Jump to content
GIGN Forum

Gign? Jūs te?


IndeM
 Share

Recommended Posts

Sveiki, Gign! Tā kā v34 normālu, patstāvīgu, aktīvu klanu GANDRĪZ kā nav, gribēju varbūt pajautāt kaut ko jums. Gribēju kādu, vienu vakaru sarunāt ar jums (pēc jūsu izdevīgiem laikiem) CW (5x5). Gribētu redzēt jūsu labāko sastāvu, lai būtu interesanti spēlēt. Cik esmu redzējis gignā, ir daudzi labi spēlētāji, tajā pašā laikā arī admini, kurus gribētu redzēt komandas darbībā. Tas pats, kas ar 10x10, tagad ar 5x5, droši paši sarunājat un piesakaties, būtu priecīgs, ja būtu kāds pretīmnācējs šim visam, un varbūt ne tikai uz 1 cw. Varbūt pat sanāks izmuķīt GIGN v34 klanu? Hehe, bet tas tā.

Tātad, kas jūs aicina? Esmu pārliecināts, ka par to jūs nebūsiet iepriecināti, jeb drīzāk tagad jūsu sejās būs -facepalm-.

Klans - MYNAME #

Serveris - Mūsu.

Sastāvs - zemāk.

MYNAME # Independent /M/

MYNAME # aivixks

MYNAME # JANČIKS

MYNAME # Takefour

MYNAME # vanQ.

Kurš būtu gatavs jūsu sastāvu vākt, vēlāk iedosiet savu skype. :)

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā zem GIGN taga nevaidzētu atļaut spēlēt random čaļiem. Idealā variantā visiem vaidzētu būt adminiem vai arī konkrētam oldschoolam, kura niks asociējas ar GIGN (tādi šobrīd nenāk prātā neviens). Man personīgi nav velme, lai mani pazemo @CW, jo zinu ka es reali nomarinēšu un ierīšu, bet ja citiem ir velme un var savākties, kāpēc ne.

Man liekas, ka pagāšoreiz Niknais salasīja teamu uz 10x10, tāpēc lūkojaties viņa virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Mani nepamet sajūta, ka tas ir mēģinājums mūs sakaut, lai varētu pēctam bļaustīties "mēs sakapājam gign nūbus", jūs taču saprotat, ka lielākā daļa GIGN adminu spēlē ar peli vienā rokā un alu otrā? Šis pasākums ne ar ko neatšķirtos, mēs sūktu alu un randomā rushotu ar pumpjiem, nesaprotu kam jums tas vajadzīgs :)

Link to comment
Share on other sites

Reāli GIGN varētu savākt tos 5 spēlētājus(adminus), bet ir skaidri zināms, ka visticamāk pasētu mēs, jo ir jāpaspēlē kopā, lai varētu lekt iekšā cw. Tā teikt jāsaspēlējas.

Link to comment
Share on other sites

Mani nepamet sajūta, ka tas ir mēģinājums mūs sakaut, lai varētu pēctam bļaustīties "mēs sakapājam gign nūbus", jūs taču saprotat, ka lielākā daļa GIGN adminu spēlē ar peli vienā rokā un alu otrā? Šis pasākums ne ar ko neatšķirtos, mēs sūktu alu un randomā rushotu ar pumpjiem, nesaprotu kam jums tas vajadzīgs :)

W A S D ar pimpi spiestu?

Link to comment
Share on other sites

Kā tad nav draugs, visos lielajos turnīros tika nomainīts pret CS;GO, tas,kad pagalma čaļi uzspēlē privātajos pubos galīgi neko nenozīmē, tāpat arī 1,6 tiks spēlēts. Un tas jau ir gign interesēs, jo viņš jau ir populārāks par abiem diviem kopā ņemtiem.

Edited by PIONIERIS
Link to comment
Share on other sites

Mani nepamet sajūta, ka tas ir mēģinājums mūs sakaut, lai varētu pēctam bļaustīties "mēs sakapājam gign nūbus", jūs taču saprotat, ka lielākā daļa GIGN adminu spēlē ar peli vienā rokā un alu otrā? Šis pasākums ne ar ko neatšķirtos, mēs sūktu alu un randomā rushotu ar pumpjiem, nesaprotu kam jums tas vajadzīgs :)

Izlasīji manu pirmo postu? Es meklēju cilvēkus pret kuriem uzspēlēt, jo zinu, ka gignam ir daudzi INDIVIDUĀLI labi spēlētāji, tapēc, kapēc gan nesavienot viņus uz vienu cw? Turklāt ir tikai 5 spēlētāji, nevis 10, un man ir galīgi vienalga ko mēs uzvaram, gribu vienkārši samērā labākus pretiniekus. :)

Un nesākam runāt par csgo, šis ir topiks par css!

jančikam tak 11gadi + ja nemaldos čītoja te agrāk a tu viņu uz klanu gribi :DD

Jančikam nav 11, un viņš css gignā spēlē 4 gadus, un viņam visi bani bijuši nepatiesi, ar pēdējo gala vārdu no Nak3da. Izdari secinājumus.

Un lūdzu neaiziesim vispārējā off topikā, lūdzu sākat domāt par to, ja esat gatavi spēlēt, tad sākat domāt par sastāvu! :) Ir daudzi varianti no adminiem, kā arī no parastajiem mirstīgajiem. :)

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Nenovirzoties no topika, ja jau CSS nav miris, tad noteikti atradīsies kāds, kas būs cienīgs pretinieks ārpus pub community lol, beidziet taisīt cirku.Ja ir kāds tad rakstiet privāti,nepiniet šeit gign tag.

Nav daudz cienīgu pretinieku iekš v34, un ja neesi gatavs spēlēt, droši vari iet ārā no šī topiku. Galīgi vienalga ar kādu tagu viņi spēlē, es vienkārši zinu, ka būtu interesanti paspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Varētu uzspēlēt, bet ja nu vienīgi GO.

Šeit runa ir par css. :)

Kas uzņemsies no gign puses šo nokārtot, vai arī man ir vienam vēlme uzkapāt?

Mēģini varbūt Tu! :)

Nešaubos, ka būs arī atsaucība no citiem adminiem uzšaut.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...