Jump to content
GIGN Forum

Nepatiess bans.


The Twerk
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 1255

| ADMIN: Lumpy

| BANNED NAME: Twirks.

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:393637166 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2013-08-02 13:39:04 (6 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/1255

+-------------------------------------------------------------

Tātad spēlēju gign'ā, mape bija iceworld un 3 reizes pēc kārtas aiz vienas sienas sēdēja kāds spēlētājs! Ar 4-to reizi izlecu un jau sāku šaut! Un ko saņemu? Banu par "wh". Es visās mapēs aiz stūriem pašauju, pārbaudu! Arī Itālijā mājā izlecu aiz pašauju aiz stūra. Es nesaprotu ja pārbauda kur spēlētājs ir, tas ir wh?

Demo nav! Nobanoja serverī!

Link to comment
Share on other sites

3.30 Nav ritīgi.

6.00 Nez kapēc izskatās aizdomīgi.

7.12 Varbūt var uz skaņu novelt vainu, ka dzirdi nākam, bet skaņa tiek reti spelē tev izmantota.

8.00 Man škiet ka ar to arī wh tiek kārtīgi parādīts.

Vēl demo turpinās, pašlaik neskatīšos, izskatās ka ir wh.

Link to comment
Share on other sites

Tomstee, piedod bet tavās norādītajās vietās neredzu "wh"! maddn, cerams izlemsiet pa šodienu, jo gribās CS:S uzspēlēt. Katrā ziņā jūsu diskusijās nejaukšos, jo ne jau man izlemt "wh" vai nav "wh". Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nolūrēju demku. Maddn itkā šeit par mapi ir taisnība, bet šitais ir tāds pats gadījums ka bij ar Bamb00 - vairākkārt netīrs bija un to var pamanīt!

Uzskatu ka unban (again) ir vienīgā tav iespēja spēlēt gignā...

Link to comment
Share on other sites

Neesmu noskatījies demo, bet kādu laiku atpakaļ bija viens mazais serverī (ķipa Twirka brālis no balkus istabas), kas teica Twirkam, lai pazvana viņam skype, tāpēc ir pamats domāt, ka džeki arī monitoringo. Monitorings gan iceworldā diži nepalīdzētu, bet tomēr fakts...

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Tā spēlēšana ir tik botiska, ka pat nezinu ko pateikt.. :D

Nu no skaņas, viņa spēlē nav ne smakas :D

Kko caur sienām itkā bolījās,bet nu isti to momentu tur nebija,lai es teiktu ka 100% wh

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

Tomstee, piedod bet tavās norādītajās vietās neredzu "wh"! maddn, cerams izlemsiet pa šodienu, jo gribās CS:S uzspēlēt. Katrā ziņā jūsu diskusijās nejaukšos, jo ne jau man izlemt "wh" vai nav "wh". Paldies!

Nedomāju ka sevi skaatoties un zinot, kā ir īstenībā, pēkšņi teiksi ka tomēr wh sev ieraugi. Ja daudzās citās epizodēs būtu nospēlējis kaut cik jēdzīgi, ja kaut kur varētu redzēt, ka skaņu tiešām saproti, no kurienes nāk, būtu savādāk. bet tā bezjēdzīgā ieroču mētāšana un skatīšanās kaut kur ellē sienā, kamēr apkārt šaudās, neliecina, ka būtu labs spēlētājs.

Edit. Ok, noskatījos random nesenu demo ar tevi, čītu nebija, vairs neesmu pārliecināts par wh iceworldaa, tikai varbūt.

Edited by tomstee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju ka sevi skaatoties un zinot, kā ir īstenībā, pēkšņi teiksi ka tomēr wh sev ieraugi. Ja daudzās citās epizodēs būtu nospēlējis kaut cik jēdzīgi, ja kaut kur varētu redzēt, ka skaņu tiešām saproti, no kurienes nāk, būtu savādāk. bet tā bezjēdzīgā ieroču mētāšana un skatīšanās kaut kur ellē sienā, kamēr apkārt šaudās, neliecina, ka būtu labs spēlētājs.

Jā, tā skatīšanās sienās un ieroču mētāšana ne ko labu neliecina, lielākā mapē domāju mēs skaidri redzētu wh, bet ir kā ir.. nepārliecina.

Atļaušos pagaidīt pašu Lumpiju.

Link to comment
Share on other sites

Tūlīt pačekošu Aztec karti arī.

Ja ar ice momentiem nepietika, kāds nebija drošs, tad re ku aztec demo. Šamais parādās no 40 000 tick. Skataties vien. Momentus skaitīt nesākšu, jo to bija gana. Arī Ice pirms bana sekoja moments, kurā viņš mistiski zināja, ka aiz sieniņas ir pretinieks, kaut savējais gāja pa priekšu. Viņš tā vietā nogaidīja, kad pretinieks atklāsies, tā vietā, lai pats ietu un "default'ā" pačekotu. Nemazgāšu te netīro veļu par viņa spēli - skataties aztec demo no manis norādītā momenta un tad izdariet secinājumus.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Tūlīt pačekošu Aztec karti arī.

Ja ar ice momentiem nepietika, kāds nebija drošs, tad re ku aztec demo. Šamais parādās no 40 000 tick. Skataties vien. Momentus skaitīt nesākšu, jo to bija gana. Arī Ice pirms bana sekoja moments, kurā viņš mistiski zināja, ka aiz sieniņas ir pretinieks, kaut savējais gāja pa priekšu. Viņš tā vietā nogaidīja, kad pretinieks atklāsies, tā vietā, lai pats ietu un "default'ā" pačekotu. Nemazgāšu te netīro veļu par viņa spēli - skataties aztec demo no manis norādītā momenta un tad izdariet secinājumus.

Iedo man lūdzu to azteca demo par kuru runā.

Link to comment
Share on other sites

Labi, tiem, kuri neko neredz, neko neatrod, uzmetīšu vēlreiz aci demo un sarakstīšu momentus!

Jau raunda sākumā apstājas ārpus buyzone. [Manuprāt, nokonfigurēt/ieslēgt wh], bet labi - varbūt pautus pakasīt, tēju iedzert, nomainīt bēbim pamperi - tas tā kā būtu mazāk nozīmīgs. Pat nenozīmīgs moments.

11:50. Tā vietā, lai tēmētu uz default vietām, novelk līdzi mērķi čalītim, kurš skrien nost no kastēm.

12:00 Čalis tēmē uz pretinieku aiz kastes, tad caur vārtiem un kasti cenšas izšaut cauri. [caur dubultsienu izšaut nevar - nekas nesanāk].

12:30 Skrien caur vārtiem nemaz nepievēršot uzmanību kastēm, kuras, kā jau "default vietu" pārbauda vienmēr. Vai par ar pre-fire, kā iepriekš.

Apskatiet vēlreiz šos momentus, X-Zibit un maddn, tad pasakiet vēlreiz - vajag/nevajag vēl momentus. Esmu traki izbesījies, lai tērētu vairāk laika tam šobrīd.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nu šajā demo gan ir wh, tā bolīšanās caur sienām ir parāk uzkrītoša, plus kad skrēja no b, ieraudzīja pretinieku un uzreiz paslēpās aiz durvīm.. Viņa spēlēšana ir tik tizla,ka es vairs negribu tādus demo skatīties :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...