzirdēt, kā čaļi reloado un switcho weaponus no cienījama attāluma, bet Gārfilds, kad admini ir serverī, vienkārši krisī un gaida, kad enemyi paši atnāks, nevis visu zin.

Tajā demkā viņa spēles stils bija tieši tāds pats kā parasti, get over it. Kā jau Ūpis teica, ja viņam ir wallhaks, tad ātri vai vēlu viņš kritīs.

Atgādināšu, ka sī vēljoprojam ir sūdzibu nevis kādas austiņas man ir sadaļa.

Link to comment
Share on other sites

Tajā demkā viņa spēles stils bija tieši tāds pats kā parasti, get over it. Kā jau Ūpis teica, ja viņam ir wallhaks, tad ātri vai vēlu viņš kritīs.

Atgādināšu, ka sī vēljoprojam ir sūdzibu nevis kādas austiņas man ir sadaļa.

Šito te "Ja viņš ir wallhackeris, tad viņš agri vai vēlu kritīs" varat lūdzu teikt kādam citam. Tas, ja jums nepasaka kurš hako, nenozīmē, ka nav čaļu kas jau gadiem nehako, un ir zināms, kā viņi spēlē bez hakiem. Varu droši nodot vēl kādu vecu čali, kurš jau gadu un vairāk spēlē ar čītiem. :) Jums visiem zināmi čaļi.

Turklāt viņš nespēlē tā pa defu, viņš nekur neiet, gaida kamēr savējie izlien un RAŠO TIEŠI TUR, kur vienmēr ir tīrs. Aj, pointless runāt par Gārfildu šeit, ja tāpat nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...